ˆ

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Przewodniczący i zastępcy przewodniczących Obwodowych Komisji Wyborczych

Informacja ogłoszona dnia 2014-05-09 09:19:01 przez Monika Karwowska-Pawłowska

Akapit nr 1 - brak tytułu

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 1 w Krośnie Odrzańskim
CAK „Zamek” w Krośnie Odrzańskim ul. Szkolna 1
       
1. 
Węsek Jerzy Zbigniew
Przewodniczący
 
2. 
Kromski Henryk
Zastępca Przewodniczącego
 
3. 
Michalak Bogdan
 
 
4. 
Michniewicz Grażyna
 
 
5. 
Korytkowski Jacek
 
 
6. 
Parzysz Martyna
 
 
7. 
Musik Iwona
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 2 w Krośnie Odrzańskim
Przedszkole Nr 4 w Krośnie Odrzańskim ul. Chrobrego 33
 
 
 
 
1. 
Wróbel Ireneusz Kazimierz
Przewodniczący
 
2. 
Wesołowska Agnieszka Justyna
Zastępca Przewodniczącego
 
3. 
Glaz Monika Aleksandra
 
 
4. 
Żelichowska Ilona Małgorzata
 
 
5. 
Magdziak Grażyna
 
 
6. 
Szarkowicz Martyna
 
 
7. 
Kowalczyk Lilia Małgorzata
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 3 w Krośnie Odrzańskim
Gimnazjum w Krośnie Odrzańskim ul. Pułaskiego 3 (dla wyborców niepełnosprawnych)
       
1. 
Sobolewska Ewa Halina
Przewodniczący
 
2. 
Gaudyn Jerzy
Zastępca Przewodniczącego
 
3. 
Krasowska Marta
 
 
4. 
Wawrzyniak Jan
 
 
5. 
Januszkiewicz Halina
 
 
6. 
Starostka Janina
 
 
7. 
Rawojć Jolanta Maria
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 4 w Krośnie Odrzańskim
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krośnie Odrzańskim ul. Pułaskiego 3
       
1. 
Jasiówka Marek Stanisław
Przewodniczący
 
2. 
Cisowska Bożena
Zastępca Przewodniczącego
 
3. 
Chalecka Grażyna
 
 
4. 
Kordek Donata
 
 
5. 
Woźniak Elżbieta
 
 
6. 
Oleszczuk Natalia Ewelina
 
 
7. 
Chosińska Aleksandra Regina
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 5 w Krośnie Odrzańskim
Przedszkole  Nr 3 w Krośnie Odrzańskim  ul. Piastów 6d
       
1. 
Majkusiak Halina Ewa
Przewodniczący
 
2. 
Kaczmarek Monika
Zastępca Przewodniczącego
 
3. 
Sobolewska Aleksandra Ewa
 
 
4. 
Januszkiewicz Kamila
 
 
5. 
Kokoszka Teresa
 
 
6. 
Maciąg Iwona Ewa
 
 
7. 
Gąsior Danuta Izabela
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 6 w Krośnie Odrzańskim
Przedszkole Nr 1 w Krośnie Odrzańskim ul. Srebrna Góra 1
         
1. 
Hałko Stanisław Bronisław
Przewodniczący
 
2. 
Korman Kamila
Zastępca Przewodniczącego
 
 
3. 
Sobolewska Emilia Danuta
 
 
 
4. 
Barańska Regina
 
 
 
5. 
Iwanowska Teresa Gabriela
 
 
 
6. 
Paszkowiec Katarzyna
 
 
 
7. 
Tarczewska Beata Marta
 
 
 
           
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 7 w Krośnie Odrzańskim
Przedszkole Nr 2 w Krośnie Odrzańskim ul. Krzywoustego 2
         
1. 
Grabarczyk Jolanta
Przewodniczący
 
2. 
Forster Mieczysław
Zastępca Przewodniczącego
 
 
3. 
Kieliszak Małgorzata
 
 
 
4. 
Pluta Małgorzata Arleta
 
 
 
5. 
Turczyniak Agata Monika
 
 
 
6. 
Berlikowska Iwona Grażyna
 
 
 
7. 
Wysocki Antoni
 
 
 
           
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 8 w Krośnie Odrzańskim
Szkoła Podstawowa nr 2 w Krośnie Odrzańskim ul. Moniuszki 30
(dla wyborców niepełnosprawnych)
         
1. 
Sańko Izabela Małgorzata
Przewodniczący
 
2. 
Adamowicz Agnieszka Lidia
Zastępca Przewodniczącego
 
 
3. 
Świętoń Krzysztof Jerzy
 
 
 
4. 
Słowińska Anita
 
 
 
5. 
Chudyk Ewa Aleksandra
 
 
 
6. 
Pabijaniak Jadwiga Joanna
 
 
 
7. 
Świłło Grażyna Helena
 
 
 
           
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 9 w Kamieniu
Świetlica wiejska Kamień 1
       
1. 
Śliwczyński Adam
Przewodniczący
 
2. 
Krysińska Anna
Zastępca Przewodniczącego
 
3. 
Frątczak Joanna
 
 
4. 
Wojtyna Marta
 
 
5. 
Łukasiewicz Justyna Halina
 
 
6. 
Dobracka Krystyna
 
 
7. 
Bortnowska Paulina Helena
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 10 w Starym Raduszcu
Przedszkole Stary Raduszec 47
       
1. 
Narkun Izabela Paulina
Przewodniczący
 
2. 
Kowalik Jolanta Weronika
Zastępca Przewodniczącego
 
3. 
Szkodowska Jadwiga Helena
 
 
4. 
Jurant Marek
 
 
5. 
Szkwarek Barbara Beata
 
 
6. 
Łobacz Damian Andrzej
 
 
7. 
Tumińska Monika Józefa
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 11 w Radnicy
Szkoła Podstawowa Radnica 146
       
1. 
Fert Aurelia Agnieszka
Przewodniczący
 
2. 
Kwiatkowska Teresa Zdzisława
Zastępca Przewodniczącego
 
3. 
Kasznia Maria Danuta
 
 
4. 
Kusz Ewa Izabela
 
 
5. 
Augustyniak Dorota Elżbieta
 
 
6. 
Blaźniak Sylwia
 
 
7. 
Sierszyńska Ewa Justyna
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 12 w Osiecznicy
Zespół Edukacyjny w Osiecznicy ul. Szkolna 15
       
1. 
Garczyński Piotr
Przewodniczący
 
2. 
Grysztar Błażej Marek
Zastępca Przewodniczącego
 
3. 
Matuszewska Barbara
 
 
4. 
Moczyńska Patrycja
 
 
5. 
Kaczmarek Lidia Anna
 
 
6. 
Czapiliński Damian Marek
 
 
7. 
Zalech Rafał
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 13 w Wężyskach
Zespół Szkół Wężyska 162 (dla wyborców niepełnosprawnych)
       
1. 
Skołozubow Iwona Bernarda
Przewodniczący
 
2. 
Suder Stanisław Jan
Zastępca Przewodniczącego
 
3. 
Krzemień Daniel Marcin
 
 
4. 
Narkun Lech
 
 
5. 
Hunek Andrzej
 
 
6. 
Pastuch Bartosz
 
 
7. 
Szatkowska Magda Jolanta
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 14 w Krośnie Odrzańskim
Nowy Szpital Powiatu Krośnieńskiego w Krośnie Odrzańskim ul. Piastów 3
         
1. 
Ratajczak Jolanta Maria
Przewodniczący
 
 
2. 
Garczyńska Michalina
Zastępca Przewodniczącego
 
3. 
Łuszczyńska Agnieszka Emilia
 
 
 
4. 
Derda Izabela Bożena
 
 
 
5. 
Krawczyk Anna Halina
 
 
 
           
 
 
 
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Gmina Krosno Odrzańskie
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Monika Karwowska-Pawłowska
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2014-05-09
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Monika Karwowska-Pawłowska
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2014-05-09 09:12:46
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Monika Karwowska-Pawłowska
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2014-05-09 09:19:01
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Monika Karwowska-Pawłowska
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2014-05-09 09:19:01
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
1372 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony