Ekran szczegółów informacji
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
SKŁADY OBWODOWYCH KOMISJI DO SPRAW REFERENDUM ZE WSKAZANIEM PRZEWODNICZĄCYCH I ZASTĘPCÓW PRZEWODNICZĄCYCH
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2015-08-20 13:04:12 przez Monika Karwowska-Pawłowska
Akapit nr - brak tytułu
OBWODOWA KOMISJA DO SPRAW REFERENDUM Nr 1 w Krośnie Odrzańskim
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krośnie Odrzańskim ul. Szkolna 1
1.
|
Hałko Stanisław Bronisław
|
- Przewodniczący
|
2.
|
Kromski Henryk
|
- Zastępca Przewodniczącego
|
3.
|
Urbańska Agata
|
|
4.
|
Lipka Ewa Janina
|
|
5.
|
Michalak Bogdan
|
|
6.
|
Paszkowiec Katarzyna
|
|
7.
|
Myśliwiec Grażyna Danuta
|
|
8.
|
Michniewicz Grażyna
|
|
OBWODOWA KOMISJA DO SPRAW REFERENDUM Nr 2 w Krośnie Odrzańskim
Przedszkole Nr 4 w Krośnie Odrzańskim ul. Chrobrego 33
(dla wyborców niepełnosprawnych)
1.
|
Krzemień Daniel Marcin
|
- Przewodniczący
|
2.
|
Januszkiewicz Halina Maria
|
- Zastępca Przewodniczącego
|
3.
|
Józefowicz Jadwiga
|
|
4.
|
Długokęcki Mariusz
|
|
5.
|
Chalecki Bartosz Michał
|
|
6.
|
Kusz Ewa Izabela
|
|
7.
|
Madejczyk Barbara
|
|
OBWODOWA KOMISJA DO SPRAW REFERENDUM Nr 3 w Krośnie Odrzańskim
Gimnazjum w Krośnie Odrzańskim ul. Pułaskiego 3
(dla wyborców niepełnosprawnych)
1.
|
Balcerzak Przemysław
|
- Przewodniczący
|
2.
|
Jasiówka Marek Stanisław
|
- Zastępca Przewodniczącego
|
3.
|
Gaść Paweł Tomasz
|
|
4.
|
Nowicka Anna Izabela
|
|
5.
|
Gaudyn Alicja
|
|
6.
|
Olearnik Ryszard
|
|
7.
|
Majkusiak Halina Ewa
|
|
8.
|
Rawojć Jolanta Maria
|
|
OBWODOWA KOMISJA DO SPRAW REFERENDUM Nr 4 w Krośnie Odrzańskim
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krośnie Odrzańskim ul. Pułaskiego 3
(dla wyborców niepełnosprawnych)
1.
|
Forster Mieczysław
|
- Przewodniczący
|
2.
|
Chosińska Aleksandra Regina
|
- Zastępca Przewodniczącego
|
3.
|
Kucharski Tomasz Andrzej
|
|
4.
|
Bejer Paulina Katarzyna
|
|
5.
|
Kamerduła Janusz Jerzy
|
|
6.
|
Jasiówka-Stańczak Anita
|
|
7.
|
Kasprzak Marian
|
|
8.
|
Kijek Monika Marzena
|
|
OBWODOWA KOMISJA DO SPRAW REFERENDUM Nr 5 w Krośnie Odrzańskim
Przedszkole Nr 3 w Krośnie Odrzańskim ul. Piastów 6d
1.
|
Wojciechowska Katarzyna Daria
|
- Przewodniczący
|
2.
|
Jasiówka Czesława
|
- Zastępca Przewodniczącego
|
3.
|
Pietrzak Dorota
|
|
4.
|
Bejer Marta Agnieszka
|
|
5.
|
Berlikowska Angelika
|
|
6.
|
Żukowski Paweł Piotr
|
|
7.
|
Gąsior Danuta Izabela
|
|
OBWODOWA KOMISJA DO SPRAW REFERENDUM Nr 6 w Krośnie Odrzańskim
Przedszkole Nr 1 w Krośnie Odrzańskim ul. Srebrna Góra 1
1.
|
Zagórska Danuta
|
- Przewodniczący
|
2.
|
Wojtyna Marta
|
- Zastępca Przewodniczącego
|
3.
|
Adułło Zuzanna
|
|
4.
|
Szyszka Lucyna Barbara
|
|
5.
|
Ratajczak Radosław
|
|
6.
|
Małkowska Magdalena Emilia
|
|
7.
|
Senkbeil Katarzyna
|
|
8.
|
Wachel Monika
|
|
OBWODOWA KOMISJA DO SPRAW REFERENDUM Nr 7 w Krośnie Odrzańskim
Przedszkole Nr 2 w Krośnie Odrzańskim ul. Krzywoustego 2
1.
|
Wysocki Antoni Wacław
|
- Przewodniczący
|
2.
|
Wenkler Halina Maria
|
- Zastępca Przewodniczącego
|
3.
|
Krasowska Marta
|
|
4.
|
Długokęcka Aneta Marta
|
|
5.
|
Kufka Bartosz Piotr
|
|
6.
|
Paluch Elżbieta
|
|
OBWODOWA KOMISJA DO SPRAW REFERENDUM Nr 8 w Krośnie Odrzańskim
Szkoła Podstawowa nr 2 w Krośnie Odrzańskim ul. Moniuszki 30
(dla wyborców niepełnosprawnych)
1.
|
Świłło Grażyna Helena
|
- Przewodniczący
|
2.
|
Jankowski Edward
|
- Zastępca Przewodniczącego
|
3.
|
Sylwanowicz Katarzyna
|
|
4.
|
Otlewska Angelika Monika
|
|
5.
|
Dopart Karolina
|
|
6.
|
Świętoń Krzysztof Jerzy
|
|
OBWODOWA KOMISJA DO SPRAW REFERENDUM Nr 9 w Kamieniu
Świetlica wiejska Kamień 1
1.
|
Bejer Mirosława Amelia
|
- Przewodniczący
|
2.
|
Ćwirko Małgorzata Józefa
|
- Zastępca Przewodniczącego
|
3.
|
Kucharski Michał Marek
|
|
4.
|
Turczyniak Adrianna Paulina
|
|
5.
|
Pietrzak-Szatkowska Joanna Barbara
|
|
6.
|
Krysińska Anna
|
|
OBWODOWA KOMISJA DO SPRAW REFERENDUM Nr 10 w Starym Raduszcu
Przedszkole Stary Raduszec 47
1.
|
Kowalik Jolanta Weronika
|
- Przewodniczący
|
2.
|
Tumińska Monika Józefa
|
- Zastępca Przewodniczącego
|
3.
|
Lipka Andrzej
|
|
4.
|
Szkwarek Barbara Beata
|
|
5.
|
Narkun Izabela Paulina
|
|
6.
|
Suszyński Tomasz Paweł
|
|
7.
|
Konopko Maria Jadwiga
|
|
OBWODOWA KOMISJA DO SPRAW REFERENDUM Nr 11 w Radnicy
Szkoła Podstawowa Radnica 146
1.
|
Sierszyńska Ewa Justyna
|
- Przewodniczący
|
2.
|
Augustyniak Dorota Elżbieta
|
- Zastępca Przewodniczącego
|
3.
|
Kasznia Maria Danuta
|
|
4.
|
Bartosiak Mariola
|
|
5.
|
Kwiatkowska Teresa Zdzisława
|
|
6.
|
Kiersztan Ryszard
|
|
OBWODOWA KOMISJA DO SPRAW REFERENDUM Nr 12 w Osiecznicy
Zespół Edukacyjny w Osiecznicy ul. Szkolna 15
1.
|
Morawska Wiesława Bogumiła
|
- Przewodniczący
|
2.
|
Ratajczak Roman Tadeusz
|
- Zastępca Przewodniczącego
|
3.
|
Mucha Halina Władysława
|
|
4.
|
Kiwilsza Beata Maria
|
|
5.
|
Skrocka Renata Katarzyna
|
|
6.
|
Jędrzejczyk Danuta Anna nmj
|
|
OBWODOWA KOMISJA DO SPRAW REFERENDUM Nr 13 w Wężyskach
Zespół Szkół Wężyska 162
(dla wyborców niepełnosprawnych)
1.
|
Skołozubow Iwona Bernarda
|
- Przewodniczący
|
2.
|
Narkun Lech
|
- Zastępca Przewodniczącego
|
3.
|
Szatkowska Magda Jolanta
|
|
4.
|
Winniczeńko Wioletta Małgorzata
|
|
5.
|
Pastuch Bartosz
|
|
6.
|
Jędrzejek Daria Elżbieta
|
|
OBWODOWA KOMISJA DO SPRAW REFERENDUM Nr 14 w Krośnie Odrzańskim
Nowy Szpital Powiatu Krośnieńskiego w Krośnie Odrzańskim ul. Piastów 3
1.
|
Krawczyk Anna Halina
|
- Przewodniczący
|
2.
|
Adamowicz Agnieszka Lidia
|
- Zastępca Przewodniczącego
|
3.
|
Maciąg Iwona Ewa
|
|
4.
|
Jędrzejewska Dominika
|
|
5.
|
Kraus Czesława
|
|
6.
|
Gaweł Janina Zofia
|
|