ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu

Nagłówek strony

Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Zespół Edukacyjny w Osiecznicy
  • BIP
  • Godło RP
ˆ

Ekran listy informacji

Blok przełączania pomiędzy informacjami aktualnymi i archiwalnymi

Lista informacji

Rada pedagogiczna 2018/2019

Akapit nr 1 - brak tytułu

Lp.
Nazwisko i imię
Stopień awansu zawodowego
Funkcja/przedmiot
Wychowawstwo
1.
Będza Dorota
nauczyciel kontraktowy
edukacja wczesnoszkolna
II
2.
Brodzińska Małgorzata
nauczyciel dyplomowany
dyrektor, logopedia
-----------
3.
Brzezińska Anna
nauczyciel dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna, plastyka, za jęcia rozwijające umiejętności społeczno - emocjonalne
III
4.
Czok Agnieszka
Nauczyciel kontraktowy
geografia
----------
5.
Czyżow Dariusz
Nauczyciel mianowany
edukacja dla bezpieczeństwa
----------
6.
Dąbrowska Marzena
nauczyciel dyplomowany
wychowanie do życia w rodzinie, rewalidacja
-----------
  7.
    Dudarska - Piwnicka Marta
nauczyciel dyplomowany
język rosyjski
        -----------
  8.
Iskra Beata
nauczyciel dyplomowany
język polski
            VII
9.
Jankowska – Szućko Dagmara
nauczyciel dyplomowany
chemia
---------
10.
Kasperska - Napierała Ewa
nauczyciel kontraktowy
wychowanie przedszkolne
----------
11.
Kaźmierak Izabela
nauczyciel dyplomowany
matematyka
---------
12.
Kozłowska Monika
nauczyciel stażysta
pedagog, świetlica    od. 28.01.19.
--------
13.
Lebiedzińska Marta
nauczyciel mianowany
wychowanie przedszkolne
----------
14.
Maciejewski Andrzej
nauczyciel mianowany
religia
----------
15.
Markun Agnieszka
nauczyciel dyplomowany
matematyka
----------
16.
Matuszak Sylwia
nauczyciel kontraktowy
pedagog, świetlica    do. 28.01.19.
----------
17.
Mycek Małgorzata
nauczyciel dyplomowany
matematyka
---------
18.
Nolbrzak Katarzyna
nauczyciel mianowany
religia
---------
19.
Piróg Magdalena
nauczyciel stażysta
historia, wos, świetlica
VIII
20.
Potocka Małgorzata
nauczyciel dyplomowany
wychowanie fizyczne, przyroda
            VI
21.
Przeździęk Ewa
nauczyciel mianowany
język angielski
            V
22.
Pawela Elżbieta
nauczyciel mianowany
wychowanie przedszkolne
----------
23
Pernaczyńska Alicja
nauczyciel kontraktowy
wychowanie przedszkolne
 
24.
Stefanicka Emilia
nauczyciel kontraktowy
edukacja wczesnoszkolna (wych. fizyczne, zajęcia komputerowe kl. I, edukacja przez szachy w szkole, informatyka, technika, muzyka
            IV
25.
Sirko Katarzyna
nauczyciel 
dyplomowany
biologia, doradztwo zawodowe
----------
26.
Wachowska Anna
nauczyciel 
dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna
I
27.
Wróbel Lucyna
nauczyciel dyplomowany
matematyka, chemia
          ---------
28.
Zelek Mariola
nauczyciel dyplomowany
fizyka
--------
 
 
 
 
 
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
ZE Osiecznica
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Małgorzata Brodzińska
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2019-02-11
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Małgorzata Brodzińska
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2019-02-11 14:21:59
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Małgorzata Brodzińska
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2019-02-11 14:22:08
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Małgorzata Brodzińska
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2019-02-11 14:22:08
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
93 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »