ˆ

Wybory Prezydenckie 2015

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Obwodowe Komisje Wyborcze ze wskazaniem przewodniczących i zastępców przewodniczących

Informacja ogłoszona dnia 2015-04-23 14:04:14 przez Monika Karwowska-Pawłowska

Akapit nr 1 - brak tytułu

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 1 w Krośnie Odrzańskim
CAK „Zamek” w Krośnie Odrzańskim ul. Szkolna 1
 
1. 
Woźniak Elżbieta
 
- przewodnicząca
2. 
Sobolewska Emilia Danuta
 
- zastępca przewodniczącej
3. 
Michalak Bogdan
 
 
4. 
Płuciennik Agnieszka
 
 
5. 
Lipka Ewa Janina
 
 
6. 
Łobażewicz Jerzy Bogumił
 
 
7. 
Nowak Małgorzata
 
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 2 w Krośnie Odrzańskim
Przedszkole Nr 4 w Krośnie Odrzańskim ul. Chrobrego 33
(dla wyborców niepełnosprawnych)
                     
1. 
Krzemień Daniel Marcin
 
- przewodniczący
2. 
Turczyniak Agata Monika
 
- zastępca przewodniczącego
3. 
Żelichowska Ilona Małgorzata
 
 
4. 
Kowalik Marcin
 
 
5. 
Schołtun Angelika
 
 
6. 
Miechowicz Bolesław
 
 
7. 
Timoszyk Izabela
 
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 3 w Krośnie Odrzańskim
Gimnazjum w Krośnie Odrzańskim ul. Pułaskiego 3 (dla wyborców niepełnosprawnych)
 
1. 
Balcerzak Przemysław
 
- przewodniczący
2. 
Kromski Henryk
 
- zastępca przewodniczącego
3. 
Gaudyn Jerzy
 
 
4. 
Pietrzak Dorota
 
 
5. 
Otlewska Angelika Monika
 
 
6. 
Małkowska Magdalena Emilia
 
 
7. 
Marzol Małgorzata
 
 
8. 
Pławiński Damian
 
 
9. 
Rawojć Jolanta Maria
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 4 w Krośnie Odrzańskim
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krośnie Odrzańskim ul. Pułaskiego 3
(dla wyborców niepełnosprawnych)
 
1. 
Jasiówka Marek Stanisław
 
- przewodniczący
2. 
Forster Mieczysław
 
- zastępca przewodniczącego
3. 
Kamerduła Janusz Jerzy
 
 
4. 
Wojciechowski Ryszard Edward
 
 
5. 
Nowicka Anna Izabela
 
 
6. 
Kozakiewicz Artur Marek
 
 
7. 
Chosińska Aleksandra Regina
 
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 5 w Krośnie Odrzańskim
Przedszkole  Nr 3 w Krośnie Odrzańskim  ul. Piastów 6d
 
1. 
Berlikowska Iwona Grażyna
 
- przewodnicząca
2. 
Nowak Kamila Tamara
 
- zastępca przewodniczącej
3. 
Maciąg Iwona Ewa
 
 
4. 
Noga Jowita Katarzyna
 
 
5. 
Bejer Marta Agnieszka
 
 
6. 
Miechowicz Mikołaj
 
 
7. 
Klecha Robert Leszek
 
 
8. 
Nowicki Michał
 
 
9. 
Gąsior Danuta Izabela
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 6 w Krośnie Odrzańskim
Przedszkole Nr 1 w Krośnie Odrzańskim ul. Srebrna Góra 1
 
1. 
Zagórska Danuta
 
- przewodnicząca
2. 
Bisowski Radosław Piotr
 
- zastępca przewodniczącej
3. 
Cierpisz Danuta
 
 
4. 
Krasowska Marta
 
 
5. 
Szyszka Lucyna Barbara
 
 
6. 
Milewska Dorota Regina
 
 
7. 
Bochenek Zofia Urszula
 
 
8. 
Senkbeil Katarzyna
 
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 7 w Krośnie Odrzańskim
Przedszkole Nr 2 w Krośnie Odrzańskim ul. Krzywoustego 2
 
1. 
Wysocki Antoni Wacław
 
- przewodniczący
2. 
Hałko Stanisław
 
- zastępca przewodniczącego
3. 
Kwiatkowski Maciej Rafał
 
 
4. 
Aneta Szymańska
 
 
5. 
Kufka Bartosz Piotr
 
 
6. 
Paluch Elżbieta
 
 
7. 
Starostka Janina
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 8 w Krośnie Odrzańskim
Szkoła Podstawowa nr 2 w Krośnie Odrzańskim ul. Moniuszki 30
(dla wyborców niepełnosprawnych)
 
1. 
Sańko Izabela Małgorzata
 
- przewodnicząca
2. 
Bułaj Maciej Andrzej
 
- zastępca przewodniczącej
3. 
Świłło Grażyna Helena
 
 
4. 
Kieliszak Małgorzata
 
 
5. 
Ignaszak Justyna Maria
 
 
6. 
Świętoń Krzysztof Jerzy
 
 
7. 
Olearnik Ryszard
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr  9 w Kamieniu
Świetlica wiejska Kamień 1
 
1. 
Śliwczyński Adam
 
- przewodniczący
2. 
Januszkiewicz Halina Maria
 
- zastępca przewodniczącego
3. 
Gomuła Jarosław
 
 
4. 
Bejer Mirosława Amelia
 
 
5. 
Turczyniak Adrianna Paulina
 
 
6. 
Frątczak Joanna
 
 
7. 
Krysińska Anna
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr  10 w Starym Raduszcu
Przedszkole Stary Raduszec 47
 
1. 
Kowalik Jolanta Weronika
 
- przewodnicząca
2. 
Tumińska Monika Józefa
 
- zastępca przewodniczącej
3. 
Szkwarek Barbara Beata
 
 
4. 
Lipka Andrzej
 
 
5. 
Dopart Karolina
 
 
6. 
Jakubowska Halina Maria
 
 
7. 
Suszyński Tomasz Paweł
 
 
8. 
Magdziak Adrianna
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 11 w Radnicy
Szkoła Podstawowa Radnica 146
 
1. 
Kwiatkowska Teresa Zdzisława
 
- przewodnicząca
2. 
Babicz Jadwiga Maria
 
- zastępca przewodniczącej
3. 
Kasznia Maria Danuta
 
 
4. 
Bartosiak Mariola
 
 
5. 
Kiersztan Ryszard
 
 
6. 
Jaworska Krystyna Helena
 
 
7. 
Sierszyńska Ewa Justyna
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 12 w Osiecznicy
Zespół Edukacyjny w Osiecznicy ul. Szkolna 15
 
1. 
Jasiówka-Stańczak Anita
 
- przewodnicząca
2. 
Ratajczak Roman Tadeusz
 
- zastępca przewodniczącej
3. 
Gruszczyński Mateusz Tadeusz
 
 
4. 
Siudak Natalia Barbara
 
 
5. 
Kiwilsza Beata Maria
 
 
6. 
Skrocka Renata Katarzyna
 
 
7. 
Bochenek Bogumiła Jadwiga
 
 
8. 
Morawska Wiesława Bogumiła
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 13 w Wężyskach
Zespół Szkół Wężyska 162 (dla wyborców niepełnosprawnych)
 
1. 
Skołozubow Iwona Bernarda
 
- przewodnicząca
2. 
Szatkowska Magda Jolanta
 
- zastępca przewodniczącej
3. 
Pastuch Bartosz
 
 
4. 
Winniczeńko Wioletta Małgorzata
 
 
5. 
Żukowski Paweł Piotr
 
 
6. 
Jędrzejek Daria Elżbieta
 
 
7. 
Laskowski Łukasz
 
 
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 14 w Krośnie Odrzańskim
Szpital Powiatu Krośnieńskiego w Krośnie Odrzańskim ul. Piastów 3
 
1. 
Krawczyk Anna
 
- przewodnicząca
2. 
Adamowicz Agnieszka Lidia
 
- zastępca przewodniczącej
3. 
Ratajczak Katarzyna
 
 
4. 
Grzelak Tomasz
 
 
5. 
Jędrzejewska Dominika
 
 
6. 
Bielech Małgorzata
 
 
7. 
Gaweł Janina Zofia
 
 
 
 
 
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Gmina Krosno Odrzańskie
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Monika Karwowska-Pawłowska
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2015-04-23
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Monika Karwowska-Pawłowska
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2015-04-23 14:04:01
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Monika Karwowska-Pawłowska
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2015-04-23 14:04:14
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Monika Karwowska-Pawłowska
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2015-04-29 08:11:34
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
1222 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony