ˆ

Aktualności

Drukuj informację

Szczegóły informacji

Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest na terenie Gminy Zwierzyn

Data wprowadzenia informcji do BIP: 2015-09-25 12:17:40 Informacja ogłoszona dnia 2015-09-25 12:17:44 przez Administrator Systemu

Akapit nr 1 - brak tytułu

Wójt Gminy Zwierzyn informuje, że w związku z przystąpieniem do opracowania „Programu usuwania wyrobów zawierających azbest dla Gminy Zwierzyn” od dnia 21 września do 25 października 2015 r. na terenie Gminy Zwierzyn przeprowadzana będzie inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest.
Inwentaryzację wyrobów zawierających azbest przeprowadzi firma EkoDialog. Osoby wykonujące pracę w terenie posiadać będą imienne upoważnienia z numerem dowodu osobistego podpisane przez Wójta Gminy Zwierzyn.
Mieszkańców Gminy Zwierzyn, użytkowników wyrobów zawierających azbest uprasza się o udzielenie pomocy i niezbędnych informacji wykonawcom w/w inwentaryzacji oraz w razie potrzeby o zamknięcie psów. Osoby dokonujące spisu z natury wyrobów zawierających azbest udzielą niezbędnych informacji w zakresie szkodliwości azbestu i obowiązków prawnych związanych z wykorzystywaniem tych wyrobów.
Program usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy umożliwi pozyskanie zewnętrznych środków finansowych na demontaż, transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest. Jednocześnie przypominamy, że wszyscy właściciele, zarządcy i użytkownicy miejsc, w których wykorzystywane są wyroby zawierające azbest, są zobowiązani do złożenia informacji o wyrobach zawierających azbest i miejscu ich wykorzystywania, do dnia 31 stycznia każdego roku, odpowiednio wójtowi (osoby fizyczne) oraz marszałkowi (firmy).

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Gmina Zwierzyn
Osoba, która wytworzyla informację: Mateusz Ostapiuk Data wytworzenia informacji: 2015-09-25 00:00:00
Osoba, która odpowiada za treść: Andrzej Wiśniewski Data wprowadzenia do BIP 2015-09-25 12:17:40
Wprowadził informację do BIP: Administrator Systemu Data udostępnienia informacji: 2015-09-25 12:17:44
Osoba, która zmieniła informację: Administrator Systemu Data ostatniej zmiany: 2015-09-25 12:17:44
Artykuł był wyświetlony: 306 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony
ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP
herb

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Gminy Zwierzyn
ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu