Rejestr zmian
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
Osiągnięcia szkoły
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2015-09-15 10:38:06 przez Rafał Makuch
Osiągniecia
OSIĄGNIĘCIA (od roku 2008)
- Magdalena Zdrajkowska – finalistka konkursu humanistycznego – opiekun: Małgorzata Raczykowska, Marzena Strzymińska – 2008r.
- Urszula Orlińska – finalistka konkursu humanistycznego – opiekun: Agnieszka Romańska, Marzena Strzymińska – 2008r.
- Kamil Bajorek – II miejsce w wojewódzkim konkursie „Projekt zakładki do książki” – opiekun: Danuta Moryson – Rawska – 2008r.
- Sandra Mikarej – wyróżnienie Lubuskiego Zarządu PCK w Zielonej Górze – opiekun: Danuta Moryson – Rawska – 2008r.
- Justyna Młynarczyk, Roksana Wasiak – wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym na plakat reklamujący książkę – opiekun: Danuta Moryson – Rawska – 2009r.
- Natalia Półtorak – V miejsce w wojewódzkim finale – lekkoatletyka – opiekun Michał Walczak – 2009r.
- Artur Mikulewicz, Rafał Woźniak – udział w finale ogólnopolskich „czwartków lekkoatletycznych” – opiekun Michał Walczak – 2009r.
- Dagmara Godecka – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Pan Karp” – opiekun Elżbieta Koterba – 2009r.
- Joanna Stępień – IV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Pożarniczej – opiekun Agnieszka Lenard – 2010r.
- Joanna Romańska – Maksymalny wynik w kategorii 2M w międzynarodowym konkursie matematycznym „Kangur” – opiekun – Lucyna Jasicka – 2011r.
- Magda Drzewiecka – laureatka wojewódzkiego konkursu humanistycznego – opiekun Agnieszka Romańska, Marzena Strzymińska – 2011r.
- Natalia Chorążyk – finalistka wojewódzkiego konkursu humanistycznego – opiekun Agnieszka Romańska, Marzena Strzymińska – 2011r.
- Aleksandra Jarych – IV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Pożarniczej – opiekun Agnieszka Lenard – 2012r.
- Dawid Jaśków – III miejsce w ogólnopolskim konkursie „Wiem, jak uniknąć pożaru” – opiekun Marzena Ozgowicz – 2012r.
- Joanna Romańska – finalistka przedmiotowego konkursu j. polskiego i historii – opiekunowie – Elżbieta Maślankowska i Marzena Strzymińska – 2013r.
- Dominik Kulwas – III miejsce w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży w LA – rzut piłeczką palantową – opiekun Dariusz Kapuśniak – 2013r.
- Piotr Buda – V miejsce w ogólnopolskim finale „czwartków lekkoatletycznych; I miejsce w Mistrzostwach Lekkoatletycznych Województwa Lubuskiego w biegu na 1000m – opiekun Dariusz Kapuśniak – 2013r. i 2014r.
- Patrycja Wusiewicz, Marta Korfanty – finalistki ogólnopolskiego finału „czwartków lekkoatletycznych – opiekun Michał Walczak – Łódź 2013r.
- Jakub Drzewiecki – dwukrotnie II miejsce oraz III miejsce w ogólnopolskim finale „czwartków lekkoatletycznych – opiekun Dariusz Kapuśniak – 2014r.
- Jakub Muszyński – II oraz III miejsce w ogólnopolskim finale „czwartków lekkoatletycznych – opiekun Dariusz Kapuśniak – 2014r.
- Patrycja Wusiewicz – pięciokrotnie I miejsce i dwa razy II miejsce w ogólnopolskim finale „czwartków lekkoatletycznych; III miejsce w Mistrzostwach Lekkoatletycznych Województwa Lubuskiego w biegu na 1000m – opiekun Wojciech Kowalski – 2014r.
- Paweł Greszta – II miejsce w ogólnopolskim finale „czwartków lekkoatletycznych – opiekun Wojciech Kowalski – 2014r.
- Krystian Dominiak – III miejsce w ogólnopolskim finale „czwartków lekkoatletycznych – opiekun Wojciech Kowalski – 2014r.
SUKCESY ZBIOROWE
- Karolina Kopiecka, Justyna Orzechowska, Anna Sulikowska, Alicja Biegańska – finalistki wojewódzkiego konkursu „112 w trudnej sprawie nie używaj przy zabawie”– opiekun: Danuta Moryson – Rawska – 2008r.
- Uczniowie klasy 2b – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Urodzinowa kartka dla Mikołaja” – opiekun Elżbieta Jaśków – 2009r.
- N. Latacka, K. Woźniak, M. Zadunajska, N. Półtorak – III miejsce w woj. finale Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w LA(sztafeta 4x100) – opiekun Grażyna Michalik – 2010r.
- K.Wczelik, P.Jarząbek, P.Dębski, D.Polak, A.Skołuba, M.Kaczyński, M.Wawrzycki – III miejsce w woj. finale Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w LA(sztafeta 10x1000) – opiekun Dariusz Kapuśniak – 2010r.