1. NAZWA SOŁECTWA: Marcinowice
Sołtys: Jan Taciak
Skład Rady Sołeckiej: Sylwester Gryszkiewicz, Wiesław Michalewski, Małgorzata Zientarska, Mieczysław Zarzycki, Kazimierz Karski, Stanisław Kapuśniak
2. NAZWA SOŁECTWA: Osiecznica
Sołtys: Leszek Fijałkowski
Skład Rady Sołeckiej: Anna Chinalska, Andrzej Kuziemski, Zbigniew Poźniak, Helena Gruszczyńska, Agnieszka Jędrzejewska, Sławomir Sadowski
3. NAZWA SOŁECTWA: Czetowice
Sołtys: Andrzej Dogoda
Skład Rady Sołeckiej: Łukasz Jarowicz, Agnieszka Podsiadło, Elżbieta Matusewicz, Maria Krawiec, Adam Krawiec
4. NAZWA SOŁECTWA: Bielów
Sołtys: Janina Waluś
Skład Rady Sołeckiej: Ewa Pieszczyńska, Helena Kijewska, Ewa Poźniak, Wanda Zajma, Zbigniew Krasowski, Barbara Rentel
5. NAZWA SOŁECTWA: Łochowice
Sołtys: Mirosław Szwed
Skład Rady Sołeckiej: Marta Frencel, Halina Kijewska, Maria Mikołowicz, Jacek Suchora, Jadwiga Szwed, Jadwiga Ścisła
6. NAZWA SOŁECTWA: Kamień
Sołtys: Małgorzata Ćwirko
Skład Rady Sołeckiej: Grzegorz Jarmonik, Dariusz Sarnowski, Joanna Michałowska, Ewa Trzyna, Wojciech Domek, Teresa Jarmonik
7. NAZWA SOŁECTWA: Gostchorze
Sołtys: Ewa Klepczyńska
Skład Rady Sołeckiej: Aleksandra Romanowska, Łukasz Zalewski, Ewa Bieńkowska, Anna Dorsz
8. NAZWA SOŁECTWA: Chyże
Sołtys: Wioletta Mateuszów
Skład Rady Sołeckiej: Bożena Stochaj, Piotr Szymen, Jolanta Duziak
9. NAZWA SOŁECTWA: Radnica
Sołtys: Marian Kopczyński
Skład Rady Sołeckiej: Renata Biernacka, Henryk Aborowicz, Krzysztof Czechowski, Małgorzata Dominków
10. NAZWA SOŁECTWA: Szklarka Radnicka
Sołtys: Marta Małysz
Skład Rady Sołeckiej: Piotrowska Renata, Katarzyna Para, Mirosław Zaparty, Danuta Dekiert
11. NAZWA SOŁECTWA: Brzózka
Sołtys: Danuta Korona
Skład Rady Sołeckiej: Małgorzata Woźniak, Daniel Korona, Andrzej Lipka, Anna Romanowska
12. NAZWA SOŁECTWA: Stary Raduszec
Sołtys: Krystyna Janikowska
Skład Rady Sołeckiej: Grażyna Myśliwiec, Zofia Jankowska, Ewelina Daniłkiewicz, Józef Jędraszek, Robert Narkun, Teresa Smoleńska
13. NAZWA SOŁECTWA: Nowy Raduszec
Sołtys: Jan Adamowicz
Skład Rady Sołeckiej: Agnieszka Kurowska, Marian Kuprynowicz, Jolanta Kowalik, Henryk Olejczuk
14. NAZWA SOŁECTWA: Sarbia
Sołtys: Dawid Zygmuntowski
Skład Rady Sołeckiej: Bogumiła Zygmuntowska, Janusz Kaźmierczak, Artur Kaźmierczak, Zbigniew Michalak
15. NAZWA SOŁECTWA: Strumienno
Sołtys: Ewa Kobita
Skład Rady Sołeckiej: Grzegorz Kuszewski, Robert Nowak, Elżbieta Pater, Zofia Dopart, Krystyna Purulczyk, Zofia Syniawa
16. NAZWA SOŁECTWA: Czarnowo
Sołtys: Krzysztof Grzelak
Skład Rady Sołeckiej: Jerzy Węsek, Lidia Grzelak, Eugeniusz Stryjek, Anna Błaut, Wojciech Olejarz, Anna Walaszko
17. NAZWA SOŁECTWA: Chojna
Sołtys: Bożena Olejarz
Skład Rady Sołeckiej: Magdalena Kamienik, Krystyna Połeć, Andrzej Olejarz, Emilia Maciołek
18. NAZWA SOŁECTWA: Wężyska
Sołtys: Kazimierz Kasowski
Skład Rady Sołeckiej: Adam Kostaś, Janina Saletrowicz, Bernard Sochacki, Andrzej Szatkowski, Anna Kasowska, Irena Małyszko
19. NAZWA SOŁECTWA: Retno
Sołtys: Zdzisław Krause
Skład Rady Sołeckiej: Lucyna Mazurek, Ewelina Nowak, Andrzej Magdziak
]]>