ˆ

Ogłoszenie - szczegóły

Pobierz dane XML Ogłoszenie numer: 3/2023Drukuj informację Ogłoszenie numer: 3/2023

Szczegóły informacji

Ogłoszenie: Kierownik Działu Pracy Socjalnej

Miejsce pracy: Ośrodek Pomocy Społecznej we Wschowie

Wymiar etatu: 1

Ilość etatów: 1

Wydział: Dział Pracy Socjalnej

Data udostępnienia: 2023-08-11

Ogłoszono dnia: 2023-08-11

Termin składania dokumentów: 2023-08-11 09:00:00

Nr ogłoszenia: 3/2023

Zlecający: Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej we Wschowie

I. Wymagania w stosunku do kandydatów:

a. Wymagania niezbędne:
Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem:
  1. wykształcenie wyższe,
  2. minimum 5 letni staż pracy,
  3. pełna zdolność do czynności prawnych,
  4. korzystanie z pełni praw publicznych,
  5. brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  6. obywatelstwo polskie,
  7. nieposzlakowana opinia.

b. Wymagania dodatkowe:
Wymagania dodatkowe:
  1. bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie ustawy o pomocy społecznej, ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej oraz ustawy o przeciwdziałaniu przemocy domowej,
  2. minimum 5 letni staż pracy w jednostkach samorządu terytorialnego wymienionych
    w art. 2 ustawy z dnia 21.11.2008 roku o pracownikach samorządowych,
  3. zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presja czasu,
  4. rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  5. prawo jazdy kat B.

II. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
Do podstawowych zadań należy:
  1. kierowanie i sprawowanie nadzoru nad działalnością Działu Pracy Socjalnej w Ośrodku Pomocy Społecznej we Wschowie i pracą pracowników Działu,
  2. organizacja pracy Działu i dokonywanie podziału zadań między pracownikami,
  3. inicjowanie nowych rozwiązań w zakresie organizacji pracy,
  4. opracowywanie i wdrażanie programów i projektów ukierunkowanych na pomoc osobom
    i rodzinom w środowisku,
  5. pozyskiwanie środków z zewnętrznych instytucji krajowych i zagranicznych na rzecz realizacji przedsięwzięć prowadzonych przez Gminę w zakresie pomocy społecznej.

III. Warunki zatrudnienia na stanowisku:

Warunki pracy:
  1. wymiar czasu pracy: 1 etat,
  2. praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie,
  3. miejsce pracy: siedziba Ośrodka Pomocy Społecznej we Wschowie przy ul. Klasztornej 3 oraz teren miasta i gminy Wschowa.

IV. Wskaźnik zatrudnienia niepełnosprawnych:

powyżej 6%

V. Wymagane dokumenty:

Wymagane dokumenty:
  1. list motywacyjny- podpisany odręcznie,
  2. życiorys (CV) – podpisany odręcznie,
  3. kopie dokumentów potwierdzających:
- posiadane wykształcenie,
- minimum 5 letni staż pracy w jednostkach samorządu terytorialnego, o których mowa w art. 2 ustawy z dnia 21.11.2008r. o pracownikach samorządowych,
- staż pracy przy realizacji ustaw wymaganych w niniejszym ogłoszeniu,
  1. podpisane odręcznie oświadczenie kandydata o korzystaniu w pełni z praw publicznych i o niekaralności za  przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz o pełnej zdolności do czynności prawnych.
  2. Oświadczenie kandydata, że wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w składanej aplikacji innych niż wymienione w art. 22¹ § 1 Kodeksu Pracy dla potrzeb niezbędnych do aktualnej aplikacji na stanowisko Kierownika Działu Pomocy Środowiskowej w Ośrodku Pomocy Społecznej we Wschowie, zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia  o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

VI. Termin, sposób i miejsce składania dokumentów aplikacyjnych:

a. Termin:
2023-08-11 09:00:00
b. Sposób:
Dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętych kopertach w Ośrodku Pomocy Społecznej we Wschowie ul. Klasztorna 3, 67-400 Wschowa, I piętro pokój nr 9, lub pocztą na adres OPS wskazany wyżej z dopiskiem na kopercie: „Dotyczy naboru na stanowisko Kierownika Działu Pracy Socjalnej w Ośrodku Pomocy Społecznej we Wschowie”  w terminie do dnia 11 sierpnia 2023r. do godziny 09:00. W przypadku składania ofert pocztą należy uwzględnić czas dojścia przesyłki pocztowej w terminie określonym w ogłoszeniu o naborze (liczy się data wpływu do Ośrodka Pomocy Społecznej we Wschowie).
c. Miejsce:
Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Klasztorna 3, 67-400 Wschowa

VII. Informacje dodatkowe:

Nie będą rozpatrywane oferty, które  wpłyną do Ośrodka Pomocy Społecznej we Wschowie  po  godz. 09:00 dnia 11 sierpnia 2023r.  oraz dokumenty przesłane pocztą elektroniczną.
Konkurs przeprowadzi komisja konkursowa powołana przez Dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej we Wschowie.

O miejscu i terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie - w związku z tym prosimy w CV podać obowiązkowo numer telefonu kontaktowego

Informacja o wynikach naboru będzie umieszczona na stronie internetowej BIP  (http://bip.wrota.lubuskie.pl/osrodek_pomocy_spolecznej_wschowa/system/) oraz na tablicy informacyjnej w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej we Wschowie przy ul. Klasztornej 3.

VIII. Informacje o administrowaniu danymi osobowymi:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ośrodek Pomocy Społecznej we Wschowa, ul. Klasztorna 3, 67-400 Wschowa, reprezentowanego przez Dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej we Wschowie.
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – sekretariat@ops.wschowa.pl tel. 65 5402525
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji.
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Załączniki

  • Ogłoszenie (PDF, 1.1 MiB) Data ogłoszenia do BIP: 2023-07-24 | Data wytworzenia informacji: 2023-07-24 | OGŁASZA NABÓR KANDYDATÓW NA WOLNE STANOWISKO KIEROWNICZE URZĘDNICZE Kierownika Działu Pracy Socjalnej w Ośrodku Pomocy Społecznej we Wschowie

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Ośrodek Pomocy Społecznej
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
2023-07-24
Osoba, która odpowiada za treść:
Justyna Furmańska
Data wprowadzenia do BIP
2023-07-24 10:11:29
Wprowadził informację do BIP:
Katarzyna Walter
Data udostępnienia informacji:
2023-07-24 10:14:23
Osoba, która zmieniła informację:
Data ostatniej zmiany:
2023-08-17 11:56:42
Artykuł był wyświetlony:
496 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »