Rejestr zmian
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
Skład Rady Miejskiej 2010 - 2014
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2012-04-17 11:57:38 przez Zasilenie Danymi
Informacja dodana do BIP w ramach etapu Zasilenie Danymi projektu Lubuski e-Urząd
Skład Rady Miejskiej 2010 - 2014
Grażyna Erhardt - KWW WITNICA 2000,
Danuta Szybińska-Juszczuk - KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE,
Dariusz Jaworski - KOMITET WYBORCZY SLD
Granice okręgu wyborczego
Witnica, ulice: Akacjowa, Bajkowa, Bociania, Cegielniana, Dębowa, Droga Polna, Fabryczna, Gajowa, Gołębia, Jagodowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Kasztanowa, Komisji Edukacji Narodowej, Końcowa, Kosynierów Mirosławskich, Kościuszki, Krucza, Kukułcza, Leśna, Lisia, Łabędzia, Łowiecka, Myśliwska, Orla, Orła Bielika, Osadników, Osiedle Zachodnie, Piaskowa, Potok, Ptasia, Repatriantów, Rolna, Rutkowskiego, Sikorskiego, Słowicza, Sokola, Sosnowa, Sowia, Starzyńskiego, Strusia, Szkolna, Świerkowa, Traugutta, Wesoła, Wilcza, Wiosny Ludów, Wysockiego, Zacisze, Zaułek Kowalski, Żaków, Żurawia
Okręg nr 2
Andrzej Kuderski - KWW WITNICA 2000,
Piotr Zakryszko - KWW WITNICA 2000,
Krystyna Wojkowska - KWW WITNICA 2000,
Maria Butrym - KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE,
Granice okręgu wyborczego
Witnica, ulice: Azaliowa, Cmentarna, Energetyków, Fiołkowa, Gen. Świerczewskiego, Gorzowska, Granitowa, Kolejowa, Konopnickiej, Krajowej Rady Narodowej, Krasickiego, Krótka, Łąkowa, Maszynowa, Moniuszki, Ogrodowa, Osiedle Południowe, Papiernicza, Parkowa, 1-go Maja, Plac Wolności, Poprzeczna, Przemysłowa, Różana, Rybacka, Słoneczna, Spedycyjna, Spokojna, Sportowa, Stalowa, Strzelecka, Ścieżka Rybacka, Św. Jerzego, Towarowa, Transportowa, Usługowa, Wielka, Wierzbowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Zaułek Kościelny, Zaułek Polny, Zaułek Wodny, Żwirowa
Józef Drozda - KWW WITNICA 2000,
Krzysztof Kuchnio - KWW WITNICA 2000,
Sołectwa: Boguszyniec, Kłopotowo, Nowiny Wielkie, Oksza, Świerkocin
Okręg nr 4
Waldemar Wrzesiński - KOMITET WYBORCZY SLDGranice okręgu wyborczego
Sołectwa: Białcz, Białczyk, Pyrzany
Okręg nr 5
Zygmunt Wilk - KWW WITNICA 2000,
Granice okręgu wyborczego
Sołectwa: Mosina, Nowe Dzieduszyce, Sosny, Stare Dzieduszyce, Tarnówek
Okręg nr 6
Agnieszka Pundyk - KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE,
Granice okręgu wyborczego
Sołectwa: Dąbroszyn, Krześniczka
Okręg nr 7
Marek Mołdoch - KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE,
Granice okręgu wyborczego
Sołectwo: Kamień Wielki
Okręg nr 8
Czesław Sypuła - KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE,
Granice okręgu wyborczego
Sołectwa: Kamień Mały, Mościce, Mościczki