ˆ

Wiceprzedowniczący rady

Blok przełączania pomiędzy informacjami aktualnymi i archiwalnymi

Lista informacji

Zastępca Przewdoniczącego Rady Gminy Krzeszyce VIII kadencji

Data wprowadzenia informacji do BIP: 2018-11-29 16:54:10

Akapit nr 1 - brak tytułu

Weronika Domarecka - Zastępca Przewdoniczącego Rady Gminy Krzeszyce
 
Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Krzeszyce przyjmuje w pierwszy poniedziałek miesiąca w godz.  1500 – 1630

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Gmina Krzeszyce
Osoba, która wytworzyla informację: Krzysztof Filipowicz Data wytworzenia informacji: 2018-11-29 00:00:00
Osoba, która odpowiada za treść: Krzysztof Filipowicz Data wprowadzenia do BIP 2018-11-29 16:54:10
Wprowadził informację do BIP: Krzysztof Filipowicz Data udostępnienia informacji: 2018-11-29 16:54:13
Osoba, która zmieniła informację: Krzysztof Filipowicz Data ostatniej zmiany: 2019-01-31 14:02:58
Artykuł był wyświetlony: 33 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Wiceprzewodniczący Rady Gminy Krzeszyce VII kadencji

Data wprowadzenia informacji do BIP: 2014-12-02 11:01:55

Akapit nr 1 - brak tytułu

Zbigniew Nowicki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Gmina Krzeszyce
Osoba, która wytworzyla informację: Radni Gminy Krzeszyce Data wytworzenia informacji: 2014-12-01 00:00:00
Osoba, która odpowiada za treść: Radni Gminy Krzeszyce Data wprowadzenia do BIP 2014-12-02 11:01:55
Wprowadził informację do BIP: Krzysztof Filipowicz Data udostępnienia informacji: 2014-12-02 11:02:16
Osoba, która zmieniła informację: Krzysztof Filipowicz Data ostatniej zmiany: 2014-12-02 11:02:16
Artykuł był wyświetlony: 562 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP
herb

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Gminy Krzeszyce
ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu