ˆ

Organy Gminy

Blok przełączania pomiędzy informacjami aktualnymi i archiwalnymi

Lista informacji

Rada Gminy kadencji 2018-2023

Data wprowadzenia informacji do BIP: 2018-11-23 11:09:57

Akapit nr 1 - brak tytułu

NAZWISKO I IMIĘ
RADNY MIEJSCOWOŚCI
FUNKCJA
Rewers - Polewka Helena
Kosierz
Przewodniczący
Dudek Piotr
Dąbie
Wiceprzewodniczący
Andrzejuk Zbigniew
Stary Zagór
Radny
Gołębiowski Remigiusz
Szczawno
Radny
Jończyk Wiesław
Połupin
Radny
Kostura Andrzej
Połupin
Radny
Kuba – Wysokińska Izabela
Łagów
Radna
Małysa Mariusz
Ciemnice
Radny
Miechowicz Aleksandra
Nowy Zagór, Dąbki
Radna
Piec Bartosz
Pław
Radny
Suder Damian
Gronów
Radny
Szymczak Maria
Lubiatów
Radna
Węgrzyn Zbigniew
Trzebule
Radny
Wilencewicz Lidia
Brzeźnica, Budynia, Gola
Radna
 
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Gmina Dąbie
Osoba, która wytworzyla informację: Mateusz Gruszczyński Data wytworzenia informacji: 2018-11-23 11:00:00
Osoba, która odpowiada za treść: Mateusz Gruszczyński Data wprowadzenia do BIP 2018-11-23 11:09:57
Wprowadził informację do BIP: Mateusz Gruszczyński Data udostępnienia informacji: 2018-11-23 11:12:15
Osoba, która zmieniła informację: Mateusz Gruszczyński Data ostatniej zmiany: 2018-11-23 11:12:15
Artykuł był wyświetlony: 101 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Wójt Gminy kadencji 2018-2023

Data wprowadzenia informacji do BIP: 2018-11-23 11:12:00

Akapit nr 1 - brak tytułu

Marcin Reczuch
tel: 68 888 60 01

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Gmina Dąbie
Osoba, która wytworzyla informację: Mateusz Gruszczyński Data wytworzenia informacji: 2018-11-23 00:00:00
Osoba, która odpowiada za treść: Mateusz Gruszczyński Data wprowadzenia do BIP 2018-11-23 11:12:00
Wprowadził informację do BIP: Mateusz Gruszczyński Data udostępnienia informacji: 2018-11-23 11:12:09
Osoba, która zmieniła informację: Mateusz Gruszczyński Data ostatniej zmiany: 2018-11-23 11:12:08
Artykuł był wyświetlony: 101 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Rada Gminy kadencji 2014-2018

Data wprowadzenia informacji do BIP: 2015-01-08 15:16:40

Akapit nr 1 - brak tytułu

Skład Rady
1. Andrzejuk Zbigniew
2. Chołuj- Mazur Łukasz
3. Dudek Piotr
4. Gołębiowski Remigiusz
5. Hybner Franciszek
6. Kapica Wiesława
7. Łącka Elżbieta
8. Markiewicz Stanisława
9. Mazur Ireneusz
10.Mejza Janusz
11.Rewers - Polewka Helena
12.Reczuch Marcin
13.Rutkowski Wenenty
14.Wilencewicz Lidia
15.Wywiórka Jolanta
 
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Gmina Dąbie
Osoba, która wytworzyla informację: Cecylia Szofer Data wytworzenia informacji: 2015-01-08 00:00:00
Osoba, która odpowiada za treść: Cecylia Szofer Data wprowadzenia do BIP 2015-01-08 15:16:40
Wprowadził informację do BIP: Dawid Gierczyński Data udostępnienia informacji: 2015-01-08 15:18:21
Osoba, która zmieniła informację: Cecylia Szofer Data ostatniej zmiany: 2015-03-06 15:17:06
Artykuł był wyświetlony: 3816 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Rada Gminy kadencji 2010-2014

Data wprowadzenia informacji do BIP: 2014-12-07 21:15:35

Akapit nr 1 - brak tytułu

NAZWISKO I IMIĘ
RADNY MIEJSCOWOŚCI
FUNKCJA
Reczuch Marcin
Szczawno
Przewodniczący
Chołuj – Mazur Łukasz
Lubiatów
Z-ca Przewodniczącego
Andrzejuk Zbigniew
Stary Zagór
Radny
Dudek Piotr
Dąbie
Radny
Gołębiowski Remigiusz
Gronów
Radny
Hybner Franciszek
Pław
Radny
Kapica Wiesława
Szczawno
Radna
Łącka Elżbieta
Połupin
Radna
Markiewicz Stanisława
Połupin
Radna
Mazur Ireneusz
Trzebule
Radny
Mejza Janusz
Łagów
Radny
Rewers Helena
Kosierz
Radna
Rutkowski Wenenty
Nowy Zagór, Dąbki
Radny
Wilencewicz Lidia
Brzeźnica, Budynia, Gola
Radna
Wywiórka Jolanta
Ciemnice
Radna
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Gmina Dąbie
Osoba, która wytworzyla informację: Cecylia Szofer Data wytworzenia informacji: 2014-11-19 00:00:00
Osoba, która odpowiada za treść: Cecylia Szofer Data wprowadzenia do BIP 2014-12-07 21:15:35
Wprowadził informację do BIP: Dawid Gierczyński Data udostępnienia informacji: 2014-12-07 21:15:39
Osoba, która zmieniła informację: Dawid Gierczyński Data ostatniej zmiany: 2014-12-07 21:16:58
Artykuł był wyświetlony: 3979 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Wójt Gminy kadencji 2010-2014

Data wprowadzenia informacji do BIP: 2012-05-18 07:26:01

Rada Gminy kadencji 2010-2014

Data wprowadzenia informacji do BIP: 2012-05-18 07:39:56

Komisje Rady Gminy

Data wprowadzenia informacji do BIP: 2012-06-14 12:47:14

Kluby radnych

Data wprowadzenia informacji do BIP: 2012-06-30 03:13:10
ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP
herb

Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Gminy Dąbie
ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu