ˆ

Ochrona środowiska

Filtr listy informacji

  • Data publikacji

Lista informacji

Lp Typ formularza Data dokumentu Zakres przedmiotowy
1 Formularz B 2017-09-25 Postanowienie stwierdzające brak potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia pn. „Budowa hali magazynowo-produkcyjnej z częściami socjalno-biurowymi wraz z wartownią, budynkiem pompowni ppoż., zbiornikami ppoż. i retencyjno-odparowalnym oraz infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu”.
2 Formularz A 2017-08-02 Wniosek o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia pn. „Budowa hali magazynowo-produkcyjnej z częściami socjalno-biurowymi wraz z wartownią, budynkiem pompowni ppoż., zbiornikami ppoż. i retencyjno-odparowalnym oraz infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu”.
3 Formularz B 2017-07-11 Postanowienie odmawiające wszczęcia postępowania o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia pn."Budowa Elektrowni Słonecznej wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działce nr ew. 560/2 (obręb 0005) w miejscowości Czarnowo, Gmina Krosno Odrzańskie".
4 Formularz B 2017-07-04 Decyzja umarzająca postępowanie w całości w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia pn. Głęboka termomodernizacja budynku szpitala w Krośnie Odrzańskim-oddział pediatryczny, oddział położnictwa i ginekologii oraz izba przyjęć" przy ul. Piastów 3.
5 Formularz A 2017-05-26 Wniosek o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizacji przedsięwzięcia pn. "Budowa Elektrowni słonecznej wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działce nr ew. 560/2 (obręb 0005) w miejscowości Czarnowo, Gmina Krosno Odrzańskie".
6 Formularz A 2017-05-19 Wniosek o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia pn. "Głęboka termomodernizacja budynku szpitala w Krośnie Odrzańskim -oddział pediatryczny, oddział położnictwa i ginekologii oraz izba przyjęć" przy ul. Piastów 3.
7 Formularz B 2017-04-28 Decyzja umarzająca postępowanie w całości w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia pn. "Modernizacja i restauracja wieży Kościoła p.w. Św. Jadwigi Śląskiej w Krośnie Odrzańskim"
8 Formularz B 2017-04-26 Postanowienie o odmowie wszczęcia postępowania o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia pn. "Remont Kościoła p.w. Św. Jadwigi Śląskiej w Krośnie Odrzańskim".
9 Formularz B 2017-04-26 Postanowienie o odmowie wszczęcia postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia pn. "Remont nawierzchni przy Kościele Parafialnym p.w. Św. Jadwigi Śląskiej w Krośnie Odrzańskim łącznie z odwodnieniem budynku"
10 Formularz A 2017-04-20 Wniosek o wydanie deczji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia pn."Remont Kościoła p.w. Św. Jadwigi Śląskiej w Krośnie Odrzańskim"

Nawigacja między stronami listy informacji

ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP
herb

Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim
ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu