Rejestr zmian
Szczegóły informacji
Sołectwa
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2003-08-21 12:18:29 przez Administrator Systemu
Akapit nr - brak tytułu
1. NAZWA SOŁECTWA: Marcinowice
Sołtys: Jan Taciak
Skład Rady Sołeckiej: Wiesław Michalewski, Stanisław Trocki, Irena Gałecka, Kazimierz Karski
Sołtys: Jan Taciak
Skład Rady Sołeckiej: Wiesław Michalewski, Stanisław Trocki, Irena Gałecka, Kazimierz Karski
2. NAZWA SOŁECTWA: Osiecznica
Sołtys: Stanisław Nowicki
Skład Rady Sołeckiej: Leszek Fijałkowski, Helena Gruszczyńska , Marcin Kobiela, Zbigniew Poźniak , Sławomir Sadowski , Lucyna Słupska
3. NAZWA SOŁECTWA: Czetowice
Sołtys: Mariola Sawko
Skład Rady Sołeckiej: Rafał Mucha, Mirosława Gaborek , Paulina Adułło–Mucha, Stanisław Żuk, Iwona Pawłowicz , Józef Rapcewicz
4. NAZWA SOŁECTWA: Bielów
Sołtys: Janina Waluś
Skład Rady Sołeckiej: Marcin Mucha, Ewa Pieszczyńska, Mirosław Szkudlarek
5. NAZWA SOŁECTWA: Łochowice
Sołtys: Adam Śliwczyński
Skład Rady Sołeckiej: Piotr Ciołek, Halina Kijewska, Halina Lasota, Wanda Lewandowska, Krystyna Pietkiewicz, Jadwiga Ścisła
6. NAZWA SOŁECTWA: Kamień - Morsko
Sołtys: Grzegorz Łukasiewicz
Skład Rady Sołeckiej: Artur Józefowicz, Bożena Smurawińska, Sławomir Ciślak, Marta Ciślak, Irena Łukasiewicz
7. NAZWA SOŁECTWA: Gostchorze
Sołtys: Ewa Klepczyńska
Skład Rady Sołeckiej: Marek Matuszak, Daniel Jędrzejek, Wojciech Kamiński, Krzysztof Kulka, Marek Nowicki
8. NAZWA SOŁECTWA: Chyże
Sołtys: Wioletta Mateuszów
Skład Rady Sołeckiej: Tadeusz Stochaj, Zbigniew Kordowicz, Danuta Wąsak
9. NAZWA SOŁECTWA: Radnica
Sołtys: Marian Kopczyński
Skład Rady Sołeckiej: Mieczysław Cieślicki, Barbara Jurczenia, Jerzy Nowicki, Michał Obara
10. NAZWA SOŁECTWA: Szklarka Radnicka
Sołtys: Marta Małysz
Skład Rady Sołeckiej: Piotrowska Renata, Gałęziowski Ryszard, Spyra Irena, Kieszkowska Leonarda
11. NAZWA SOŁECTWA: Brzózka
Sołtys: Danuta Korona
Skład Rady Sołeckiej: Monika Korona, Andrzej Lipka, Janusz Woźniak
12. NAZWA SOŁECTWA: Stary Raduszec
Sołtys: Krystyna Janikowska
Skład Rady Sołeckiej: Grażyna Myśliwiec, Zofia Jankowska, Stefan Pożoga, Natalia Sosnowska
13. NAZWA SOŁECTWA: Nowy Raduszec
Sołtys: Jan Adamowicz
Skład Rady Sołeckiej: Agnieszka Kurowska, Marian Kuprynowicz, Jolanta Kowalik, Henryk Olejczuk
14. NAZWA SOŁECTWA: Sarbia
Sołtys: Ryszard Maternia
Skład Rady Sołeckiej: Stanisław Armudowicz, Eugeniusz Cuber, Daniel Kapusta, Sabina Maternia, Iwona Szczęch, Agnieszka Woźniak
15. NAZWA SOŁECTWA: Strumienno
Sołtys: Ewa Kobita
Skład Rady Sołeckiej: Mariola Kain, Grzegorz Kuszewski, Robert Nowak, Elżbieta Pater, Tadeusz Sudnik
16. NAZWA SOŁECTWA: Czarnowo
Sołtys: Krzysztof Grzelak
Skład Rady Sołeckiej: Stanisław Bartczak, Jerzy Węsek, Grażyna Glaz, Janusz Hołotczyk, Janina Grycan, Aleksandra Woźniak
17. NAZWA SOŁECTWA: Chojna
Sołtys: Bożena Olejarz
Skład Rady Sołeckiej: Ryszard Kamienik, Krystyna Połeć, Andrzej Olejarz
18. NAZWA SOŁECTWA: Wężyska
Sołtys: Kazimierz Kasowski
Skład Rady Sołeckiej: Mirosław Adamczuk, Joanna Dębska, Dorota Grubizna, Bernard Sochacki, Kazimierz Ślipko, Franciszek Zarówny
19. NAZWA SOŁECTWA: Retno
Sołtys: Edward Pacula
Skład Rady Sołeckiej: Jan Gołębiowski, Mirosław Jeżychowski, Karolina Kędzierska, Jarosław Nowak, Julia Paszkiewicz, Mirosław Szczepański