Oświadczenia majątkowe
Filtr listy informacji
Lista informacji
Lp | Dodano | Grupa | Rok | Imię, nazwisko, stanowisko | Załącznik |
---|---|---|---|---|---|
Lp: 631 | Dodano 2024-03-13 14:26:37 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Martyna KwiatkowskaSkarbnik |
Załącznik
|
Lp: 632 | Dodano 2024-03-13 14:23:49 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2024 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jadwiga FurmanSkarbnik |
Załącznik
|
Lp: 633 | Dodano 2024-03-13 14:08:41 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jadwiga FurmanSkarbnik |
Załącznik
|
Lp: 634 | Dodano 2024-03-13 14:05:15 |
Grupa Radni |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tadeusz MaszewskiRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 635 | Dodano 2024-03-13 14:01:28 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bernard RadnyBurmistrz |
Załącznik
|
Lp: 636 | Dodano 2023-06-15 10:34:01 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneta Sybis-JeżDyrektor GOK |
Załącznik
|
Lp: 637 | Dodano 2023-06-15 10:32:57 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Sławomira Stoll-ScheerDyrektor Biblioteki Publicznej |
Załącznik
|
Lp: 638 | Dodano 2023-06-15 10:31:56 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grzegorz RyczekKierownik ZUK |
Załącznik
|
Lp: 639 | Dodano 2023-06-15 10:30:49 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Elżbieta RyczekDyrektor ZE Podmokle Małe |
Załącznik
|
Lp: 640 | Dodano 2023-06-15 10:29:47 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa PietrusiewiczDyrektor SP Babimost |
Załącznik
|
Lp: 641 | Dodano 2023-06-15 10:24:29 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Patrycja Pempera-CichyDyrektor ZE Nowe Kramsko |
Załącznik
|
Lp: 642 | Dodano 2023-06-15 10:22:19 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bożena NitschkeKierownik OPS |
Załącznik
|
Lp: 643 | Dodano 2023-06-15 10:21:02 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krystian GłowaniaDyrektor CSiR |
Załącznik
|
Lp: 644 | Dodano 2023-06-15 10:17:08 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Sylwia PanaśSekretarz Gminy |
Załącznik
|
Lp: 645 | Dodano 2023-06-15 10:15:38 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Genowefa MaternaZastępca Burmistrza |
Załącznik
|
Lp: 646 | Dodano 2023-06-15 10:14:37 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Regina Janeczek-NowakInspektor |
Załącznik
|
Lp: 647 | Dodano 2023-06-15 10:13:37 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jadwiga FurmanSkarbnik |
Załącznik
|
Lp: 648 | Dodano 2023-05-30 13:38:52 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stanisław WieczorekRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 649 | Dodano 2023-05-30 13:36:03 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Witold SypniewskiRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 650 | Dodano 2023-05-30 13:33:42 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech SmolarekRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 651 | Dodano 2023-05-30 13:31:53 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Eugeniusz RichterRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 652 | Dodano 2023-05-30 13:29:48 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adam RakowskiRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 653 | Dodano 2023-05-30 13:28:04 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew PyzikRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 654 | Dodano 2023-05-30 13:26:35 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Lidia ŁasińskaRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 655 | Dodano 2023-05-30 13:25:00 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Rafał KubickiRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 656 | Dodano 2023-05-30 13:23:04 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz KremerRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 657 | Dodano 2023-05-30 13:19:44 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Sławomir JaryszRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 658 | Dodano 2023-05-30 13:18:35 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stanisław DaszkiewiczRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 659 | Dodano 2023-05-30 13:15:26 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard DajekRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 660 | Dodano 2023-05-30 13:13:56 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksandra ChełskaRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 661 | Dodano 2023-05-30 13:11:12 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Weronika KandulskaRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 662 | Dodano 2023-05-15 14:26:46 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bernard RadnyBurmistrz |
Załącznik
|
Lp: 663 | Dodano 2023-05-15 13:52:56 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tadeusz MaszewskiRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 664 | Dodano 2023-04-03 16:05:45 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksander LatyńskiInspektor |
Załącznik
|
Lp: 665 | Dodano 2023-04-03 16:00:51 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksander LatyńskiInspektor |
Załącznik
|
Lp: 666 | Dodano 2022-09-08 12:21:26 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krystian GłowaniaDyrektor CSiR |
Załącznik
|
Lp: 667 | Dodano 2022-09-08 12:15:40 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Sławomira Stoll-ScheerDyrektor Biblioteki Publicznej |
Załącznik
|
Lp: 668 | Dodano 2022-09-08 12:12:48 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksandra GórnickaDyrektor Biblioteki Publicznej |
Załącznik
|
Lp: 669 | Dodano 2022-09-08 12:09:12 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Sławomira Stoll-ScheerDyrektor CSiR |
Załącznik
|
Lp: 670 | Dodano 2022-06-02 09:27:05 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksandra ChełskaRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 671 | Dodano 2022-06-02 09:26:17 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard DajekRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 672 | Dodano 2022-06-02 09:25:36 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stanisław DaszkiewiczRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 673 | Dodano 2022-06-02 09:24:49 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Sławomir JaryszRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 674 | Dodano 2022-06-02 09:24:02 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Weronika KandulskaRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 675 | Dodano 2022-06-02 09:21:56 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz KremerRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 676 | Dodano 2022-06-02 09:21:09 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Rafał KubickiRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 677 | Dodano 2022-06-02 09:20:24 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Lidia ŁasińskaRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 678 | Dodano 2022-06-02 09:19:37 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tadeusz MaszewskiRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 679 | Dodano 2022-06-02 09:18:48 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew PyzikRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 680 | Dodano 2022-06-02 09:17:56 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adam RakowskiRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 681 | Dodano 2022-06-02 09:17:12 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Eugeniusz RichterRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 682 | Dodano 2022-06-02 09:16:25 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech SmolarekRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 683 | Dodano 2022-06-02 09:15:31 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Witold SypniewskiRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 684 | Dodano 2022-06-02 09:14:34 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stanisław WieczorekRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 685 | Dodano 2022-06-01 10:55:43 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksandra GórnickaDyrektor Biblioteki Publicznej |
Załącznik
|
Lp: 686 | Dodano 2022-06-01 10:54:42 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bożena NitschkeKierownik OPS |
Załącznik
|
Lp: 687 | Dodano 2022-06-01 10:53:36 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Patrycja Pempera-CichyDyrektor ZE Nowe Kramsko |
Załącznik
|
Lp: 688 | Dodano 2022-06-01 10:51:45 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa PietrusiewiczDyrektor SP Babimost |
Załącznik
|
Lp: 689 | Dodano 2022-06-01 10:50:43 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Elżbieta RyczekDyrektor ZE Podmokle Małe |
Załącznik
|
Lp: 690 | Dodano 2022-06-01 10:49:30 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grzegorz RyczekKierownik ZUK |
Załącznik
|
Lp: 691 | Dodano 2022-06-01 10:47:58 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Sławomira Stoll-ScheerDyrektor CSiR |
Załącznik
|
Lp: 692 | Dodano 2022-06-01 10:46:36 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneta Sybis-JeżDyrektor GOK |
Załącznik
|
Lp: 693 | Dodano 2022-06-01 10:45:16 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bernard RadnyBurmistrz |
Załącznik
|
Lp: 694 | Dodano 2022-06-01 10:43:47 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Sylwia PanaśSekretarz Gminy |
Załącznik
|
Lp: 695 | Dodano 2022-06-01 10:42:19 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Genowefa MaternaZastępca Burmistrza |
Załącznik
|
Lp: 696 | Dodano 2022-06-01 10:40:49 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksander LatyńskiInspektor |
Załącznik
|
Lp: 697 | Dodano 2022-06-01 10:38:53 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Regina Janeczek-NowakInspektor |
Załącznik
|
Lp: 698 | Dodano 2022-06-01 10:37:26 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jadwiga FurmanSkarbnik |
Załącznik
|
Lp: 699 | Dodano 2021-10-12 10:34:49 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zdzisław KrupaKierownik GOZ - SP ZOZ |
Załącznik
|
Lp: 700 | Dodano 2021-06-11 09:13:24 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneta Sybis-JeżDyrektor GOK |
Załącznik
|
Lp: 701 | Dodano 2021-06-11 09:07:52 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Sławomira Stoll-ScheerDyrektor CSiR |
Załącznik
|
Lp: 702 | Dodano 2021-06-11 09:05:28 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grzegorz RyczekKierownik ZUK |
Załącznik
|
Lp: 703 | Dodano 2021-06-11 09:03:27 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Elżbieta RyczekDyrektor ZE Podmokle Małe |
Załącznik
|
Lp: 704 | Dodano 2021-06-11 09:02:16 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa PietrusiewiczDyrektor SP Babimost |
Załącznik
|
Lp: 705 | Dodano 2021-06-11 08:59:21 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Patrycja Pempera-CichyDyrektor ZE Nowe Kramsko |
Załącznik
|
Lp: 706 | Dodano 2021-06-11 08:57:17 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bożena NitschkeKierownik OPS |
Załącznik
|
Lp: 707 | Dodano 2021-06-11 08:55:44 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zdzisław KrupaKierownik GOZ - SP ZOZ |
Załącznik
|
Lp: 708 | Dodano 2021-06-11 08:54:01 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksandra GórnickaDyrektor Biblioteki Publicznej |
Załącznik
|
Lp: 709 | Dodano 2021-06-11 08:51:48 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bernard RadnyBurmistrz |
Załącznik
|
Lp: 710 | Dodano 2021-06-11 08:50:39 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Sylwia PanaśSekretarz Gminy |
Załącznik
|
Lp: 711 | Dodano 2021-06-11 08:48:07 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Genowefa MaternaZastępca Burmistrza |
Załącznik
|
Lp: 712 | Dodano 2021-06-11 08:47:01 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksander LatyńskiInspektor |
Załącznik
|
Lp: 713 | Dodano 2021-06-11 08:38:42 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Regina Janeczek-NowakInspektor |
Załącznik
|
Lp: 714 | Dodano 2021-06-11 08:36:53 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jadwiga FurmanSkarbnik |
Załącznik
|
Lp: 715 | Dodano 2021-06-08 11:43:11 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksandra ChełskaRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 716 | Dodano 2021-06-08 11:40:25 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard DajekRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 717 | Dodano 2021-06-08 11:39:07 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stanisław DaszkiewiczRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 718 | Dodano 2021-06-08 11:38:12 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Sławomir JaryszRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 719 | Dodano 2021-06-08 11:37:24 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Weronika KandulskaRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 720 | Dodano 2021-06-08 11:36:24 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz KremerRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 721 | Dodano 2021-06-08 11:35:36 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Rafał KubickiRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 722 | Dodano 2021-06-08 11:33:58 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Lidia ŁasińskaRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 723 | Dodano 2021-06-08 11:32:56 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tadeusz MaszewskiRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 724 | Dodano 2021-06-08 11:31:43 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew PyzikRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 725 | Dodano 2021-06-08 11:30:46 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adam RakowskiRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 726 | Dodano 2021-06-08 11:29:56 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Eugeniusz RichterRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 727 | Dodano 2021-06-08 11:27:12 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech SmolarekRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 728 | Dodano 2021-06-08 11:26:20 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Witold SypniewskiRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 729 | Dodano 2021-06-08 11:21:05 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stanisław WieczorekRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 730 | Dodano 2020-07-22 12:15:52 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksandra GórnickaDyrektor Biblioteki Publicznej |
Załącznik
|
Lp: 731 | Dodano 2020-07-22 12:14:44 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneta Sybis-JeżDyrektor Biblioteki Publicznej |
Załącznik
|
Lp: 732 | Dodano 2020-07-22 12:13:45 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zdzisław KrupaKierownik GOZ - SP ZOZ |
Załącznik
|
Lp: 733 | Dodano 2020-07-22 12:13:03 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jacek ZatorskiKierownik GOZ - SP ZOZ |
Załącznik
|
Lp: 734 | Dodano 2020-07-22 11:49:01 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksandra ChełskaRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 735 | Dodano 2020-07-22 11:48:10 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard DajekRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 736 | Dodano 2020-07-22 11:47:29 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stanisław DaszkiewiczRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 737 | Dodano 2020-07-22 11:46:41 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Sławomir JaryszRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 738 | Dodano 2020-07-22 11:45:46 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Weronika KandulskaRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 739 | Dodano 2020-07-22 11:44:43 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz KremerRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 740 | Dodano 2020-07-22 11:43:53 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Rafał KubickiRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 741 | Dodano 2020-07-22 11:42:57 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Lidia ŁasińskaRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 742 | Dodano 2020-07-22 11:42:09 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tadeusz MaszewskiRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 743 | Dodano 2020-07-22 11:41:24 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew PyzikRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 744 | Dodano 2020-07-22 11:40:36 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adam RakowskiRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 745 | Dodano 2020-07-22 11:39:53 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Eugeniusz RichterRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 746 | Dodano 2020-07-22 11:39:08 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech SmolarekRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 747 | Dodano 2020-07-22 11:37:22 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Witold SypniewskiRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 748 | Dodano 2020-07-22 11:36:14 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stanisław WieczorekRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 749 | Dodano 2020-07-22 10:48:18 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jacek ZatorskiKierownik GOZ - SP ZOZ |
Załącznik
|
Lp: 750 | Dodano 2020-07-22 10:46:40 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneta Sybis-JeżDyrektor GOK |
Załącznik
|
Lp: 751 | Dodano 2020-07-22 10:45:32 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneta Sybis-JeżDyrektor Biblioteki Publicznej |
Załącznik
|
Lp: 752 | Dodano 2020-07-22 10:44:23 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Sławomira Stoll-ScheerDyrektor CSiR |
Załącznik
|
Lp: 753 | Dodano 2020-07-22 10:42:38 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grzegorz RyczekKierownik ZUK |
Załącznik
|
Lp: 754 | Dodano 2020-07-22 10:41:28 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Elżbieta RyczekDyrektor ZE Podmokle Małe |
Załącznik
|
Lp: 755 | Dodano 2020-07-22 10:40:05 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa PietrusiewiczDyrektor SP Babimost |
Załącznik
|
Lp: 756 | Dodano 2020-07-22 10:38:08 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bożena NitschkeKierownik OPS |
Załącznik
|
Lp: 757 | Dodano 2020-07-22 10:36:58 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Patrycja CichyDyrektor ZE Nowe Kramsko |
Załącznik
|
Lp: 758 | Dodano 2020-07-22 10:35:50 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bernard RadnyBurmistrz |
Załącznik
|
Lp: 759 | Dodano 2020-07-22 10:34:48 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Sylwia PanaśSekretarz Gminy |
Załącznik
|
Lp: 760 | Dodano 2020-07-22 10:33:27 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Genowefa MaternaZastępca Burmistrza |
Załącznik
|
Lp: 761 | Dodano 2020-07-22 10:32:34 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksander LatyńskiInspektor |
Załącznik
|
Lp: 762 | Dodano 2020-07-22 10:31:25 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Regina Janeczek-NowakInspektor |
Załącznik
|
Lp: 763 | Dodano 2020-07-22 10:29:34 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jadwiga FurmanSkarbnik |
Załącznik
|
Lp: 764 | Dodano 2019-06-13 08:43:45 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksandra Maria ChełskaRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 765 | Dodano 2019-06-13 08:42:36 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard DajekRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 766 | Dodano 2019-06-13 08:41:42 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stanisław DaszkiewiczRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 767 | Dodano 2019-06-13 08:40:06 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Sławomir Stanisław JaryszRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 768 | Dodano 2019-06-13 08:37:59 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Weronika KandulskaRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 769 | Dodano 2019-06-13 08:36:32 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz KremerRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 770 | Dodano 2019-06-13 08:35:28 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Rafał KubickiRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 771 | Dodano 2019-06-13 08:34:22 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Lidia Anna ŁasińskaRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 772 | Dodano 2019-06-13 08:32:21 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tadeusz Wojciech MaszewskiRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 773 | Dodano 2019-06-13 08:30:27 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew PyzikRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 774 | Dodano 2019-06-13 08:29:15 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adam RakowskiRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 775 | Dodano 2019-06-13 08:28:18 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Eugeniusz Tomasz RichterRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 776 | Dodano 2019-06-13 08:27:04 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech SmolarekRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 777 | Dodano 2019-06-13 08:25:38 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Witold Wiktor SypniewskiRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 778 | Dodano 2019-06-13 08:24:24 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stanisław Zbigniew WieczorekRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 779 | Dodano 2019-06-03 09:50:14 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bernard RadnyBurmistrz |
Załącznik
|
Lp: 780 | Dodano 2019-05-27 14:09:17 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneta Sybis-JeżDyrektor Biblioteki Publicznej |
Załącznik
|
Lp: 781 | Dodano 2019-05-27 14:08:06 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneta Sybis-JeżDyrektor Biblioteki Publicznej |
Załącznik
|
Lp: 782 | Dodano 2019-05-27 14:03:33 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jacek ZatorskiKierownik GOZ - SP ZOZ |
Załącznik
|
Lp: 783 | Dodano 2019-05-27 14:02:30 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneta Sybis-JeżDyrektor Biblioteki Publicznej |
Załącznik
|
Lp: 784 | Dodano 2019-05-27 14:01:28 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneta Sybis-JeżDyrektor GOK |
Załącznik
|
Lp: 785 | Dodano 2019-05-27 14:00:14 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Sławomira Stoll-ScheerDyrektor CSiR |
Załącznik
|
Lp: 786 | Dodano 2019-05-27 13:58:03 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grzegorz RyczekKierownik ZUK |
Załącznik
|
Lp: 787 | Dodano 2019-05-27 13:56:44 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Elżbieta RyczekDyrektor ZE Podmokle Małe |
Załącznik
|
Lp: 788 | Dodano 2019-05-27 13:55:35 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa PietrusiewiczDyrektor SP Babimost |
Załącznik
|
Lp: 789 | Dodano 2019-05-27 13:54:11 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bożena NitschkeKierownik OPS |
Załącznik
|
Lp: 790 | Dodano 2019-05-27 13:52:27 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Patrycja CichyDyrektor ZE Nowe Kramsko |
Załącznik
|
Lp: 791 | Dodano 2019-05-27 13:48:29 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Sylwia PanaśSekretarz Gminy |
Załącznik
|
Lp: 792 | Dodano 2019-05-27 13:47:30 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Genowefa MaternaZastępca Burmistrza |
Załącznik
|
Lp: 793 | Dodano 2019-05-27 13:46:40 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksander LatyńskiInspektor |
Załącznik
|
Lp: 794 | Dodano 2019-05-27 13:45:34 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Regina Janeczek-NowakInspektor |
Załącznik
|
Lp: 795 | Dodano 2019-05-27 13:44:06 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jadwiga FurmanSkarbnik |
Załącznik
|
Lp: 796 | Dodano 2019-03-11 16:14:55 |
Grupa Radni |
Rok 2018 początek kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stanisław Zbigniew WieczorekRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 797 | Dodano 2019-03-11 16:13:49 |
Grupa Radni |
Rok 2018 początek kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Witold Wiktor SypniewskiRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 798 | Dodano 2019-03-11 16:12:46 |
Grupa Radni |
Rok 2018 początek kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech SmolarekRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 799 | Dodano 2019-03-11 16:10:15 |
Grupa Radni |
Rok 2018 początek kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Eugeniusz Tomasz RichterRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 800 | Dodano 2019-03-11 16:08:58 |
Grupa Radni |
Rok 2018 początek kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adam RakowskiRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 801 | Dodano 2019-03-11 16:07:34 |
Grupa Radni |
Rok 2018 początek kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew PyzikRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 802 | Dodano 2019-03-11 16:06:38 |
Grupa Radni |
Rok 2018 początek kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Lidia Anna ŁasińskaRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 803 | Dodano 2019-03-11 16:05:45 |
Grupa Radni |
Rok 2018 początek kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Rafał KubickiRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 804 | Dodano 2019-03-11 16:04:40 |
Grupa Radni |
Rok 2018 początek kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz Grzegorz KremerRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 805 | Dodano 2019-03-11 16:03:44 |
Grupa Radni |
Rok 2018 początek kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Sławomir Stanisław JaryszRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 806 | Dodano 2019-03-11 16:02:41 |
Grupa Radni |
Rok 2018 początek kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stanisław DaszkiewiczRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 807 | Dodano 2019-03-11 16:01:43 |
Grupa Radni |
Rok 2018 początek kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard DajekRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 808 | Dodano 2019-03-11 16:00:35 |
Grupa Radni |
Rok 2018 początek kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksandra Maria ChełskaRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 809 | Dodano 2019-03-11 15:59:33 |
Grupa Radni |
Rok 2018 początek kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Weronika KandulskaRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 810 | Dodano 2019-03-11 15:57:53 |
Grupa Radni |
Rok 2018 początek kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tadeusz Wojciech MaszewskiRadny kadencji 2018-2023 |
Załącznik
|
Lp: 811 | Dodano 2019-02-25 08:53:35 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2018 początek kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bernard RadnyBurmistrz |
Załącznik
|
Lp: 812 | Dodano 2018-10-04 11:16:52 |
Grupa Radni |
Rok 2018 koniec kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jan ZającRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 813 | Dodano 2018-10-04 11:15:21 |
Grupa Radni |
Rok 2018 koniec kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zygmunt WołekRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 814 | Dodano 2018-10-04 11:14:19 |
Grupa Radni |
Rok 2018 koniec kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stanisław Zbigniew WieczorekRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 815 | Dodano 2018-10-04 11:12:45 |
Grupa Radni |
Rok 2018 koniec kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Witold Wiktor SypniewskiRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 816 | Dodano 2018-10-04 11:11:24 |
Grupa Radni |
Rok 2018 koniec kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech SmolarekRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 817 | Dodano 2018-10-04 11:10:01 |
Grupa Radni |
Rok 2018 koniec kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Eugeniusz Tomasz RichterRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 818 | Dodano 2018-10-04 11:07:29 |
Grupa Radni |
Rok 2018 koniec kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adam RakowskiRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 819 | Dodano 2018-10-04 11:06:04 |
Grupa Radni |
Rok 2018 koniec kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz LemanowiczRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 820 | Dodano 2018-10-04 11:03:34 |
Grupa Radni |
Rok 2018 koniec kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Rafał KubickiRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 821 | Dodano 2018-10-04 11:01:21 |
Grupa Radni |
Rok 2018 koniec kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz Wiktor KrólRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 822 | Dodano 2018-10-04 10:59:55 |
Grupa Radni |
Rok 2018 koniec kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz KremerRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 823 | Dodano 2018-10-04 10:58:56 |
Grupa Radni |
Rok 2018 koniec kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Sławomir Stanisław JaryszRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 824 | Dodano 2018-10-04 10:48:43 |
Grupa Radni |
Rok 2018 koniec kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Michał GrólRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 825 | Dodano 2018-10-04 10:47:21 |
Grupa Radni |
Rok 2018 koniec kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard DajekRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 826 | Dodano 2018-10-04 10:44:56 |
Grupa Radni |
Rok 2018 koniec kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tadeusz Wojciech MaszewskiRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 827 | Dodano 2018-07-19 11:56:04 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewelina AugustyniakDyrektor Biblioteki Publicznej |
Załącznik
|
Lp: 828 | Dodano 2018-07-19 11:54:36 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewelina AugustyniakDyrektor Biblioteki Publicznej |
Załącznik
|
Lp: 829 | Dodano 2018-06-08 12:40:20 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jan ZającRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 830 | Dodano 2018-06-08 12:39:03 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zygmunt WołekRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 831 | Dodano 2018-06-08 12:37:25 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stanisław WieczorekRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 832 | Dodano 2018-06-08 12:36:13 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Witold SypniewskiRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 833 | Dodano 2018-06-08 12:34:49 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech SmolarekRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 834 | Dodano 2018-06-08 12:33:35 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Eugeniusz RichterRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 835 | Dodano 2018-06-08 12:25:06 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adam RakowskiRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 836 | Dodano 2018-06-08 12:24:06 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tadeusz MaszewskiRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 837 | Dodano 2018-06-08 12:22:35 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz LemanowiczRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 838 | Dodano 2018-06-08 12:21:03 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Rafał KubickiRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 839 | Dodano 2018-06-08 12:19:14 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz KrólRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 840 | Dodano 2018-06-08 12:17:39 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz KremerRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 841 | Dodano 2018-06-08 12:16:32 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Sławomir JaryszRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 842 | Dodano 2018-06-08 12:15:29 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Michał GrólRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 843 | Dodano 2018-06-08 12:14:23 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard DajekRadny kadencji 2014-2018 |
Załącznik
|
Lp: 844 | Dodano 2018-06-08 12:10:51 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneta Sybis-JeżDyrektor Biblioteki Publicznej |
Załącznik
|
Lp: 845 | Dodano 2018-06-08 12:11:59 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jacek ZatorskiKierownik GOZ - SP ZOZ |
Załącznik
|
Lp: 846 | Dodano 2018-06-08 12:09:27 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aneta Sybis-JeżDyrektor GOK |
Załącznik
|
Lp: 847 | Dodano 2018-06-08 12:07:54 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Sławomira Stoll-ScheerDyrektor CSiR |
Załącznik
|
Lp: 848 | Dodano 2018-06-08 12:05:10 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grzegorz RyczekKierownik ZUK |
Załącznik
|
Lp: 849 | Dodano 2018-06-08 12:06:11 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Elżbieta RyczekDyrektor ZE Podmokle Małe |
Załącznik
|
Lp: 850 | Dodano 2018-06-08 12:02:23 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewa PietrusiewiczDyrektor SP Babimost |
Załącznik
|
Lp: 851 | Dodano 2018-06-08 11:57:23 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bożena NitschkeKierownik OPS |
Załącznik
|
Lp: 852 | Dodano 2018-06-08 11:55:41 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Patrycja CichyDyrektor ZE Nowe Kramsko |
Załącznik
|
Lp: 853 | Dodano 2018-06-08 11:51:45 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krystyna PiweckaKierownik Urzędu Stanu Cywilne |
Załącznik
|
Lp: 854 | Dodano 2018-06-07 15:20:51 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Genowefa MaternaZastępca Burmistrza |
Załącznik
|
Lp: 855 | Dodano 2018-06-07 15:19:44 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew WozińskiZastępca Burmistrza |
Załącznik
|
Lp: 856 | Dodano 2018-06-07 15:18:29 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Aleksander LatyńskiInspektor |
Załącznik
|
Lp: 857 | Dodano 2018-06-07 15:17:34 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Regina Janeczek-NowakInspektor |
Załącznik
|
Lp: 858 | Dodano 2018-06-07 15:16:32 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krystyna PiweckaKierownik Urzędu Stanu Cywilne |
Załącznik
|
Lp: 859 | Dodano 2018-06-07 15:14:22 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jadwiga FurmanSkarbnik |
Załącznik
|
Lp: 860 | Dodano 2018-06-07 15:13:12 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Sylwia PanaśSekretarz Gminy |
Załącznik
|
Lp: 861 | Dodano 2018-06-07 15:09:04 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew WozińskiZastępca Burmistrza |
Załącznik
|
Lp: 862 | Dodano 2018-06-07 15:06:08 |
Grupa Pracownicy urzędu |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bernard RadnyBurmistrz |
Załącznik
|
Lp: 863 | Dodano 2017-10-25 14:06:26 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zdzisław KrupaDyrektor CSiR |
Załącznik
|
Lp: 864 | Dodano 2017-10-04 13:57:14 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Patrycja CichyDyrektor ZE Nowe Kramsko |
Załącznik
|
Lp: 865 | Dodano 2017-10-04 13:55:01 |
Grupa Kierownicy jednostek organizacyjnych |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Maria WaligóraDyrektor ZE Nowe Kramsko |
Załącznik
|