ˆ

Aktualności

Drukuj informację

Szczegóły informacji

Konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Miejskiej w Ośnie Lubuskim w sprawie zasad wyznaczania składu i zasad działania Komitetu Rewitalizacji Miasta i Gminy Ośno Lubuskie

Data wprowadzenia informcji do BIP: 2017-02-16 07:48:15 Informacja ogłoszona dnia 2017-02-16 07:48:22 przez Ewa Urbaniak

Akapit nr 1 - brak tytułu

OBWIESZCZENIE
w sprawie konsultacji społecznych projektu uchwały Rady Miejskiej w
Ośnie Lubuskim w sprawie zasad wyznaczania składu i zasad działania Komitetu Rewitalizacji Miasta i Gminy Ośno Lubuskie
 
Na podstawie art. 6 i 7 ust. 2 Ustawy z dnia 9 października 2015 r.
o rewitalizacji (Dz. U. z 2015 r. poz. 1777 z późn. zm.) Burmistrz Ośna Lubuskiego zawiadamia o
 
rozpoczęciu konsultacji społecznych projektu uchwały Rady Miejskiej w Ośnie Lubuskim w sprawie zasad wyznaczania i zasad działania Komitetu Rewitalizacji
 
Przedmiotem konsultacji jest projekt uchwały Rady Miejskiej w Ośnie Lubuskim w sprawie zasad powoływania, zasad działania Komitetu Rewitalizacji i ustanowienia jego Regulaminu.
Konsultacje mają na celu zebranie od interesariuszy rewitalizacji uwag, opinii i propozycji dotyczących zasad powoływania, zasad działania Komitetu Rewitalizacji i ustanowienia jego Regulaminu.
Konsultacje społeczne przeprowadzone będą w terminie od dnia 23.02.2017 r. do dnia 24.03.2017 r. w następujących formach:
  1. Zbieranie uwag i wniosków w formie papierowej lub elektronicznej z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego. Wypełnione formularze będzie można dostarczyć drogą elektroniczną na adres e-mail:
  1. Urzędu Miejskiego Ośna Lubuskiego: wpisując w tytule „Konsultacje społeczne – projekt uchwały w sprawie wyznaczania Komitetu Rewitalizacji”.
  2. firmy Future Green Innovations S.A.: wpisując w tytule „Konsultacje społeczne – projekt uchwały w sprawie wyznaczania Komitetu Rewitalizacji”.
  1. Spotkanie konsultacyjne z interesariuszami rewitalizacji, umożliwiające omówienie zasad wyznaczania składu i zasad działania Komitetu Rewitalizacji. Dokładny termin i miejsce spotkania zostaną podane na co najmniej 7 dni kalendarzowych przed planowanym spotkaniem.
  2. Zbieranie uwag  ustnych do protokołu oraz pisemnych w budynku Urzędu Miejskiego w Ośnie Lubuskim, ul. Rynek 1, 69-220 Ośno Lubuskie lub w siedzibie firmy Future Green Innovations S.A., ul. Podole 60, 30-394 Kraków.
Po przyjęciu przez Radę Miejską w Ośnie Lubuskim uchwały w sprawie zasad wyznaczania i zasad działania Komitetu Rewitalizacji, uruchomiony zostanie nabór na kandydatów do wskazanego Komitetu, a następnie zostanie on powołany w drodze Zarządzenia Burmistrza Ośna Lubuskiego.
 
Materiały informacyjne i formularz uwag dostępne będą:
1) na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Ośnie Lubuskim pod adresem http://www.osno.pl/
2) w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta i Gminy Ośno Lubuskie pod adresem internetowym http://bip.wrota.lubuskie.pl/ugosnolubuskie/
3) w Urzędzie Miejskim w Ośnie Lubuskim, ul. Rynek 1, 69-220 Ośno Lubuskie, w  godzinach pracy Urzędu.
 
Zgodnie z art. 6 ust. 7 i 9 Ustawy o rewitalizacji niezwłocznie po zakończeniu niniejszych konsultacji opracowana zostanie informacja podsumowująca ich przebieg, zawierająca dane o miejscu i czasie ich przeprowadzenia oraz omówienie ich przebiegu, a w przypadku formy o której mowa w pkt 1 – również wszystkie uwagi wraz z odniesieniem się do nich. Informacja ta zostanie opublikowana stronie internetowej Urzędu Miejskiego oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.
Burmistrz Ośna Lubuskiego
(-) mgr Stanisław Kozłowski
 

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Gmina Ośno Lubuskie
Osoba, która wytworzyla informację: Ewa Urbaniak Data wytworzenia informacji: 2017-02-16 07:30:00
Osoba, która odpowiada za treść: Ewa Urbaniak Data wprowadzenia do BIP 2017-02-16 07:48:15
Wprowadził informację do BIP: Ewa Urbaniak Data udostępnienia informacji: 2017-02-16 07:48:22
Osoba, która zmieniła informację: Ewa Urbaniak Data ostatniej zmiany: 2017-03-28 08:15:02
Artykuł był wyświetlony: 3181 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony
ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP
herb

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Gminy Ośno Lubuskie
ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu