ˆ

Sołectwa

Szczegóły informacji

SOŁTYSI I CZŁONKOWIE RAD SOŁECKICH KADENCJA 2015-2019

Data wprowadzenia informcji do BIP: 2015-04-30 15:20:26 Informacja ogłoszona dnia 2015-05-04 09:41:39 przez Monika Karwowska-Pawłowska

Akapit nr 1 - brak tytułu

1. NAZWA SOŁECTWA: Marcinowice
Sołtys: Dawid Wiewiórowski
Skład Rady Sołeckiej: Leonid Junik, Damian Niedzielski, Mariusz Szewczuk, Mariusz Taciak, Mieczysław Zarzycki, Małgorzata Zientarska

2. NAZWA SOŁECTWA: Osiecznica
Sołtys: Leszek Fijałkowski
Skład Rady Sołeckiej: Anna Chinalska, Antonina Nowicka, Piotr Kuśmierek, Błażej Grysztar, Bogdan Śnieżek, Sławomir Sadowski

3. NAZWA SOŁECTWA: Czetowice
Sołtys: Andrzej Dogoda
Skład Rady Sołeckiej: Kazimierz Rachwalik, Elżbieta Matusewicz, Marta Włodarczyk, Krzysztof Haniewicz, Grażyna Rapacewicz

4. NAZWA SOŁECTWA: Bielów
Sołtys: Mirosław Szkudlarek
Skład Rady Sołeckiej: Marcin Mucha, Roman Marciński, Damian Leśko

5. NAZWA SOŁECTWA: Łochowice
Sołtys: Mirosław Szwed
Skład Rady Sołeckiej: Sebastian Frencel, Jadwiga Ścisła, Daria Kluk-Rogacewicz, Marta Frencel, Jadwiga Szwed, Anna Puzyrewska

6. NAZWA SOŁECTWA: Kamień
Sołtys: Małgorzata Ćwirko
Skład Rady Sołeckiej: Grzegorz Jarmonik, Małgorzata Staszak, Dariusz Sarnowski, Ewa Trzyna

7. NAZWA SOŁECTWA: Gostchorze
Sołtys: Ewa Klepczyńska
Skład Rady Sołeckiej: Ewa Bieńkowska, Anna Dorsz, Grażyna Piątek, Aleksandra Romanowska, Ewa Szafraniec, Łukasz Zalewski

8. NAZWA SOŁECTWA: Chyże
Sołtys: Wioletta Mateuszów
Skład Rady Sołeckiej: Joanna Zając, Anna Śniatała, Fabian Adamczuk

9. NAZWA SOŁECTWA: Radnica
Sołtys: Marian Kopczyński
Skład Rady Sołeckiej: Krzysztof Czechowski, Paweł Fabisiak, Joanna Scheffler, Jan Tarłowski

10. NAZWA SOŁECTWA: Szklarka Radnicka
Sołtys: Marta Małysz
Skład Rady Sołeckiej: Krystian Małysz, Renata Piotrowska, Krystyna Holak, Danuta Zalewska, Renata Machorowska, Krzysztof Pokora

11. NAZWA SOŁECTWA: Brzózka
Sołtys: Danuta Korona
Skład Rady Sołeckiej: Maria Siepiora, Ewa Szulc, Cezary Żmijewski

12. NAZWA SOŁECTWA: Stary Raduszec
Sołtys: Grażyna Myśliwiec
Skład Rady Sołeckiej: Anna Czernecka, Mateusz Filipiak, Justyna Kasowska, Lech Narkun, Renata Szachowicz, Marta Wojtyna

13. NAZWA SOŁECTWA: Nowy Raduszec
Sołtys: Adam Pacer
Skład Rady Sołeckiej: Patrycja Janiszewska, Katarzyna Kuprynowicz, Beata Woźniak

14. NAZWA SOŁECTWA: Sarbia
Sołtys: Dawid Zygmuntowski
Skład Rady Sołeckiej: Iwona Czachowska-Wieczorek Iwona, Ewa Janusauskiene, Piotr Kapusta, Alicja Każmierczak, Krystian Ziemkiewicz, Bogumiła Zygmuntowska

15. NAZWA SOŁECTWA: Strumienno
Sołtys: Ewa Kobita
Skład Rady Sołeckiej: Grzegorz Kruszewski, Zofia Dopart, Ewelina Knappik, Anna Nowak, Ewa Mańkiewicz

16. NAZWA SOŁECTWA: Czarnowo
Sołtys: Krzysztof Grzelak
Skład Rady Sołeckiej: Lidia Grzelak, Jerzy Węsek, Barbara Dalecka, Agnieszka Przygoda, Anna Walaszko, Eugeniusz Stryjek

17. NAZWA SOŁECTWA: Chojna
Sołtys: Monika Kamienik-Gamrat
Skład Rady Sołeckiej: Sebastain Hyży, Magdalena Kamienik, Emilia Maciołek, Ewa Rychlik

18. NAZWA SOŁECTWA: Wężyska
Sołtys: Kazimierz Kasowski
Skład Rady Sołeckiej: Beata Kuzdrowska, Robert Kasowski, Lilla Busz, Anna Kasowska, Ilona Kasperaszek, Irena Małyszko

19. NAZWA SOŁECTWA: Retno
Sołtys: Karolina Tararako
Skład Rady Sołeckiej: Lucyna Mazurek, Damian Kosowicz

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Gmina Krosno Odrzańskie
Osoba, która wytworzyla informację: Monika Karwowska-Pawłowska Data wytworzenia informacji: 2015-04-30 00:00:00
Osoba, która odpowiada za treść: Monika Karwowska-Pawłowska Data wprowadzenia do BIP 2015-04-30 15:20:26
Wprowadził informację do BIP: Monika Karwowska-Pawłowska Data udostępnienia informacji: 2015-05-04 09:41:39
Osoba, która zmieniła informację: Monika Karwowska-Pawłowska Data ostatniej zmiany: 2016-09-05 11:45:43
Artykuł był wyświetlony: 6094 raz(y)

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP
herb

Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim