Oświadczenia majątkowe
Filtr listy informacji
Lista informacji
Lp | Dodano | Grupa | Rok | Imię, nazwisko, stanowisko | Załącznik |
---|---|---|---|---|---|
Lp: 261 | Dodano 2023-09-19 10:24:09 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz SzlachetkaPełniący obowiązki wójta |
Załącznik
|
Lp: 262 | Dodano 2023-09-12 10:08:37 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewelina RzepkaWójt Gminy |
Załącznik
|
Lp: 263 | Dodano 2023-08-16 10:21:04 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewelina RzepkaZastępca Wójta |
Załącznik
|
Lp: 264 | Dodano 2023-08-16 10:17:43 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ewelina RzepkaZastępca Wójta |
Załącznik
|
Lp: 265 | Dodano 2023-07-26 12:11:29 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz SzlachetkaPełniący obowiązki wójta |
Załącznik
|
Lp: 266 | Dodano 2023-07-19 14:11:55 |
Grupa Radni |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz SzlachetkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 267 | Dodano 2023-06-12 09:01:49 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof KarlikowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 268 | Dodano 2023-06-07 12:49:00 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bożena MaszkowskaInspektor OPS |
Załącznik
|
Lp: 269 | Dodano 2023-06-07 12:46:31 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Damian HałaburaKierownik Ref. Gospodarki |
Załącznik
|
Lp: 270 | Dodano 2023-06-07 12:35:24 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Joanna JaworskaDyrektor GBP |
Załącznik
|
Lp: 271 | Dodano 2023-06-07 12:33:38 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Barbara KicułaKierownik OPS |
Załącznik
|
Lp: 272 | Dodano 2023-06-07 12:31:18 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kornela SulikowskaDyrektor Przedszkola |
Załącznik
|
Lp: 273 | Dodano 2023-06-07 12:29:38 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wioletta SosnowskaDyrektor SP Przewóz |
Załącznik
|
Lp: 274 | Dodano 2023-06-07 12:27:30 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Agnieszka KlisowskaSkarbnik Gminy |
Załącznik
|
Lp: 275 | Dodano 2023-06-07 12:24:54 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kazimierz KurpielSekretarz Gminy |
Załącznik
|
Lp: 276 | Dodano 2023-06-02 08:44:26 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adam KlisowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 277 | Dodano 2023-06-02 08:42:50 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz SzlachetkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 278 | Dodano 2023-06-02 08:41:30 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Katarzyna Zdybowicz - WójcikRadny |
Załącznik
|
Lp: 279 | Dodano 2023-06-02 08:40:08 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof SerwatkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 280 | Dodano 2023-06-02 08:37:52 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grzegorz StacheraRadny |
Załącznik
|
Lp: 281 | Dodano 2023-06-02 08:36:12 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jarosław BorkowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 282 | Dodano 2023-06-02 08:34:12 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Joanna OstaszewskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 283 | Dodano 2023-06-02 08:32:23 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adrian PrzybyłekRadny |
Załącznik
|
Lp: 284 | Dodano 2023-06-02 08:30:57 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Monika PankowskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 285 | Dodano 2023-06-02 08:29:38 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marian KutasiewiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 286 | Dodano 2023-06-02 08:27:56 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew StaniekRadny |
Załącznik
|
Lp: 287 | Dodano 2023-06-02 08:25:03 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Edyta KrasuskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 288 | Dodano 2023-06-02 08:22:18 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Angelika HicRadny |
Załącznik
|
Lp: 289 | Dodano 2023-05-22 14:03:03 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bogusława SzlachetkaPrzewodniczący Rady |
Załącznik
|
Lp: 290 | Dodano 2023-05-22 13:58:02 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz StrojnyWójt Gminy |
Załącznik
|
Lp: 291 | Dodano 2022-12-28 14:16:44 |
Grupa Radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz SzlachetkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 292 | Dodano 2022-07-05 13:56:06 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Katarzyna Zdybowicz-WójcikRadny |
Załącznik
|
Lp: 293 | Dodano 2022-07-05 13:54:36 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew StaniekRadny |
Załącznik
|
Lp: 294 | Dodano 2022-07-05 13:52:07 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grzegorz StacheraRadny |
Załącznik
|
Lp: 295 | Dodano 2022-07-05 13:49:10 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof SerwatkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 296 | Dodano 2022-07-05 13:46:40 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adrian PrzybyłekRadny |
Załącznik
|
Lp: 297 | Dodano 2022-07-05 13:36:51 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Monika PankowskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 298 | Dodano 2022-07-05 13:29:13 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Joanna OstaszewskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 299 | Dodano 2022-07-05 13:26:14 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marian KutasiewiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 300 | Dodano 2022-07-05 11:26:18 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Edyta KrasuskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 301 | Dodano 2022-07-05 09:27:09 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dariusz KokoszaRadny |
Załącznik
|
Lp: 302 | Dodano 2022-07-05 09:24:42 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adam KlisowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 303 | Dodano 2022-07-05 09:21:55 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof KarlikowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 304 | Dodano 2022-07-05 09:10:59 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Angelika HicRadny |
Załącznik
|
Lp: 305 | Dodano 2022-07-05 09:00:21 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jarosław BorkowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 306 | Dodano 2022-06-21 13:09:02 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Joanna JaworskaDyrektor GBP |
Załącznik
|
Lp: 307 | Dodano 2022-06-21 13:06:51 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wioletta SosnowskaDyrektor SP Przewóz |
Załącznik
|
Lp: 308 | Dodano 2022-06-21 13:04:04 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Agnieszka KlisowskaSkarbnik Gminy |
Załącznik
|
Lp: 309 | Dodano 2022-06-21 12:58:56 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Damian HałaburaKierownik Ref. Gospodarki |
Załącznik
|
Lp: 310 | Dodano 2022-06-21 12:56:46 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Barbara KicułaKierownik OPS |
Załącznik
|
Lp: 311 | Dodano 2022-06-21 12:54:32 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bożena MaszkowskaInspektor OPS |
Załącznik
|
Lp: 312 | Dodano 2022-06-21 12:49:49 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kornela SulikowskaDyrektor Przedszkola |
Załącznik
|
Lp: 313 | Dodano 2022-06-21 12:46:48 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kazimierz KurpielSekretarz Gminy |
Załącznik
|
Lp: 314 | Dodano 2022-05-18 12:45:37 |
Grupa Radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bogusława SzlachetkaPrzewodniczący Rady |
Załącznik
|
Lp: 315 | Dodano 2022-05-18 12:42:37 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz StrojnyWójt Gminy |
Załącznik
|
Lp: 316 | Dodano 2021-06-01 09:29:59 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz StrojnyWójt Gminy |
Załącznik
|
Lp: 317 | Dodano 2021-06-01 09:25:49 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bogusława SzlachetkaPrzewodniczący Rady |
Załącznik
|
Lp: 318 | Dodano 2021-06-01 08:20:33 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz SzlachetkaKierownik Ref. Gospodarki |
Załącznik
|
Lp: 319 | Dodano 2021-06-01 08:17:07 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Damian HałaburaKierownik Ref. Gospodarki |
Załącznik
|
Lp: 320 | Dodano 2021-06-01 08:12:38 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Damian HałaburaKierownik Ref. Gospodarki |
Załącznik
|
Lp: 321 | Dodano 2021-06-01 08:07:53 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kornela SulikowskaDyrektor Przedszkola |
Załącznik
|
Lp: 322 | Dodano 2021-06-01 08:05:19 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wioletta SosnowskaDyrektor SP Przewóz |
Załącznik
|
Lp: 323 | Dodano 2021-06-01 07:53:27 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bożena MaszkowskaInspektor OPS |
Załącznik
|
Lp: 324 | Dodano 2021-06-01 07:49:52 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kazimierz KurpielSekretarz Gminy |
Załącznik
|
Lp: 325 | Dodano 2021-05-31 14:38:27 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Agnieszka KlisowskaSkarbnik Gminy |
Załącznik
|
Lp: 326 | Dodano 2021-05-31 14:34:18 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Barbara KicułaKierownik OPS |
Załącznik
|
Lp: 327 | Dodano 2021-05-31 14:32:01 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Joanna JaworskaDyrektor GBP |
Załącznik
|
Lp: 328 | Dodano 2021-05-31 14:01:22 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Katarzyna Zdybowicz - WójcikRadny |
Załącznik
|
Lp: 329 | Dodano 2021-05-31 13:16:39 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew StaniekRadny |
Załącznik
|
Lp: 330 | Dodano 2021-05-31 13:15:12 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grzegorz StacheraRadny |
Załącznik
|
Lp: 331 | Dodano 2021-05-31 13:13:22 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof SerwatkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 332 | Dodano 2021-05-31 13:10:32 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adrian PrzybyłekRadny |
Załącznik
|
Lp: 333 | Dodano 2021-05-31 12:32:05 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Monika PankowskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 334 | Dodano 2021-05-31 12:29:36 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Joanna OstaszewskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 335 | Dodano 2021-05-31 12:25:34 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marian KutasiewiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 336 | Dodano 2021-05-31 12:22:59 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Edyta KrasuskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 337 | Dodano 2021-05-31 12:19:29 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dariusz KokoszaRadny |
Załącznik
|
Lp: 338 | Dodano 2021-05-31 12:17:41 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adam KlisowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 339 | Dodano 2021-05-31 12:15:11 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof KarlikowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 340 | Dodano 2021-05-31 09:16:02 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Angelika HicRadny |
Załącznik
|
Lp: 341 | Dodano 2021-05-31 09:13:32 |
Grupa Radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jarosław BorkowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 342 | Dodano 2020-07-08 12:27:52 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Katarzyna Zdybowicz-WójcikRadny |
Załącznik
|
Lp: 343 | Dodano 2020-07-08 12:26:00 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew StaniekRadny |
Załącznik
|
Lp: 344 | Dodano 2020-07-08 12:24:40 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grzegorz StacheraRadny |
Załącznik
|
Lp: 345 | Dodano 2020-07-08 12:22:55 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof SerwatkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 346 | Dodano 2020-07-08 12:10:30 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adrian PrzybyłekRadny |
Załącznik
|
Lp: 347 | Dodano 2020-07-08 12:07:29 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Monika PankowskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 348 | Dodano 2020-07-08 12:03:50 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Joanna OstaszewskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 349 | Dodano 2020-07-08 11:34:49 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marian KutasiewiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 350 | Dodano 2020-07-08 11:33:15 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Edyta KrasuskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 351 | Dodano 2020-07-08 11:31:41 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dariusz KokoszaRadny |
Załącznik
|
Lp: 352 | Dodano 2020-07-08 11:30:00 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adam KlisowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 353 | Dodano 2020-07-08 11:28:27 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof KarlikowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 354 | Dodano 2020-07-08 11:25:54 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Angelika HicRadny |
Załącznik
|
Lp: 355 | Dodano 2020-07-08 11:22:34 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jarosław BorkowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 356 | Dodano 2020-07-01 11:57:21 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Joanna JaworskaDyrektor GBP |
Załącznik
|
Lp: 357 | Dodano 2020-07-01 11:53:44 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Barbara KicułaKierownik OPS |
Załącznik
|
Lp: 358 | Dodano 2020-07-01 11:51:23 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej GołowczyńskiKierownik ZGK |
Załącznik
|
Lp: 359 | Dodano 2020-07-01 11:46:23 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz SzlachetkaKierownik Ref. Gospodarki |
Załącznik
|
Lp: 360 | Dodano 2020-07-01 11:41:06 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Agnieszka KlisowskaSkarbnik Gminy |
Załącznik
|
Lp: 361 | Dodano 2020-07-01 11:33:51 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kazimierz KurpielSekretarz Gminy |
Załącznik
|
Lp: 362 | Dodano 2020-07-01 11:24:03 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bożena MaszkowskaInspektor OPS |
Załącznik
|
Lp: 363 | Dodano 2020-07-01 11:16:19 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mirosław PieńkowskiDyrektor SP Przewóz |
Załącznik
|
Lp: 364 | Dodano 2020-06-02 08:22:14 |
Grupa Radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bogusława SzlachetkaPrzewodniczący Rady |
Załącznik
|
Lp: 365 | Dodano 2020-06-02 08:17:25 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz StrojnyWójt Gminy |
Załącznik
|
Lp: 366 | Dodano 2019-06-21 09:28:24 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew StaniekRadny |
Załącznik
|
Lp: 367 | Dodano 2019-06-21 09:26:18 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Monika PankowskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 368 | Dodano 2019-06-21 09:24:27 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marian KutasiewiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 369 | Dodano 2019-06-21 09:21:51 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Katarzyna Zdybowicz-WójcikRadny |
Załącznik
|
Lp: 370 | Dodano 2019-06-21 09:19:55 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof SerwatkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 371 | Dodano 2019-06-21 09:17:22 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof KarlikowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 372 | Dodano 2019-06-21 09:14:59 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Joanna OstaszewskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 373 | Dodano 2019-06-21 09:13:13 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jarosław BorkowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 374 | Dodano 2019-06-21 09:10:56 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grzegorz StacheraRadny |
Załącznik
|
Lp: 375 | Dodano 2019-06-21 09:09:12 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Edyta KrasuskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 376 | Dodano 2019-06-21 09:07:11 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dariusz KokoszaRadny |
Załącznik
|
Lp: 377 | Dodano 2019-06-21 09:05:11 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adrian PrzybyłekRadny |
Załącznik
|
Lp: 378 | Dodano 2019-06-21 09:03:29 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adam KlisowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 379 | Dodano 2019-06-21 09:01:37 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Angelika HicRadny |
Załącznik
|
Lp: 380 | Dodano 2019-06-21 08:57:32 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz SzlachetkaKierownik Ref. Gospodarki |
Załącznik
|
Lp: 381 | Dodano 2019-06-21 08:53:57 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mirosław PieńkowskiDyrektor SP Przewóz |
Załącznik
|
Lp: 382 | Dodano 2019-06-21 08:49:51 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kornela WołujewiczDyrektor Przedszkola |
Załącznik
|
Lp: 383 | Dodano 2019-06-21 08:46:45 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kazimierz KurpielSekretarz Gminy |
Załącznik
|
Lp: 384 | Dodano 2019-06-21 08:44:24 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Joanna JaworskaDyrektor GBP |
Załącznik
|
Lp: 385 | Dodano 2019-06-21 08:41:30 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bożena MaszkowskaInspektor OPS |
Załącznik
|
Lp: 386 | Dodano 2019-06-21 08:38:27 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Barbara KicułaKierownik OPS |
Załącznik
|
Lp: 387 | Dodano 2019-06-21 08:35:39 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Agnieszka KlisowskaSkarbnik Gminy |
Załącznik
|
Lp: 388 | Dodano 2019-06-21 08:31:10 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej GołowczyńskiKierownik ZGK |
Załącznik
|
Lp: 389 | Dodano 2019-06-13 10:12:44 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz StrojnyWójt Gminy |
Załącznik
|
Lp: 390 | Dodano 2019-06-13 10:08:11 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bogusława SzlachetkaPrzewodniczący Rady |
Załącznik
|
Lp: 391 | Dodano 2019-01-25 10:36:32 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz StrojnyWójt Gminy |
Załącznik
|
Lp: 392 | Dodano 2019-01-25 10:21:52 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bogusława SzlachetkaPrzewodniczący Rady |
Załącznik
|
Lp: 393 | Dodano 2019-01-11 10:39:56 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew StaniekRadny |
Załącznik
|
Lp: 394 | Dodano 2019-01-11 10:36:55 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Monika PankowskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 395 | Dodano 2019-01-11 10:33:22 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marian KutasiewiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 396 | Dodano 2019-01-11 10:28:04 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Katarzyna Zdybowicz - WójcikRadny |
Załącznik
|
Lp: 397 | Dodano 2019-01-11 10:21:12 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Joanna OstaszewskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 398 | Dodano 2019-01-10 12:52:01 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof SerwatkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 399 | Dodano 2019-01-10 12:11:29 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof KarlikowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 400 | Dodano 2019-01-10 12:05:04 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jarosław BorkowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 401 | Dodano 2019-01-10 11:58:02 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grzegorz StacheraRadny |
Załącznik
|
Lp: 402 | Dodano 2019-01-10 11:53:18 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Edyta KrasuskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 403 | Dodano 2019-01-10 11:48:28 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dariusz KokoszaRadny |
Załącznik
|
Lp: 404 | Dodano 2019-01-10 11:35:07 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adrian Przybyłek Radny |
Załącznik
|
Lp: 405 | Dodano 2019-01-10 11:21:51 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adam KlisowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 406 | Dodano 2019-01-10 11:16:56 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Angelika HicRadny |
Załącznik
|
Lp: 407 | Dodano 2018-10-24 12:05:59 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grażyna MichalakRadny |
Załącznik
|
Lp: 408 | Dodano 2018-10-24 12:00:30 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adrian PrzybyłekRadny |
Załącznik
|
Lp: 409 | Dodano 2018-10-24 11:57:16 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof SerwatkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 410 | Dodano 2018-10-24 11:51:58 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marian PolusRadny |
Załącznik
|
Lp: 411 | Dodano 2018-10-24 11:45:07 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew StaniekRadny |
Załącznik
|
Lp: 412 | Dodano 2018-10-24 11:42:15 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dorota MaszkowskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 413 | Dodano 2018-10-24 11:38:47 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Renata StaniakRadny |
Załącznik
|
Lp: 414 | Dodano 2018-10-24 11:28:33 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adam KlisowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 415 | Dodano 2018-10-24 11:25:35 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard FemlakRadny |
Załącznik
|
Lp: 416 | Dodano 2018-10-24 11:21:28 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stanisław KamiennikRadny |
Załącznik
|
Lp: 417 | Dodano 2018-10-24 11:18:02 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Monika PankowskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 418 | Dodano 2018-10-24 11:15:34 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof KarlikowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 419 | Dodano 2018-10-24 11:09:35 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Irena RzymskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 420 | Dodano 2018-10-24 11:04:53 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Waldemar BąkRadny |
Załącznik
|
Lp: 421 | Dodano 2018-10-04 13:44:41 |
Grupa Radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bogusława SzlachetkaPrzewodniczący Rady |
Załącznik
|
Lp: 422 | Dodano 2018-10-04 13:39:10 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard KlisowskiWójt Gminy |
Załącznik
|
Lp: 423 | Dodano 2018-09-12 10:38:59 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bogusława SzlachetkaPrzewodniczący Rady |
Załącznik
|
Lp: 424 | Dodano 2018-09-12 10:32:42 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard KlisowskiWójt Gminy |
Załącznik
|
Lp: 425 | Dodano 2018-05-23 11:33:01 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mirosław PieńkowskiDyrektor SP Przewóz |
Załącznik
|
Lp: 426 | Dodano 2018-05-23 11:11:55 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kornela WołujewiczDyrektor Przedszkola |
Załącznik
|
Lp: 427 | Dodano 2018-05-23 11:08:20 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz SzlachetkaKierownik Ref. Gospodarki |
Załącznik
|
Lp: 428 | Dodano 2018-05-23 10:51:34 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bożena MaszkowskaInspektor OPS |
Załącznik
|
Lp: 429 | Dodano 2018-05-23 10:47:56 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kazimierz KurpielSekretarz Gminy |
Załącznik
|
Lp: 430 | Dodano 2018-05-23 10:44:52 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Agnieszka KlisowskaSkarbnik Gminy |
Załącznik
|
Lp: 431 | Dodano 2018-05-23 10:41:24 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Barbara KicułaKierownik OPS |
Załącznik
|
Lp: 432 | Dodano 2018-05-23 10:36:31 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Joanna JaworskaDyrektor GBP |
Załącznik
|
Lp: 433 | Dodano 2018-05-23 10:33:01 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej GołowczyńskiKierownik ZGK |
Załącznik
|
Lp: 434 | Dodano 2018-05-22 11:37:14 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Irena RzymskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 435 | Dodano 2018-05-22 11:34:38 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Waldemar BąkRadny |
Załącznik
|
Lp: 436 | Dodano 2018-05-22 11:28:07 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stanisław KamiennikRadny |
Załącznik
|
Lp: 437 | Dodano 2018-05-22 11:24:34 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grażyna MichalakRadny |
Załącznik
|
Lp: 438 | Dodano 2018-05-22 11:21:58 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dorota MaszkowskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 439 | Dodano 2018-05-22 11:18:06 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard FemlakRadny |
Załącznik
|
Lp: 440 | Dodano 2018-05-22 11:14:11 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adam KlisowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 441 | Dodano 2018-05-22 11:11:03 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Renata StaniakRadny |
Załącznik
|
Lp: 442 | Dodano 2018-05-22 11:00:49 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof KarlikowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 443 | Dodano 2018-05-22 10:55:12 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adrian PrzybyłekRadny |
Załącznik
|
Lp: 444 | Dodano 2018-05-22 10:48:53 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Monika PankowskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 445 | Dodano 2018-05-22 10:41:19 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew StaniekRadny |
Załącznik
|
Lp: 446 | Dodano 2018-05-22 10:38:03 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof SerwatkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 447 | Dodano 2018-05-22 10:16:38 |
Grupa Radni |
Rok 2017 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marian PolusRadny |
Załącznik
|
Lp: 448 | Dodano 2017-06-26 12:23:32 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2016 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kornela Wołujewiczp.o. Dyrektora Przedszkola |
Załącznik
|
Lp: 449 | Dodano 2017-06-26 12:20:55 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2016 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz SzlachetkaKierownik Ref. Gospodarki |
Załącznik
|
Lp: 450 | Dodano 2017-06-26 12:18:27 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2016 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mirosław PieńkowskiDyrektor Zespołu Szkół |
Załącznik
|
Lp: 451 | Dodano 2017-06-26 12:15:49 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2016 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bożena MaszkowskaInspektor OPS |
Załącznik
|
Lp: 452 | Dodano 2017-06-26 12:13:21 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2016 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kazimierz KurpielSekretarz Gminy |
Załącznik
|
Lp: 453 | Dodano 2017-06-26 12:09:30 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2016 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Agnieszka KlisowskaSkarbnik Gminy |
Załącznik
|
Lp: 454 | Dodano 2017-06-26 12:07:11 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2016 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Barbara KicułaKierownik OPS |
Załącznik
|
Lp: 455 | Dodano 2017-06-26 12:03:53 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2016 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Joanna JaworskaDyrektor GBP |
Załącznik
|
Lp: 456 | Dodano 2017-06-26 12:01:19 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2016 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej GołowczyńskiKierownik ZGK |
Załącznik
|
Lp: 457 | Dodano 2017-06-26 11:58:07 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2016 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grażyna FidekDyrektor SP Piotrów |
Załącznik
|
Lp: 458 | Dodano 2017-06-26 11:52:34 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2016 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Renata DziadkiewiczDyrektor SP Lipna |
Załącznik
|
Lp: 459 | Dodano 2017-06-26 11:43:49 |
Grupa Radni |
Rok 2016 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew StaniekRadny |
Załącznik
|
Lp: 460 | Dodano 2017-06-26 11:19:42 |
Grupa Radni |
Rok 2016 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof SerwatkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 461 | Dodano 2017-06-26 11:16:15 |
Grupa Radni |
Rok 2016 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Irena RzymskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 462 | Dodano 2017-06-26 11:13:55 |
Grupa Radni |
Rok 2016 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adrian PrzybyłekRadny |
Załącznik
|
Lp: 463 | Dodano 2017-06-26 11:11:14 |
Grupa Radni |
Rok 2016 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marian PolusRadny |
Załącznik
|
Lp: 464 | Dodano 2017-06-26 11:04:59 |
Grupa Radni |
Rok 2016 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Monika PankowskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 465 | Dodano 2017-06-26 11:00:50 |
Grupa Radni |
Rok 2016 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grażyna MichalakRadny |
Załącznik
|
Lp: 466 | Dodano 2017-06-26 10:35:37 |
Grupa Radni |
Rok 2016 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dorota MaszkowskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 467 | Dodano 2017-06-26 10:32:52 |
Grupa Radni |
Rok 2016 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jan KlisowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 468 | Dodano 2017-06-26 10:21:05 |
Grupa Radni |
Rok 2016 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof KarlikowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 469 | Dodano 2017-06-26 10:14:51 |
Grupa Radni |
Rok 2016 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stanisław KamiennikRadny |
Załącznik
|
Lp: 470 | Dodano 2017-06-26 09:17:00 |
Grupa Radni |
Rok 2016 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard FemlakRadny |
Załącznik
|
Lp: 471 | Dodano 2017-06-26 09:12:25 |
Grupa Radni |
Rok 2016 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Waldemar BąkRadny |
Załącznik
|
Lp: 472 | Dodano 2017-05-24 10:11:52 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2016 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard KlisowskiWójt Gminy |
Załącznik
|
Lp: 473 | Dodano 2017-05-24 10:07:56 |
Grupa Radni |
Rok 2016 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bogusława SzlachetkaPrzewodniczący Rady |
Załącznik
|
Lp: 474 | Dodano 2016-09-27 08:08:43 |
Grupa Radni |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bogusława SzlachetkaPrzewodniczący Rady |
Załącznik
|
Lp: 475 | Dodano 2016-06-14 09:44:33 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kornela Wołujewiczp.o. Dyrektora Przedszkola |
Załącznik
|
Lp: 476 | Dodano 2016-06-14 09:42:26 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bożena MaszkowskaInspektor OPS |
Załącznik
|
Lp: 477 | Dodano 2016-06-14 09:38:59 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Joanna JaworskaDyrektor GBP |
Załącznik
|
Lp: 478 | Dodano 2016-06-14 09:36:36 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grażyna FidekDyrektor SP Piotrów |
Załącznik
|
Lp: 479 | Dodano 2016-06-14 09:34:37 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Agnieszka JanochaDyrektor Przedszkola |
Załącznik
|
Lp: 480 | Dodano 2016-06-14 09:32:14 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej GołowczyńskiKierownik ZGK |
Załącznik
|
Lp: 481 | Dodano 2016-06-14 09:30:04 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariusz SzlachetkaKierownik Ref. Gospodarki |
Załącznik
|
Lp: 482 | Dodano 2016-06-14 09:27:23 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dorota LewandowskaKierownik OPS |
Załącznik
|
Lp: 483 | Dodano 2016-06-14 09:25:05 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Agnieszka KlisowskaSkarbnik Gminy |
Załącznik
|
Lp: 484 | Dodano 2016-06-14 09:21:41 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Renata DziadkiewiczDyrektor SP Lipna |
Załącznik
|
Lp: 485 | Dodano 2016-06-14 09:16:07 |
Grupa Kierownicy jednostek |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mirosław PieńkowskiDyrektor Zespołu Szkół |
Załącznik
|
Lp: 486 | Dodano 2016-06-14 09:11:25 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kazimierz KurpielSekretarz Gminy |
Załącznik
|
Lp: 487 | Dodano 2016-06-09 11:01:18 |
Grupa Radni |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Zbigniew StaniekRadny |
Załącznik
|
Lp: 488 | Dodano 2016-06-09 10:58:44 |
Grupa Radni |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Renata StaniakRadny |
Załącznik
|
Lp: 489 | Dodano 2016-06-09 10:55:36 |
Grupa Radni |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof SerwatkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 490 | Dodano 2016-06-09 10:53:10 |
Grupa Radni |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Irena RzymskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 491 | Dodano 2016-06-09 10:41:44 |
Grupa Radni |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Adrian PrzybyłekRadny |
Załącznik
|
Lp: 492 | Dodano 2016-06-09 10:38:42 |
Grupa Radni |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marian PolusRadny |
Załącznik
|
Lp: 493 | Dodano 2016-06-09 10:34:30 |
Grupa Radni |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Monika PankowskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 494 | Dodano 2016-06-09 10:31:15 |
Grupa Radni |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Grażyna MichalakRadny |
Załącznik
|
Lp: 495 | Dodano 2016-06-09 10:28:48 |
Grupa Radni |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Dorota MaszkowskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 496 | Dodano 2016-06-09 10:26:15 |
Grupa Radni |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jan KlisowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 497 | Dodano 2016-06-09 10:22:29 |
Grupa Radni |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof KarlikowskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 498 | Dodano 2016-06-09 10:18:20 |
Grupa Radni |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stanisław KamiennikRadny |
Załącznik
|
Lp: 499 | Dodano 2016-06-09 10:14:50 |
Grupa Radni |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard FemlakRadny |
Załącznik
|
Lp: 500 | Dodano 2016-06-09 10:09:53 |
Grupa Radni |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Waldemar BąkRadny |
Załącznik
|
Lp: 501 | Dodano 2016-06-03 09:47:50 |
Grupa Radni |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bogusława SzlachetkaPrzewodniczący Rady |
Załącznik
|
Lp: 502 | Dodano 2016-06-03 09:41:52 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard KlisowskiWójt Gminy |
Załącznik
|
Lp: 503 | Dodano 2015-05-22 08:42:24 |
Grupa Radni |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bogusława SzlachetkaPrzewodniczący Rady |
Załącznik
|
Lp: 504 | Dodano 2015-05-22 08:36:02 |
Grupa Urząd Gminy |
Rok 2015 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Ryszard KlisowskiWójt Gminy |
Załącznik
|