ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu

Nagłówek strony

Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Zespół Edukacyjny w Osiecznicy
  • BIP
  • Godło RP
ˆ

Ekran listy informacji

Blok przełączania pomiędzy informacjami aktualnymi i archiwalnymi

Lista informacji

Rada pedagogiczna 2019/2020

Akapit nr 1 - brak tytułu

Lp.
Nazwisko i imię
Stopień awansu zawodowego
Funkcja/przedmiot
Wychowawstwo
1.
Będza Dorota
nauczyciel kontraktowy
------------------
------------
2.
Brodzińska Małgorzata
nauczyciel dyplomowany
dyrektor, logopedia
-----------
3.
Brzezińska Anna
nauczyciel dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna, plastyka
I
4.
Czyżow Dariusz
Nauczyciel mianowany
edukacja dla bezpieczeństwa
----------
5.
Dąbrowska Marzena
nauczyciel dyplomowany
religia, rewalidacja
-----------
  6.
    Dudarska - Piwnicka Marta
nauczyciel dyplomowany
język rosyjski
        -----------
  7.
Frydryszek Magdalena
nauczyciel kontraktowy
logopedia
--------
  8.
Iskra Beata
nauczyciel dyplomowany
język polski
            VIII
9.
Kacała Aleksandra
nauczyciel dyplomowany
geografia, wychowanie do życia w rodzinie
---------
10.
Kasperska - Napierała Ewa
nauczyciel kontraktowy
wychowanie przedszkolne
    gr. młodsza
11.
Kaźmierak Izabela
nauczyciel dyplomowany
matematyka
---------
12.
Kozłowska Monika
nauczyciel stażysta
pedagog, doradztwo zawodowe,  świetlica   
--------
13.
Krygier Wioleta
nauczyciel stażysta
psycholog
----------
14.
Lebiedzińska Marta
nauczyciel mianowany
wychowanie przedszkolne
gr. młodsza
15.
Maciasowicz Jadwiga
nauczyciel dyplomowany
język polski
----------
16.
Marczenia Jolanta
nauczyciel dyplomowany
rekigia
----------
17.
Matuszak Sylwia
nauczyciel kontraktowy
------------------
----------
18.
Pawela Elżbieta
nauczyciel mianowany
                wychowanie przedszkolne
gr. starsza
19.
Pawella Zofia
nauczyciel dyplomowany
fizyka
---------
20
Perwińska Sylwia
nauczyciel dyplomowany
język niemiecki
---------
21.
Piróg Magdalena
nauczyciel kontraktowy
historia, wos, świetlica, j. angielski
IV
22.
Potocka Małgorzata
nauczyciel dyplomowany
wychowanie fizyczne, przyroda
            VII
23.
Przeździęk Ewa
nauczyciel dyplomowany
język angielski
            VI
24.
Serbinowska Agnieszka
nauczyciel mianowany
edukacja przez szachy w szkole
----------
25.
Stefanicka Emilia
nauczyciel kontraktowy
-----------------
         --------
26.
Sirko Katarzyna
nauczyciel 
dyplomowany
biologia
----------
27
Tumińska Małgorzata
nauczyciel 
dyplomowany
muzyka
----------
28.
Wachowska Anna
nauczyciel 
dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna
II
29
Wesołek Krzysztof
nauczyciel 
dyplomowany
informatyka
----------
30.
Wróbel Lucyna
nauczyciel dyplomowany
matematyka, chemia, technika
              V
 
 
 
 
 
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
ZE Osiecznica
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2020-02-14
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
M. Brodzińska
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2020-02-14 14:48:22
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Małgorzata Brodzińska
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2020-02-14 14:48:31
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Małgorzata Brodzińska
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2020-02-14 15:55:51
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
153 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »