ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu

Nagłówek strony

Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim
  • BIP
  • Godło RP
ˆ

Wybory 2015 - Sejm, Senat

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Skład obwodowych komisji wyborczych ze wskazaniem przewodniczących i zastępców przewodniczących

Informacja ogłoszona dnia 2015-10-09 07:41:16 przez Monika Karwowska-Pawłowska

Akapit nr 1 - brak tytułu

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 1 w Krośnie Odrzańskim
CAK „Zamek” w Krośnie Odrzańskim ul. Szkolna 1
 
1. 
Hałko Stanisław Bronisław
 
- przewodniczący
 
2. 
Nowak Małgorzata
 
- zastępca przewodniczącego
 
3. 
Lipka Ewa Janina
 
 
 
4. 
Łukaszów Paulina Natalia
 
 
 
5. 
Paszkowiec Katarzyna
 
 
 
6. 
Kałuża Marek Piotr
 
 
 
7. 
Michalak Bogdan
 
 
 
8. 
Kromski Henryk
 
 
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 2 w Krośnie Odrzańskim
Przedszkole Nr 4 w Krośnie Odrzańskim ul. Chrobrego 33
(dla wyborców niepełnosprawnych)
                         
1. 
Rogowski Tomasz Rafał
 
- przewodniczący
 
2. 
Forster Krystian Krzysztof
 
- zastępca przewodniczącego
 
3. 
Długokęcki Mariusz
 
 
 
4. 
Maciąg Iwona Ewa
 
 
 
5. 
Bulanowska Kamila
 
 
 
6. 
Kamerduła Janusz Jerzy
 
 
 
7. 
Świętoń Krzysztof Jerzy
 
 
 
8. 
Kowalczyk Lilia Małgorzata
 
 
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 3 w Krośnie Odrzańskim
Gimnazjum w Krośnie Odrzańskim ul. Pułaskiego 3
(dla wyborców niepełnosprawnych)
 
1. 
Balcerzak Przemysław
 
- przewodniczący
 
2. 
Gaudyn Jerzy
 
- zastępca przewodniczącego
 
3. 
Bejer Marta Agnieszka
 
 
 
4. 
Kiszkowska Ewa Joanna
 
 
 
5. 
Zaborowicz Andrzej
 
 
 
6. 
Czaplińska Monika
 
 
 
7. 
Klecha Robert Leszek
 
 
 
8. 
Wenkler Halina Maria
 
 
 
9. 
Rawojć Jolanta Maria
 
 
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 4 w Krośnie Odrzańskim
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krośnie Odrzańskim ul. Pułaskiego 3
(dla wyborców niepełnosprawnych)
 
1. 
Forster Mieczysław
 
- przewodniczący
 
2. 
Jasiówka Marek Stanisław
 
- zastępca przewodniczącego
 
3. 
Nowicka Anna Izabela
 
 
 
4. 
Krasowska Marta
 
 
 
5. 
Pietrzak Dorota
 
 
 
6. 
Beśkiewicz Ewa
 
 
 
7. 
Kraus Czesława
 
 
 
8. 
Parzysz Martyna
 
 
 
9. 
Chosińska Aleksandra Regina
 
 
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 5 w Krośnie Odrzańskim
Przedszkole  Nr 3 w Krośnie Odrzańskim  ul. Piastów 6d
 
1. 
Wojciechowska Katarzyna Daria
 
- przewodnicząca
 
2. 
Jasiówka-Stańczak Anita
 
- zastępca przewodniczącej
 
3. 
Bejer Paulina Katarzyna
 
 
 
4. 
Żyłka Żaneta Zofia
 
 
 
5. 
Michalska Beata
 
 
 
6. 
Pronobis Krystyna
 
 
 
7. 
Berlikowska Angelika
 
 
 
8. 
Gąsior Danuta Izabela
 
 
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 6 w Krośnie Odrzańskim
Przedszkole Nr 1 w Krośnie Odrzańskim ul. Srebrna Góra 1
 
1. 
Zagórska Danuta
 
- przewodnicząca
 
2. 
Czapliński Damian Marek
 
- zastępca przewodniczącej
 
3. 
Szyszka Lucyna Barbara
 
 
 
4. 
Szewciw Joanna Maria
 
 
 
5. 
Sadowska Małgorzata Katarzyna
 
 
 
6. 
Łukasiewicz Halina Maria
 
 
 
7. 
Cierpisz Danuta
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 7 w Krośnie Odrzańskim
Przedszkole Nr 2 w Krośnie Odrzańskim ul. Krzywoustego 2
 
1. 
Wysocki Antoni Wacław
 
- przewodniczący
 
2. 
Kwiatkowski Maciej Rafał
 
- zastępca przewodniczącego
 
3. 
Długokęcka Aneta Marta
 
 
 
4. 
Gruszczyński Mateusz Tadeusz
 
 
 
5. 
Stróżniak Monika Daniela
 
 
 
6. 
Forster Krystyna
 
 
 
7.
Paluch Elżbieta
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 8 w Krośnie Odrzańskim
Szkoła Podstawowa nr 2 w Krośnie Odrzańskim ul. Moniuszki 30
(dla wyborców niepełnosprawnych)
 
1. 
Świłło Grażyna Helena
 
- przewodnicząca
 
2. 
Jankowski Edward
 
- zastępca przewodniczącej
 
3. 
Otlewska Angelika Monika
 
 
 
4. 
Sylwanowicz Katarzyna
 
 
 
5. 
Kończal Michał
 
 
 
6. 
Narkun Izabela Paulina
 
 
 
7. 
Jędrzejczyk Danuta Anna
 
 
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr  9 w Kamieniu
Świetlica wiejska Kamień 1
 
1. 
Śliwczyński Adam
 
-  przewodniczący
 
2. 
Januszkiewicz Halina Maria
 
- zastępca przewodniczącego
 
3. 
Bejer Mirosława Amelia
 
 
 
4. 
Żyłka Krzysztof
 
 
 
5. 
Turczyniak Adrianna Paulina
 
 
 
6. 
Szczyt Mateusz
 
 
 
7. 
Pietrzak-Szatkowska Joanna Barbara
 
 
8. 
Krysińska Anna
 
 
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr  10 w Starym Raduszcu
Przedszkole Stary Raduszec 47
 
1. 
Tumińska Monika Józefa
 
- przewodnicząca
 
2. 
Szkwarek Barbara Beata
 
- zastępca przewodniczącej
 
3. 
Lipka Andrzej
 
 
 
4. 
Bartoszewska Krystyna Józefa
 
 
 
5. 
Łukaszów Kamil
 
 
 
6. 
Szachowicz Zbigniew Edmund
 
 
 
7. 
Dopart Karolina
 
 
 
8. 
Jędrzejek Kinga Maria
 
 
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 11 w Radnicy
Szkoła Podstawowa Radnica 146
 
1. 
Kwiatkowska Teresa Zdzisława
 
- przewodnicząca
 
2. 
Sierszyńska Ewa Justyna
 
- zastępca przewodniczącej
 
3. 
Bartosiak Mariola
 
 
 
4. 
Kasznia Maria Danuta
 
 
 
5. 
Jaworska Krystyna Helena
 
 
 
6. 
Kandulska Anna
 
 
 
7. 
Nowak Zbigniew
 
 
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 12 w Osiecznicy
Zespół Edukacyjny w Osiecznicy ul. Szkolna 15
 
1. 
Morawska Wiesława Bogumiła
 
- przewodnicząca
 
2. 
Ratajczak Roman Tadeusz
 
- zastępca przewodniczącej
 
3. 
Zalech Eugenia Bożena
 
 
 
4. 
Gruszczyńska Helena Katarzyna
 
 
 
5. 
Garczyński Piotr
 
 
 
6. 
Skrocka Renata Katarzyna
 
 
 
7. 
Grysztar Błażej Marek
 
 
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 13 w Wężyskach
Zespół Szkół Wężyska 162 (dla wyborców niepełnosprawnych)
 
1. 
Skołozubow Iwona Bernarda
 
- przewodnicząca
 
2. 
Szatkowska Magda Jolanta
 
- zastępca przewodniczącej
 
3. 
Winniczeńko Wioletta Małgorzata
 
 
 
4. 
Olearnik Ryszard
 
 
 
5. 
Narkun Lech
 
 
 
6. 
Pastuch Bartosz
 
 
 
7. 
Jędrzejek Daria Elżbieta
 
 
 
 
 
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 14 w Krośnie Odrzańskim
Szpital Powiatu Krośnieńskiego w Krośnie Odrzańskim ul. Piastów 3
 
1. 
Ratajczak Jolanta Maria
 
- przewodnicząca
 
2. 
Krawczyk Anna Halina
 
- zastępca przewodniczącej
 
3. 
Jędrzejewska Dominika
 
 
 
4. 
Płuciennik Agnieszka Marta
 
 
 
5. 
Fijałkowska Wioletta Agnieszka
 
 
 
6. 
Kałuża Anna Julia
 
 
 
7. 
Wróbel Ireneusz Kazimierz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Gmina Krosno Odrzańskie
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Monika Karwowska-Pawłowska
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2015-10-08
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Monika Karwowska-Pawłowska
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2015-10-09 07:39:09
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Monika Karwowska-Pawłowska
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2015-10-09 07:41:16
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Monika Karwowska-Pawłowska
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2015-10-23 13:55:16
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
472 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony