ˆ

Komunikaty i Ogłoszenia

Szczegóły informacji

Lubuska Twarz Niepełnosprawności

Informacja ogłoszona dnia 2015-08-10 15:20:59 przez Administrator Systemu

Lubuska Twarz Niepełnosprawności

Szukamy Twarzy Lubuskiej Niepełnosprawności
Swoją twarz ma dzisiaj każda licząca się marka. Chcą mieć także osoby niepełnosprawne, by pokazać, że ludzie z różnymi dysfunkcjami potrafią żyć pełnią życia.
Fundacja Ad Rem i portal prasowy www.egorzowska.pl  realizują kampanię informacyjno-promocyjną na rzecz osób niepełnosprawnych z województwa lubuskiego.
Szukamy osób, które opowiedzą o sobie i pokażą, jak - mimo problemów - być Aktywnym Silnym Odważnym i Niepokonanym. Adriana Szklarz z gminy Bogdaniec i Maciej Stefaniak z Gorzowa Wlkp. już zgłosili się do projektu "Możemy, bo chcemy, czyli niepełnosprawni o niepełnosprawnych". Dzięki takim jak oni lubuska niepełnosprawność ma szansę wyjść z cienia i być inspiracją do lepszego życia całego środowiska.
W ramach projektu odbędą się spotkania integracyjne, w czasie których TLN zaprezentują się osobiście. Powstaną też materiały dziennikarskie przedstawiające ich historie oraz kalendarz na rok 2016.
Zależy nam na wyłonieniu osób o różnych rodzajach niepełnosprawności i pochodzących z różnych gmin. Adriana Szklarz jest po przeszczepie serca, a Maciej Stefaniak po porażeniu czterokończynowym. Są aktywni i chcą opowiedzieć światu swoją historię. Chcą się nią dzielić nie tylko ku przestrodze, ale przede wszystkim, by zmieniać postrzeganie osób niepełnosprawnych oraz nastawienie do życia ich samych.
Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres: z dopiskiem "TLN".
Działa również nasza facebookowa strona:
Atrakcyjni Silni Odważni Niepokonani https://www.facebook.com/pages/Aktywni-Silni-Odwa%C5%BCni-Niepokonani/101568300191266?fref=ts. Wszystkie materiały znajdziecie na portalu www.egorzowska.pl w zakładce "człowiek".
Zapraszamy do współpracy.
Z poważaniem
Hanna Kaup
koordynator projektu
 
Projekt otrzymał dofinansowanie ze środków PFRON przy wsparciu Województwa Lubuskiego – Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Zielonej Górze i jest realizowany od lipca do grudnia 2015 r.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Ośrodek Pomocy Społecznej
Osoba, która wytworzyla informację: Administrator systemu Data wytworzenia informacji: 2015-08-10 00:00:00
Osoba, która odpowiada za treść: Administrator systemu Data wprowadzenia do BIP 2015-08-10 14:35:49
Wprowadził informację do BIP: Administrator Systemu Data udostępnienia informacji: 2015-08-10 15:20:59
Osoba, która zmieniła informację: Administrator Systemu Data ostatniej zmiany: 2015-08-10 15:20:59
Artykuł był wyświetlony: 2640 raz(y)

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP

Biuletyn Informacji Publicznej

Ośrodek Pomocy Społecznej w Babimoście