ˆ

Rejestr zmian

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Rada pedagogiczna 2022/2023

Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2020-02-14 14:48:31 przez Małgorzata Brodzińska

Akapit nr - brak tytułu

Lp.
Nazwisko i imię
Stopień awansu zawodowego
Funkcja/przedmiot
Wychowawstwo
1.
Będza Dorota
nauczyciel kontraktowy
------------------
------------
2.
Brodzińska Małgorzata
nauczyciel dyplomowany
dyrektor, logopedia
-----------
3.
Brzezińska Anna
nauczyciel dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna, plastyka
I
4.
Czyżow Dariusz
Nauczyciel mianowany
edukacja dla bezpieczeństwa
----------
5.
Dąbrowska Marzena
nauczyciel dyplomowany
religia, rewalidacja
-----------
  6.
    Dudarska - Piwnicka Marta
nauczyciel dyplomowany
język rosyjski
        -----------
  7.
Frydryszek Magdalena
nauczyciel kontraktowy
logopedia
--------
  8.
Iskra Beata
nauczyciel dyplomowany
język polski
            VIII
9.
Kacała Aleksandra
nauczyciel dyplomowany
geografia, wychowanie do życia w rodzinie
---------
10.
Kasperska - Napierała Ewa
nauczyciel kontraktowy
wychowanie przedszkolne
    gr. młodsza
11.
Kaźmierak Izabela
nauczyciel dyplomowany
matematyka
---------
12.
Kozłowska Monika
nauczyciel stażysta
pedagog, doradztwo zawodowe,  świetlica   
--------
13.
Krygier Wioleta
nauczyciel stażysta
psycholog
----------
14.
Lebiedzińska Marta
nauczyciel mianowany
wychowanie przedszkolne
gr. młodsza
15.
Maciasowicz Jadwiga
nauczyciel dyplomowany
język polski
----------
16.
Marczenia Jolanta
nauczyciel dyplomowany
rekigia
----------
17.
Matuszak Sylwia
nauczyciel kontraktowy
------------------
----------
18.
Pawela Elżbieta
nauczyciel mianowany
                wychowanie przedszkolne
gr. starsza
19.
Pawella Zofia
nauczyciel dyplomowany
fizyka
---------
20
Perwińska Sylwia
nauczyciel dyplomowany
język niemiecki
---------
21.
Piróg Magdalena
nauczyciel kontraktowy
historia, wos, świetlica, j. angielski
IV
22.
Potocka Małgorzata
nauczyciel dyplomowany
wychowanie fizyczne, przyroda
            VII
23.
Przeździęk Ewa
nauczyciel dyplomowany
język angielski
            VI
24.
Serbinowska Agnieszka
nauczyciel mianowany
edukacja przez szachy w szkole
----------
25.
Stefanicka Emilia
nauczyciel kontraktowy
-----------------
         --------
26.
Sirko Katarzyna
nauczyciel 
dyplomowany
biologia
----------
27
Tumińska Małgorzata
nauczyciel 
dyplomowany
muzyka
----------
28.
Wachowska Anna
nauczyciel 
dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna
II
29
Wesołek Krzysztof
nauczyciel 
dyplomowany
informatyka
----------
30.
Wróbel Lucyna
nauczyciel dyplomowany
matematyka, chemia, technika
              V
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lp.
Nazwisko i imię
Stopień awansu zawodowego
Funkcja/przedmiot
Wychowawstwo
1.
Będza Dorota
nauczyciel kontraktowy
------------------
------------
2.
Brodzińska Małgorzata
nauczyciel dyplomowany
dyrektor, logopedia
-----------
3.
Brzezińska Anna
nauczyciel dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna, plastyka
I
4.
Czyżow Dariusz
Nauczyciel mianowany
edukacja dla bezpieczeństwa
----------
5.
Dąbrowska Marzena
nauczyciel dyplomowany
religia, rewalidacja
-----------
  6.
    Dudarska - Piwnicka Marta
nauczyciel dyplomowany
język rosyjski
        -----------
  7.
Frydryszek Magdalena
nauczyciel kontraktowy
logopedia
--------
  8.
Iskra Beata
nauczyciel dyplomowany
język polski
            VIII
9.
Kacała Aleksandra
nauczyciel dyplomowany
geografia, wychowanie do życia w rodzinie
---------
10.
Kasperska - Napierała Ewa
nauczyciel kontraktowy
wychowanie przedszkolne
    gr. młodsza
11.
Kaźmierak Izabela
nauczyciel dyplomowany
matematyka
---------
12.
Kozłowska Monika
nauczyciel stażysta
pedagog, doradztwo zawodowe,  świetlica   
--------
13.
Krygier Wioleta
nauczyciel stażysta
psycholog
----------
14.
Lebiedzińska Marta
nauczyciel mianowany
wychowanie przedszkolne
gr. młodsza
15.
Maciasowicz Jadwiga
nauczyciel dyplomowany
język polski
----------
16.
Marczenia Jolanta
nauczyciel dyplomowany
rekigia
----------
17.
Matuszak Sylwia
nauczyciel kontraktowy
------------------
----------
18.
Pawela Elżbieta
nauczyciel mianowany
                wychowanie przedszkolne
gr. starsza
19.
Pawella Zofia
nauczyciel dyplomowany
fizyka
---------
20
Perwińska Sylwia
nauczyciel dyplomowany
język niemiecki
---------
21.
Piróg Magdalena
nauczyciel kontraktowy
historia, wos, świetlica, j. angielski
IV
22.
Potocka Małgorzata
nauczyciel dyplomowany
wychowanie fizyczne, przyroda
            VII
23.
Przeździęk Ewa
nauczyciel dyplomowany
język angielski
            VI
24.
Serbinowska Agnieszka
nauczyciel mianowany
edukacja przez szachy w szkole
----------
25.
Stefanicka Emilia
nauczyciel kontraktowy
-----------------
         --------
26.
Sirko Katarzyna
nauczyciel 
dyplomowany
biologia
----------
27
Tumińska Małgorzata
nauczyciel 
dyplomowany
muzyka
----------
28.
Wachowska Anna
nauczyciel 
dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna
II
29
Wesołek Krzysztof
nauczyciel 
dyplomowany
informatyka
----------
30.
Wróbel Lucyna
nauczyciel dyplomowany
matematyka, chemia, technika
              V
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lp.
Nazwisko i imię
Stopień awansu zawodowego
Funkcja/przedmiot
Wychowawstwo
1.
Będza Dorota
nauczyciel kontraktowy
------------------
------------
2.
Brodzińska Małgorzata
nauczyciel dyplomowany
dyrektor, logopedia
-----------
3.
Brzezińska Anna
nauczyciel dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna, plastyka
I
4.
Czyżow Dariusz
Nauczyciel mianowany
edukacja dla bezpieczeństwa
----------
5.
Dąbrowska Marzena
nauczyciel dyplomowany
religia, rewalidacja
-----------
  6.
    Dudarska - Piwnicka Marta
nauczyciel dyplomowany
język rosyjski
        -----------
  7.
Frydryszek Magdalena
nauczyciel kontraktowy
logopedia
--------
  8.
Iskra Beata
nauczyciel dyplomowany
język polski
            VIII
9.
Kacała Aleksandra
nauczyciel dyplomowany
geografia, wychowanie do życia w rodzinie
---------
10.
Kasperska - Napierała Ewa
nauczyciel kontraktowy
wychowanie przedszkolne
    gr. młodsza
11.
Kaźmierak Izabela
nauczyciel dyplomowany
matematyka
---------
12.
Kozłowska Monika
nauczyciel stażysta
pedagog, doradztwo zawodowe,  świetlica   
--------
13.
Krygier Wioleta
nauczyciel stażysta
psycholog
----------
14.
Lebiedzińska Marta
nauczyciel mianowany
wychowanie przedszkolne
gr. młodsza
15.
Maciasowicz Jadwiga
nauczyciel dyplomowany
język polski
----------
16.
Marczenia Jolanta
nauczyciel dyplomowany
rekigia
----------
17.
Matuszak Sylwia
nauczyciel kontraktowy
------------------
----------
18.
Pawela Elżbieta
nauczyciel mianowany
                wychowanie przedszkolne
gr. starsza
19.
Pawella Zofia
nauczyciel dyplomowany
fizyka
---------
20
Perwińska Sylwia
nauczyciel dyplomowany
język niemiecki
---------
21.
Piróg Magdalena
nauczyciel kontraktowy
historia, wos, świetlica, j. angielski
IV
22.
Potocka Małgorzata
nauczyciel dyplomowany
wychowanie fizyczne, przyroda
            VII
23.
Przeździęk Ewa
nauczyciel dyplomowany
język angielski
            VI
24.
Serbinowska Agnieszka
nauczyciel mianowany
edukacja przez szachy w szkole
----------
25.
Stefanicka Emilia
nauczyciel kontraktowy
-----------------
         --------
26.
Sirko Katarzyna
nauczyciel 
dyplomowany
biologia
----------
27
Tumińska Małgorzata
nauczyciel 
dyplomowany
muzyka
----------
28.
Wachowska Anna
nauczyciel 
dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna
II
29
Wesołek Krzysztof
nauczyciel 
dyplomowany
informatyka
----------
30.
Wróbel Lucyna
nauczyciel dyplomowany
matematyka, chemia, technika
              V
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lp.
Nazwisko i imię
Stopień awansu zawodowego
Funkcja/przedmiot
Wychowawstwo
1.
Będza Dorota
nauczyciel kontraktowy
------------------
------------
2.
Brodzińska Małgorzata
nauczyciel dyplomowany
dyrektor, logopedia
-----------
3.
Brzezińska Anna
nauczyciel dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna, plastyka
I
4.
Czyżow Dariusz
Nauczyciel mianowany
edukacja dla bezpieczeństwa
----------
5.
Dąbrowska Marzena
nauczyciel dyplomowany
religia, rewalidacja
-----------
  6.
    Dudarska - Piwnicka Marta
nauczyciel dyplomowany
język rosyjski
        -----------
  7.
Frydryszek Magdalena
nauczyciel kontraktowy
logopedia
--------
  8.
Iskra Beata
nauczyciel dyplomowany
język polski
            VIII
9.
Kacała Aleksandra
nauczyciel dyplomowany
geografia, wychowanie do życia w rodzinie
---------
10.
Kasperska - Napierała Ewa
nauczyciel kontraktowy
wychowanie przedszkolne
    gr. młodsza
11.
Kaźmierak Izabela
nauczyciel dyplomowany
matematyka
---------
12.
Kozłowska Monika
nauczyciel stażysta
pedagog, doradztwo zawodowe,  świetlica   
--------
13.
Krygier Wioleta
nauczyciel stażysta
psycholog
----------
14.
Lebiedzińska Marta
nauczyciel mianowany
wychowanie przedszkolne
gr. młodsza
15.
Maciasowicz Jadwiga
nauczyciel dyplomowany
język polski
----------
16.
Marczenia Jolanta
nauczyciel dyplomowany
rekigia
----------
17.
Matuszak Sylwia
nauczyciel kontraktowy
------------------
----------
18.
Pawela Elżbieta
nauczyciel mianowany
                wychowanie przedszkolne
gr. starsza
19.
Pawella Zofia
nauczyciel dyplomowany
fizyka
---------
20
Perwińska Sylwia
nauczyciel dyplomowany
język niemiecki
---------
21.
Piróg Magdalena
nauczyciel kontraktowy
historia, wos, świetlica, j. angielski
IV
22.
Potocka Małgorzata
nauczyciel dyplomowany
wychowanie fizyczne, przyroda
            VII
23.
Przeździęk Ewa
nauczyciel dyplomowany
język angielski
            VI
24.
Serbinowska Agnieszka
nauczyciel mianowany
edukacja przez szachy w szkole
----------
25.
Stefanicka Emilia
nauczyciel kontraktowy
-----------------
         --------
26.
Sirko Katarzyna
nauczyciel 
dyplomowany
biologia
----------
27
Tumińska Małgorzata
nauczyciel 
dyplomowany
muzyka
----------
28.
Wachowska Anna
nauczyciel 
dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna
II
29
Wesołek Krzysztof
nauczyciel 
dyplomowany
informatyka
----------
30.
Wróbel Lucyna
nauczyciel dyplomowany
matematyka, chemia, technika
              V
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lp.
Nazwisko i imię
Stopień awansu zawodowego
Funkcja/przedmiot
Wychowawstwo
1.
Będza Dorota
nauczyciel kontraktowy
------------------
------------
2.
Brodzińska Małgorzata
nauczyciel dyplomowany
dyrektor, logopedia
-----------
3.
Brzezińska Anna
nauczyciel dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna, plastyka
I
4.
Czyżow Dariusz
Nauczyciel mianowany
edukacja dla bezpieczeństwa
----------
5.
Dąbrowska Marzena
nauczyciel dyplomowany
religia, rewalidacja
-----------
  6.
    Dudarska - Piwnicka Marta
nauczyciel dyplomowany
język rosyjski
        -----------
  7.
Frydryszek Magdalena
nauczyciel kontraktowy
logopedia
--------
  8.
Iskra Beata
nauczyciel dyplomowany
język polski
            VIII
9.
Kacała Aleksandra
nauczyciel dyplomowany
geografia, wychowanie do życia w rodzinie
---------
10.
Kasperska - Napierała Ewa
nauczyciel kontraktowy
wychowanie przedszkolne
    gr. młodsza
11.
Kaźmierak Izabela
nauczyciel dyplomowany
matematyka
---------
12.
Kozłowska Monika
nauczyciel stażysta
pedagog, doradztwo zawodowe,  świetlica   
--------
13.
Krygier Wioleta
nauczyciel stażysta
psycholog
----------
14.
Lebiedzińska Marta
nauczyciel mianowany
wychowanie przedszkolne
gr. młodsza
15.
Maciasowicz Jadwiga
nauczyciel dyplomowany
język polski
----------
16.
Marczenia Jolanta
nauczyciel dyplomowany
rekigia
----------
17.
Matuszak Sylwia
nauczyciel kontraktowy
------------------
----------
18.
Pawela Elżbieta
nauczyciel mianowany
                wychowanie przedszkolne
gr. starsza
19.
Pawella Zofia
nauczyciel dyplomowany
fizyka
---------
20
Perwińska Sylwia
nauczyciel dyplomowany
język niemiecki
---------
21.
Piróg Magdalena
nauczyciel kontraktowy
historia, wos, świetlica, j. angielski
IV
22.
Potocka Małgorzata
nauczyciel dyplomowany
wychowanie fizyczne, przyroda
            VII
23.
Przeździęk Ewa
nauczyciel dyplomowany
język angielski
            VI
24.
Serbinowska Agnieszka
nauczyciel mianowany
edukacja przez szachy w szkole
----------
25.
Stefanicka Emilia
nauczyciel kontraktowy
-----------------
         --------
26.
Sirko Katarzyna
nauczyciel 
dyplomowany
biologia
----------
27
Tumińska Małgorzata
nauczyciel 
dyplomowany
muzyka
----------
28.
Wachowska Anna
nauczyciel 
dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna
II
29
Wesołek Krzysztof
nauczyciel 
dyplomowany
informatyka
----------
30.
Wróbel Lucyna
nauczyciel dyplomowany
matematyka, chemia, technika
              V
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lp.
Nazwisko i imię
Stopień awansu zawodowego
Funkcja/przedmiot
Wychowawstwo
1.
Będza Dorota
nauczyciel kontraktowy
------------------
------------
2.
Brodzińska Małgorzata
nauczyciel dyplomowany
dyrektor, logopedia
-----------
3.
Brzezińska Anna
nauczyciel dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna, plastyka
I
4.
Czyżow Dariusz
Nauczyciel mianowany
edukacja dla bezpieczeństwa
----------
5.
Dąbrowska Marzena
nauczyciel dyplomowany
religia, rewalidacja
-----------
  6.
    Dudarska - Piwnicka Marta
nauczyciel dyplomowany
język

Akapit nr - brak tytułu

Lp.
Nazwisko i imię
Stopień awansu zawodowego
Funkcja/przedmiot
Wychowawstwo
1.
Będza Dorota
nauczyciel kontraktowy
edukacja wczesnoszkolna, technika
I
2.
Brodzińska Małgorzata
nauczyciel dyplomowany
dyrektor, logopedia
-----------
3.
Brzezińska Anna
nauczyciel dyplomowany
pedagog specjalny, terapia pedagogiczna, socjoterapia, plastyka
----------
4.
Czyżow Dariusz
nauczyciel mianowany
edukacja dla bezpieczeństwa
----------
5.
Ejsmont Sylwia
nauczyciel dyplomowany
chemia
-----------
 6.
Iskra Beata
nauczyciel dyplomowany
język polski
            VI
7.
Kacała Aleksandra
nauczyciel dyplomowany
geografia, wychowanie do życia w rodzinie
---------
8.
Kasperska - Napierała Ewa
nauczyciel mianowany
edukacja wczesnoszkolna
    III
9.
Maciasowicz Jadwiga
nauczyciel dyplomowany
język polski
---------
10.
Marczenia Jolanta
nauczyciel dyplomowany
religia, świetlica 
--------
11.
Madej Justyna
nauczyciel kontraktowy
wychowanie przedszkolne
gr. młodsza
12.
Lebiedzińska Marta
nauczyciel mianowany
------------------
----------
13.
Matuszak Sylwia
nauczyciel kontraktowy
pedagog, świetlica
----------
14.
Pawela Elżbieta
nauczyciel mianowany
                wychowanie przedszkolne
gr. starsza
15.
Piróg Magdalena
nauczyciel kontraktowy
historia, wos, świetlica, j. angielski, informatyka
VII
16.
Potocka Małgorzata
nauczyciel dyplomowany
wychowanie fizyczne, przyroda, świetlica
V
17.
Przeździęk Ewa
nauczyciel dyplomowany
język angielski
IV
18.
Stefanicka Emilia
nauczyciel kontraktowy
fizyka
         --------
19.
Sirko Katarzyna
nauczyciel 
dyplomowany
biologia
----------
20.
Wachowska Anna
nauczyciel 
dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna, muzyka
II
22.
Wyczałkowska Jolanta
nauczyciel 
dyplomowany
język niemiecki, świetlica
----------
22.
Wróbel Lucyna
nauczyciel dyplomowany
matematyka
 VIII
23.
Zięba Beata
nauczyciel początkujacy
psycholog
-----