ˆ

Grzegorz Noga

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

SESJA NR XI/2011 z dnia 17.06.2011

Informacja ogłoszona dnia 2012-06-03 22:20:51 przez Renata Piwowarczyk

Akapit nr 1 - brak tytułu

Pytanie:
W związku z artykułem prasowym, radny spytał czy w konkursie na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 zostały zachowane wszelkie formalności?
Odpowiedź:
Konkurs został przeprowadzony prawidłowo i zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 8 kwietnia 2010 r. w sprawie konkursu na stanowisko dyrektora publicznej szkoły lub publicznej placówki oraz trybu pracy komisji konkursowej. Ogłoszenie dot. konkursu ukazało się w gazecie o zasięgu zarówno lokalnym jak i wojewódzkim, a także na stronie BIP Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim. Do konkursu mógł przystąpić każdy, kto spełnia wymagania na stanowisko dyrektora określone w rozporządzeniu MEN z dnia 27 października 2009 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze. Zachowane także zostały wszelkie terminy i procedury dot. samego konkursu. Skład komisji konkursowej ukazał się zarządzeniem Burmistrza na stronie internetowej Urzędu do ogólnej informacji przed konkursem. Kandydatki po wstępnym zapoznaniu się z dokumentacją przez komisję spełniły kryteria określone w przepisach ustawowych i po podjęciu uchwały o dopuszczeniu do drugiego etapu konkursu zaprezentowały swoją koncepcję funkcjonowania szkoły. Konkurs miał na celu wyłonienie kandydata na dyrektora, który zaprezentuje najlepszą koncepcję funkcjonowania szkoły. Komisja po rozmowie z kandydatkami oceniała merytoryczne przygotowanie kandydatek. Po podliczeniu głosów w tajnym głosowaniu wyłoniono kandydatkę na dyrektora Panią Wandę Śpiewak. Z posiedzenia sporządzono protokół, który bez zastrzeżeń został podpisany przez wszystkich członków komisji.
 
Pytanie:
Radny złożył wniosek o zabezpieczenie środków finansowych w przyszłorocznym budżecie na remont sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 2.
Odpowiedź:
Remont sali gimnastycznej przy SP 2 zostanie zgłoszony do projektu budżetu na rok 2012.
 
Pytanie:
Radny zgłosił problem niszczenia Orlika przy Szkole Podstawowej nr 2. Złożył wniosek, aby przy pomocy monitoringu, zidentyfikować i ukarać osoby, które wchodzą na jego teren po zamknięciu i dokonują zniszczeń.
Odpowiedź:
Osoby, które w dniu 16.06.2011 r. przebywały po godzinach zamknięcia na boisku "Orlik" zostały zidentyfikowane na podstawie monitoringu miejskiego. Materiały w przedmiotowej sprawie zostaną przekazane do KPP w Krośnie Odrzańskim w celu prowadzenia dalszych czynności wyjaśniających. Ponadto patrol Straży Miejskiej codziennie po godzinach zamknięcia będzie patrolował rejon boiska "Orlik". Boiska są monitorowane zarówno przez szkołę jak i Straż Miejską. Wszelkie naganne zachowania uczestników są nagrywane i zgłaszane zarówno na Policję jak i do Straży Miejskiej. Na boiskach zatrudnieni są trenerzy i animatorzy, którzy zgłaszają zniszczenia oraz dbają o stan techniczny boiska.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Gmina Krosno Odrzańskie
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Monika Karwowska-Pawłowska
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2012-06-03
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Monika Karwowska-Pawłowska
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2012-06-03 22:14:43
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Krzysztof Alejun
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2012-06-03 22:20:51
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Krzysztof Alejun
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2012-06-03 22:20:50
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
410 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony