ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Ośrodka Pomocy Społecznej w Świebodzinie
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Tytuł nie wyświetlany dla informacji

Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2023-01-25 07:57:12 przez Tomasz Jarmoliński

Akapit nr - brak tytułu

 
Ośrodek Pomocy Społecznej w Świebodzinie prowadzi wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego. Celem wypożyczalni jest ograniczenie skutków niepełnosprawności, przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu oraz marginalizacji i dyskryminacji osób z niepełnosprawnościami poprzez umożliwienie im szybkiego powrotu do aktywności fizycznej, społecznej lub zawodowej.]
 
Wypożyczalnia dysponuje m.in.: wózkami inwalidzkimi dla dzieci i dorosłych, łóżkami rehabilitacyjnymi elektrycznymi, podnośnikami wannowymi, podpórkami czterokołowymi, składanymi krzesłami toaletowymi, balkonikami kroczącymi, balkonikami rehabilitacyjnymi trójfunkcyjnymi, kulami łokciowymi z regulacją wysokości oraz rowerkiem stacjonarnym.
 
Sprzęt użyczany jest osobom zamieszkującym na terenie Gminy Świebodzin bez względu na posiadany dochód. Użyczenie sprzętu jest nieodpłatne. Sprzęt może być użyczony na okres roku  z możliwością przedłużenia na podstawie podpisanej umowy.
 
Warunkiem wypożyczenia sprzętu jest posiadanie aktualnego dowodu osobistego oraz podpisanie umowy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Świebodzinie.
 
Osoby zainteresowane skorzystaniem z nieodpłatnej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego proszone są o kontakt z pracownikiem socjalnym pod numerem telefonu (68) 4750825 od pon. to pt. w godzinach pracy tutejszego Ośrodka.

Załączniki

« powrót do poprzedniej strony