ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu

Nagłówek strony

Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

STAROSTWO POWIATOWE W ŻARACH
 • BIP
 • Godło RP
ˆ

Aktualności

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

XI sesja Rady Powiatu Żarskiego

Informacja ogłoszona dnia 2019-10-17 15:12:21 przez Monika Janicka, informacja należąca do archiwum

Akapit nr 1 - brak tytułu

Uprzejmie zapraszam na XI sesję Rady Powiatu Żarskiego, która odbędzie się w dniu 29 października 2019 r. o godz. 1000 w Starostwie Powiatowym w Żarach, Al. Jana Pawła II 5 – sala 108 (I piętro).
 
Porządek obrad:
 1. Przyjęcie protokołu z X sesji Rady Powiatu Żarskiego.
 2. Sprawozdanie Starosty Powiatu z prac Zarządu Powiatu w okresie między sesjami – zał. nr 1.
 3. Informacja Przewodniczących Komisji Stałych Rady Powiatu Żarskiego o pracy Komisji w okresie między sesjami.
 4. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w roku szkolnym 2018/2019
  w Powiecie Żarskim- zał. nr 2.
 5. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego trzyletniego Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych wchodzącego w skład Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Żarach
  w czteroletnie Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych wchodzące w skład Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Żarach – zał. nr 3.
 6. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego trzyletniego Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych wchodzącego w skład Zespołu Szkół Technicznych im. Władysława Reymonta w Lubsku w czteroletnie Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych wchodzące w skład Zespołu Szkół Technicznych im. Władysława Reymonta w Lubsku – zał. nr 4.
 7. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego trzyletniego Liceum Ogólnokształcącego nr 1 im. Bolesława Prusa wchodzącego
  w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Żarach w czteroletnie Liceum Ogólnokształcącego nr 1 im. Bolesława Prusa wchodzące w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Żarach – zał. nr 5.
 8.  Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego trzyletniego Liceum Ogólnokształcącego nr 1 im. Stefana Żeromskiego wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku w czteroletnie Liceum Ogólnokształcącego nr 1 im. Stefana Żeromskiego wchodzące w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku – zał. nr 6.
 9. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego przy Zespole Szkół Ogólnokształcących
  i Technicznych w Żarach w Centrum Kształcenia Zawodowego przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Żarach – zał. nr 7.
 10. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego czteroletniego Technikum nr 2 wchodzącego w skład Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Żarach w pięcioletnie Technikum nr 2 wchodzące w skład Centrum Kształcenia Zawodowego
  i Ustawicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Żarach – zał. nr 8.       
 11. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego czteroletniego Technikum nr 4 wchodzącego w skład Zespołu Szkół Budowlanych
  w Żarach w pięcioletnie Technikum nr 4 wchodzące w skład Zespołu Szkół Budowlanych w Żarach – zał. nr 9.
 12. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego czteroletniego Technikum nr 3 wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ekonomicznych w Żarach w pięcioletnie Technikum nr 3 wchodzące w skład Zespołu Szkół Ekonomicznych w Żarach – zał. nr 10.
 13. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego czteroletniego Technikum nr 1 im. Ludwika Krzywickiego wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku w pięcioletnie Technikum nr 1 im. Ludwika Krzywickiego wchodzące w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku – zał. nr 11.
 14.  Przyjęcie projektu uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego czteroletniego Technikum nr 1 wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Żarach w pięcioletnie Technikum nr 1 wchodzące w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Żarach – zał. nr 12.
 15.   Przyjęcie projektu uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego czteroletniego Technikum nr 2 wchodzącego w skład Zespołu Szkół Technicznych im. Władysława Reymonta w Lubsku w pięcioletnie Technikum nr 2 wchodzące w skład Zespołu Szkół Technicznych im. Władysława Reymonta w Lubsku – zał nr 13.
 16. Przyjęcie projektu uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XXXIV/198/2019 Rady Powiatu Żarskiego z dnia 31 marca 2009 r. w sprawie regulaminu przyznawania niektórych dodatków do wynagrodzenia nauczycielom i wychowawcom zatrudnionym w szkołach, placówkach opiekuńczo – wychowawczych oraz oświatowych jednostkach organizacyjnych prowadzonych przez Powiat Żarski – zał nr 14.
 17. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia zakończenia działalności Gimnazjum Specjalnego nr 2 wchodzącego w skład Ośrodka Dla Dzieci Z Wadami Słuchu
  i Mowy im. Kornela Makuszyńskiego – zał. nr 15.
 18. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia zakończenia działalności Gimnazjum Specjalnego wchodzącego w skład Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Jana Pawła II – zał. nr 16.
 19. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia zakończenia działalności Gimnazjum Specjalnego nr 1 wchodzącego w skład Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej – zał. nr 17.
 20. Podjęcie uchwały w sprawie przekazania przez Powiat Żarski zadania Zimowego utrzymania drogi powiatowej nr 1101F – od DW 350 – Dobrzyń – Sanice – Sobolice
  w sezonie 2019/2020 do realizacji Gminie Przewóz – zał. nr 18.
 21. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Gminie Lubsko – zał. nr 19.
 22. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej Powiatu Żarskiego na 2019 r. – zał. nr 20.
 23. Informacja na temat złożonych oświadczeń majątkowych – zał. nr 21.
 24. Interpelacje i zapytania radnych.
 25. Wolne wnioski, sprawy różne.
 
Przewodniczący Rady Powiatu
(-)Wiktor Kułdosz

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Powiat Żarski
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2019-10-17
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Przewodniczący Rady Wiktor Kułdosz
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2019-10-17 15:04:08
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Monika Janicka
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2019-10-17 15:12:21
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Monika Janicka
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2019-10-31 08:29:47
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
337 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony