ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Raport o stanie Gminy

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Debata nad Raportem o stanie Gminy Krosno Odrzańskie za 2022 rok

Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2023-06-02 12:53:17 przez Dawid Gierczyński

Akapit nr - brak tytułu

Informuję, że Raport o stanie Gminy Krosno Odrzańskie za 2022 rok, w oparciu o art. 28aa ustawy o samorządzie gminnym, zostanie przedstawiony podczas sesji Rady Miejskiej w Krośnie Odrzańskim, która zaplanowana została na 15 czerwca 2023 r. na godz. 9.00.
Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie, winien złożyć do Przewodniczącego Rady Miejskiej w Krośnie Odrzańskim, pisemne zgłoszenie z załączoną listą 20 osób udzielających poparcia zgłaszającemu się do udziału w debacie. Mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez Przewodniczącego Rady zgłoszenia. Maksymalna liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15.
Zgodnie z ustawą, zgłoszenia składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiony raport o stanie gminy. Zgłoszenia przyjmowane są w Biurze Obsługi Interesanta (hol w bud. A, tel. 68 410 9700), Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim przy ul. Parkowej 1. Po zakończeniu debaty nad Raportem, Rada Miejska w Krośnie Odrzańskim przeprowadzi głosowanie nad udzieleniem Burmistrzowi Krosna Odrzańskiego wotum zaufania.
 
 
Przewodniczący
Rady Miejskiej w Krośnie Odrzańskim
 
Tomasz Rogowski
« powrót do poprzedniej strony