Wybory 2015 - Sejm, Senat
Szczegóły informacji
Skład obwodowych komisji wyborczych ze wskazaniem przewodniczących i zastępców przewodniczących
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2015-10-09 07:41:16 przez Monika Karwowska-Pawłowska
Akapit nr - brak tytułu
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 1 w Krośnie Odrzańskim
CAK „Zamek” w Krośnie Odrzańskim ul. Szkolna 1
1.
|
Hałko Stanisław Bronisław
|
- przewodniczący
|
|
2.
|
Nowak Małgorzata
|
- zastępca przewodniczącego
|
|
3.
|
Lipka Ewa Janina
|
|
|
4.
|
Łukaszów Paulina Natalia
|
|
|
5.
|
Paszkowiec Katarzyna
|
|
|
6.
|
Kałuża Marek Piotr
|
|
|
7.
|
Michalak Bogdan
|
|
|
8.
|
Kromski Henryk
|
|
|
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 2 w Krośnie Odrzańskim
Przedszkole Nr 4 w Krośnie Odrzańskim ul. Chrobrego 33
(dla wyborców niepełnosprawnych)
1.
|
Rogowski Tomasz Rafał
|
- przewodniczący
|
|
2.
|
Forster Krystian Krzysztof
|
- zastępca przewodniczącego
|
|
3.
|
Długokęcki Mariusz
|
|
|
4.
|
Maciąg Iwona Ewa
|
|
|
5.
|
Bulanowska Kamila
|
|
|
6.
|
Kamerduła Janusz Jerzy
|
|
|
7.
|
Świętoń Krzysztof Jerzy
|
|
|
8.
|
Kowalczyk Lilia Małgorzata
|
|
|
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 3 w Krośnie Odrzańskim
Gimnazjum w Krośnie Odrzańskim ul. Pułaskiego 3
(dla wyborców niepełnosprawnych)
1.
|
Balcerzak Przemysław
|
- przewodniczący
|
|
2.
|
Gaudyn Jerzy
|
- zastępca przewodniczącego
|
|
3.
|
Bejer Marta Agnieszka
|
|
|
4.
|
Kiszkowska Ewa Joanna
|
|
|
5.
|
Zaborowicz Andrzej
|
|
|
6.
|
Czaplińska Monika
|
|
|
7.
|
Klecha Robert Leszek
|
|
|
8.
|
Wenkler Halina Maria
|
|
|
9.
|
Rawojć Jolanta Maria
|
|
|
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 4 w Krośnie Odrzańskim
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krośnie Odrzańskim ul. Pułaskiego 3
(dla wyborców niepełnosprawnych)
1.
|
Forster Mieczysław
|
- przewodniczący
|
|
2.
|
Jasiówka Marek Stanisław
|
- zastępca przewodniczącego
|
|
3.
|
Nowicka Anna Izabela
|
|
|
4.
|
Krasowska Marta
|
|
|
5.
|
Pietrzak Dorota
|
|
|
6.
|
Beśkiewicz Ewa
|
|
|
7.
|
Kraus Czesława
|
|
|
8.
|
Parzysz Martyna
|
|
|
9.
|
Chosińska Aleksandra Regina
|
|
|
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 5 w Krośnie Odrzańskim
Przedszkole Nr 3 w Krośnie Odrzańskim ul. Piastów 6d
1.
|
Wojciechowska Katarzyna Daria
|
- przewodnicząca
|
|
2.
|
Jasiówka-Stańczak Anita
|
- zastępca przewodniczącej
|
|
3.
|
Bejer Paulina Katarzyna
|
|
|
4.
|
Żyłka Żaneta Zofia
|
|
|
5.
|
Michalska Beata
|
|
|
6.
|
Pronobis Krystyna
|
|
|
7.
|
Berlikowska Angelika
|
|
|
8.
|
Gąsior Danuta Izabela
|
|
|
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 6 w Krośnie Odrzańskim
Przedszkole Nr 1 w Krośnie Odrzańskim ul. Srebrna Góra 1
1.
|
Zagórska Danuta
|
- przewodnicząca
|
|
2.
|
Czapliński Damian Marek
|
- zastępca przewodniczącej
|
|
3.
|
Szyszka Lucyna Barbara
|
|
|
4.
|
Szewciw Joanna Maria
|
|
|
5.
|
Sadowska Małgorzata Katarzyna
|
|
|
6.
|
Łukasiewicz Halina Maria
|
|
|
7.
|
Cierpisz Danuta
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 7 w Krośnie Odrzańskim
Przedszkole Nr 2 w Krośnie Odrzańskim ul. Krzywoustego 2
1.
|
Wysocki Antoni Wacław
|
- przewodniczący
|
|
2.
|
Kwiatkowski Maciej Rafał
|
- zastępca przewodniczącego
|
|
3.
|
Długokęcka Aneta Marta
|
|
|
4.
|
Gruszczyński Mateusz Tadeusz
|
|
|
5.
|
Stróżniak Monika Daniela
|
|
|
6.
|
Forster Krystyna
|
|
|
7.
|
Romanowska Dorota
|
|
|
8.
|
Paluch Elżbieta
|
|
|
|
|
|
|
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 8 w Krośnie Odrzańskim
Szkoła Podstawowa nr 2 w Krośnie Odrzańskim ul. Moniuszki 30
(dla wyborców niepełnosprawnych)
1.
|
Świłło Grażyna Helena
|
- przewodnicząca
|
|
2.
|
Jankowski Edward
|
- zastępca przewodniczącej
|
|
3.
|
Otlewska Angelika Monika
|
|
|
4.
|
Sylwanowicz Katarzyna
|
|
|
5.
|
Kończal Michał
|
|
|
6.
|
Miechowicz Jakub
|
|
|
7.
|
Narkun Izabela Paulina
|
|
|
8.
|
Jędrzejczyk Danuta Anna
|
|
|
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 9 w Kamieniu
Świetlica wiejska Kamień 1
1.
|
Śliwczyński Adam
|
- przewodniczący
|
|
2.
|
Januszkiewicz Halina Maria
|
- zastępca przewodniczącego
|
|
3.
|
Bejer Mirosława Amelia
|
|
|
4.
|
Żyłka Krzysztof
|
|
|
5.
|
Turczyniak Adrianna Paulina
|
|
|
6.
|
Szczyt Mateusz
|
|
|
7.
|
Pietrzak-Szatkowska Joanna Barbara
|
|
|
8.
|
Krysińska Anna
|
|
|
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 10 w Starym Raduszcu
Przedszkole Stary Raduszec 47
1.
|
Tumińska Monika Józefa
|
- przewodnicząca
|
|
2.
|
Szkwarek Barbara Beata
|
- zastępca przewodniczącej
|
|
3.
|
Lipka Andrzej
|
|
|
4.
|
Bartoszewska Krystyna Józefa
|
|
|
5.
|
Łukaszów Kamil
|
|
|
6.
|
Szachowicz Zbigniew Edmund
|
|
|
7.
|
Dopart Karolina
|
|
|
8.
|
Jędrzejek Kinga Maria
|
|
|
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 11 w Radnicy
Szkoła Podstawowa Radnica 146
1.
|
Kwiatkowska Teresa Zdzisława
|
- przewodnicząca
|
|
2.
|
Sierszyńska Ewa Justyna
|
- zastępca przewodniczącej
|
|
3.
|
Bartosiak Mariola
|
|
|
4.
|
Kasznia Maria Danuta
|
|
|
5.
|
Jaworska Krystyna Helena
|
|
|
6.
|
Kandulska Anna
|
|
|
7.
|
Nowak Zbigniew
|
|
|
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 12 w Osiecznicy
Zespół Edukacyjny w Osiecznicy ul. Szkolna 15
1.
|
Morawska Wiesława Bogumiła
|
- przewodnicząca
|
|
2.
|
Ratajczak Roman Tadeusz
|
- zastępca przewodniczącej
|
|
3.
|
Kiwilsza Beata Maria
|
|
|
4.
|
Gruszczyńska Helena Katarzyna
|
|
|
5.
|
Garczyński Piotr
|
|
|
6.
|
Skrocka Renata Katarzyna
|
|
|
7.
|
Grysztar Błażej Marek
|
|
|
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 13 w Wężyskach
Zespół Szkół Wężyska 162 (dla wyborców niepełnosprawnych)
1.
|
Skołozubow Iwona Bernarda
|
- przewodnicząca
|
|
2.
|
Szatkowska Magda Jolanta
|
- zastępca przewodniczącej
|
|
3.
|
Winniczeńko Wioletta Małgorzata
|
|
|
4.
|
Olearnik Ryszard
|
|
|
5.
|
Narkun Lech
|
|
|
6.
|
Pastuch Bartosz
|
|
|
7.
|
Jędrzejek Daria Elżbieta
|
|
|
|
|
|
|
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 14 w Krośnie Odrzańskim
Szpital Powiatu Krośnieńskiego w Krośnie Odrzańskim ul. Piastów 3
1.
|
Ratajczak Jolanta Maria
|
- przewodnicząca
|
|
2.
|
Krawczyk Anna Halina
|
- zastępca przewodniczącej
|
|
3.
|
Jędrzejewska Dominika
|
|
|
4.
|
Płuciennik Agnieszka Marta
|
|
|
5.
|
Fijałkowska Wioletta Agnieszka
|
|
|
6.
|
Kałuża Anna Julia
|
|
|
7.
|
Wróbel Ireneusz Kazimierz
|
|
|
|
|
|
|