Nagłówek strony

Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brodach
  • BIP
  • Godło RP
ˆ

Aktualności

Szczegóły informacji

II edycja konkursu ,,LUBUSKI WŁĄCZNIK. Lider Biznesu Społecznego"

Informacja ogłoszona dnia 2017-07-04 13:11:59 przez Michalina Łajtar

Akapit nr 1 - brak tytułu

W związku z inauguracją II edycji kampanii społecznej pn. ,,LUBUSKI WŁĄCZNIK. Lider Biznesu Społecznego”, której organizatorem jest Regionalny Ośrodek Polityki Społeczej w Zielonej Górze w partnerstwie z regionalnymi medniami oraz Regionalnym Komitetem Rozwoju Ekonomii Społeczej, informujemy, że jednym z elementów kampanii, która ma na celu zwrócenie uwagi na działalność podmiotów ekonomii społecznej z terenu województwa lubuskiego, jest KONKURS pod tym samym hasłem: ,,LUBUSKI WŁĄCZNIK. Lider Biznesu Społecznego”.
Konkurs ma na celu wspomaganie budowania trwałej pozycji rynkowej podmiotów ekonomii społecznej z terenu naszego województwa, dzięki promocji ich działalności i stwarzaniu możliwości prezentowania ich ofert szerokiemu gronu potencjalnych klientów. Skierowany jest do podmiotów ekonomii społecznej jak stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie (socjane, pracy, inwalidów i niewidomych), spółki non profit, oferujących na lokalnym rynku dobre produkty i usługi, które swoimi działaniami w sposób szczególny przyczyniają się do poprawy jakości życia społeczności lub grup osób w regionie.
Zgłaszającymi do konkursu mogą być zarówno podmioty ekonomii społecznej chcące wziąć udział w konkursie, osoby fizyczne z terenu województwa lubuskiego, korzystające z usług zgłaszanego podmiotu, jak i inne podmioty, organizacje, firmy, instytucje chcące wyróżnić wskazane przez siebie podmioty. Na stronie www.es.lubuskie.pl dostępny jest regulamin konkursu, a także formularz w werski do druku, który można przesłać pocztą tradycyjną na adres Regionalnego Ośrodka Polityki Społeczej w Zielonej Górze, Al. Niepodległości 36, 65-042 Zielona Góra. Zgłoszenia można również dokonać za pośrednictwem formularzy konkursowych dostępnych w wersji elektronicznej (http://www.es.lubuskie.pl/pl/Dzialy/Konkurs-i-Targi/Lubuski-Wlacznik.-Lider-Biznesu-Spolecznego-2-Edycja/Konkurs-znow-rusza).
Kampania promocyjna działalności podmiotu ekonomii społecznej w mediach regionalnych jest nagrodą główną w konkursie. Przyznane wyróżnienie będzie świadczyć o rzetelności i wiarygodności w prowadzeniu działalnosci biznesowej i społecznej. Jednocześnie Laureat konkursu otrzyma wyróżnienie jakości, informujące o wysokim poziomie jego produktów i usług oraz zaświadczające o ich pochodzeniu z sektora ekonomii spolecznej.
Osoba, która wskazała laureata konkursu otrzyma nagrodę w postaci bonu o wartości 500,00 zł. Przewidziane są również inne nagrody dla wyróżnionych podmiotów.
Kapituła konkursowa przyzna również wyróżnienie, w kategorii ,,SPEKTAKULARNA ZMIANA”, podmiotowi który w ostatnich dwóch latach od ogłoszenia obecnej edyzcji konkursu, poprzez swoją działalność, przyczynił się do rozwiązania ważnego problemu społecznego bądź podniesienia jakości życia społeczności lokalnej, w której działa. Nagrodą będzie czterodniowy wyjazd zagraniczny do podmiotów ekonomii społecznej.
Zgłoszenia przyjmowanę będą do dnia 10.09.2017 r.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Michalina Łajtar
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2017-07-04
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Michalina Łajtar
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2017-07-04 12:59:23
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Michalina Łajtar
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2017-07-04 13:11:59
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Michalina Łajtar
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2017-07-04 13:11:59
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
5976 raz(y)