Nagłówek strony

Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim
  • BIP
  • Godło RP
ˆ

Ekran szczegółów informacji

Szczegóły informacji

Informacja

Informacja ogłoszona dnia 2011-09-23 09:08:17 przez Renata Piwowarczyk

Akapit nr 1 - brak tytułu

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 1 w Krośnie Odrzańskim
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krośnie Odrzańskim ul. Szkolna 1
 

1.    
Sobolewski Adam
 
- Przewodniczący
2.    
Matuszewska Barbara                    
 
- Zastępca Przewodniczącego
3.    
Bohatkiewicz Agata
 
 
4.    
Strzelbicka Agnieszka
 
 
5.    
Stróżniak Monika
 
 
6.    
Kromski Henryk
 
 
7.    
Michalak Bogdan
 
 

 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 2 w Krośnie Odrzańskim
Przedszkole Nr 4 w Krośnie Odrzańskim ul. Chrobrego 33
 

1.
Hałko Stanisław
 
- Przewodniczący
2.
Olearnik Ryszard
 
- Zastępca Przewodniczącego
3.
Czerwińska Alicja
 
 
4.
Kazimierska Monika
 
 
5.
Dambrowska-Korab Sandra
 
 
6.
Kamerduła Janusz
 
 
7.
Dłużniewska Alicja
 
 

 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 3 w Krośnie Odrzańskim
Zespół Szkół Specjalnych w Krośnie Odrzańskim ul. Poznańska 88        
 

1.    
Berlikowska Iwona
 
- Przewodniczący
2.    
Noga Jowita
 
- Zastępca Przewodniczącego
3.    
Duch Jolanta
 
 
4.    
Golasik Karolina
 
 
5.    
Narkun Lech
 
 
6.    
Jasiówka Marek
 
 
7.    
Grabowska Marzena
 
 

 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 4 w Krośnie Odrzańskim
Gimnazjum w Krośnie Odrzańskim ul. Pułaskiego 3 (Dla wyborców niepełnosprawnych)
 

1.    
Jasiówka-Stańczak Anita
 
- Przewodniczący
2.    
Iwanowska Halina
 
- Zastępca Przewodniczącego
3.    
Krasowska Marta
 
 
4.    
Matwin Małgorzata
 
 
5.    
Zaborowicz Mateusz
 
 
6.    
Jakubczak Anna
 
 
7.    
Jędrzejek Grażyna
 
 

 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 5 w Krośnie Odrzańskim
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krośnie Odrzańskim ul. Pułaskiego 3
 

1.    
Cisowska Bożena
 
- Przewodniczący
2.    
Jaszczyszyn Andrzej
 
- Zastępca Przewodniczącego
3.    
Jakubczyk Ewelina
 
 
4.    
Dogoda Karolina
 
 
5.    
Jasiówka Czesława
 
 
6.    
Jakubczak Marcin
 
 
7.    
Raszczuk Elwira
 
 

 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 6 w Krośnie Odrzańskim
Przedszkole Nr 3 w Krośnie Odrzańskim ul. Piastów 4b
 

1.     
Gąsior Danuta
 
- Przewodniczący
2.     
Ratajczak Katarzyna
 
- Zastępca Przewodniczącego
3.     
Maciąg Iwona
 
 
4.     
Golasik Natalia
 
 
5.     
Forster Mieczysław
 
 
6.     
Lichtańska Monika
 
 
7.     
Karwowska Mirosława
 
 

 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 7 w Krośnie Odrzańskim
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Krośnie Odrzańskim ul. Moniuszki 30
(Dla wyborc

Akapit nr 2 - brak tytułu

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 8 w Kamieniu
Świetlica wiejska w Kamieniu
 
1.    
Niezbecki Wojciech
 
- Przewodniczący
2.    
Wiciejewska Dorota
 
- Zastępca Przewodniczącego
3.    
Śliwczyński Adam
 
 
4.    
Kamińska Joanna
 
 
5.    
Sobolewska Ewa
 
 
6.    
Bencar Natalia
 
 
7.    
Krysińska Anna
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 9 w Starym Raduszcu
Przedszkole w Starym Raduszcu
 
1.    
Narkun Izabela
 
- Przewodniczący
2.    
Jędrzejek Kinga
 
- Zastępca Przewodniczącego
3.    
Adamowicz Agnieszka
 
 
4.    
Wawrzyniak Jan
 
 
5.    
Puzyrewski Piotr
 
 
6.    
Bencar Daria
 
 
7.    
Romanowska Anna
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 10 w Radnicy
Szkoła Podstawowa w Radnicy
 
1.    
Świadek Rafał
 
- Przewodniczący
2.    
Sierszyńska Ewa
 
- Zastępca Przewodniczącego
3.    
Bujak Margerita
 
 
4.    
Dębowska Elżbieta
 
 
5.    
Bagińska Katarzyna
 
 
6.    
Mróz Izabela
 
 
7.    
Najdek Urszula
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 11 w Osiecznicy
Gospodarstwo Rybackie „KARP” ul. Krośnieńska 2 w Osiecznicy
 
1.    
Rudnicka Maria
 
- Przewodniczący
2.    
Kuziemska Anna
 
- Zastępca Przewodniczącego
3.    
Rusiewicz Beata
 
 
4.    
Turczyniak Agata
 
 
5.    
Druchliński Patryk
 
 
6.    
Grysztar Błażej
 
 
7.    
Berlikowski Waldemar
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 12 w Wężyskach
Szkoła Podstawowa w Wężyskach (Dla wyborców niepełnosprawnych)
 
1.    
Skołozubow Iwona
 
- Przewodniczący
2.    
Jędrzejek Władysław
 
- Zastępca Przewodniczącego
3.    
Szatkowska Magda
 
 
4.    
Wesołowska Agnieszka
 
 
5.    
Jędrzejek-Biekszo Agnieszka
 
 
6.    
Otlewska Angelika
 
 
7.    
Ratajczak Jolanta
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 13 w Krośnie Odrzańskim
Szpital Powiatu Krośnieńskiego w Krośnie Odrzańskim ul. Piastów 3
 
1.    
Wysocki Antoni
 
- Przewodniczący
2.    
Krawczyk Anna
 
- Zastępca Przewodniczącego
3.    
Maciąg Malwina
 
 
4.    
Kaszubska Anna
 
 
5.    
Paluch Elżbieta
 
 
6.    
Pawłowski Marcin
 
 
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Gmina Krosno Odrzańskie
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Monika Karwowska-Pawłowska
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2011-09-23
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Monika Karwowska-Pawłowska
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2011-09-23 09:08:12
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Krzysztof Alejun
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2011-09-23 09:08:17
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Krzysztof Alejun
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2011-09-23 09:10:16
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
4127 raz(y)