Rejestr zmian
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
Komisje Rady Miasta w kadencji VII 2014-2018
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2014-12-09 09:28:29 przez Sandra Szczudło Ziemianin
Akapit nr - brak tytułu
Komisje Rady Miasta Gorzowa Wlkp. w kadencji VII 2014-2018
Komisja Rewizyjna
1. Robert Jałowy - Przewodniczący
2. Marcin Kurczyna - Wiceprzewodniczący
3. Jerzy Synowiec
4. Jerzy Wierchowicz
5. Przemysław Granat
6. Piotr Zwierzchlewski
Komisja Budżetu i Finansów
1. Ewa Hornik - Przewodnicząca
2. Krzysztof Kielec - Wiceprzewodniczący
3. Piotr Paluch
4. Marcin Kurczyna
5. Przemysław Granat
6. Sebastian Pieńkowski
7. Mirosław Rawa
8. Izabela Piotrowicz
9. Partyk Broszko
10. Robert Surowiec
Komisja Gospodarki i Rozwoju
1. Marta Bejnar-Bejnarowicz - Przewodnicząca
2. Jerzy Wierchowicz - Wiceprzewodniczący
3. Sebastian Pieńkowski
4. Mirosław Rawa
5. Grzegorz Musiałowicz
6. Jan Kaczanowski
7. Zbigniew Syska
8. Jarzy Synowiec
9. Izabela Piotrowicz
Komisja Oświaty i Wychowania
1. Halina Kunicka - Przewodnicząca
2. Piotr Zwierzchlewski - Wiceprzewodniczący
3. Grażyna Wojciechowska
4. Zbigniew Syska
5. Jan Kaczanowski
6. Marta Bejnar-Bejnarowicz
7. Michał Szmytkowski
8. Jerzy Sobolewski
9. Robert Jałowy
Komisja Kultury, Sportu i Promocji
1. Jerzy Sobolewski - Przewodniczący
2. Krzysztof Kochanowski - Wiceprzewodniczący
3. Piotr Paluch
4. Grażyna Wojciechowska
5. Ewa Hornik
6. Michał Szmytkowski
7. Artur Andruszczak
8. Halina Kunicka
9. Krzysztof Kielec
10. Roman Sondej
Komisja Spraw Społecznych
1. Roman Sondej - Przewodniczący
2. Grażyna Wojciechowska - Wiceprzewodnicząca
3. Grzegorz Musiałowicz
4. Krzysztof Kochanowski
5. Ewa Hornik
6. Artur Andruszczak
7. Partyk Broszko
Komisja Rewizyjna
1. Robert Jałowy - Przewodniczący
2. Marcin Kurczyna - Wiceprzewodniczący
3. Jerzy Synowiec
4. Jerzy Wierchowicz
5. Przemysław Granat
6. Piotr Zwierzchlewski
Komisja Budżetu i Finansów
1. Ewa Hornik - Przewodnicząca
2. Krzysztof Kielec - Wiceprzewodniczący
3. Piotr Paluch
4. Marcin Kurczyna
5. Przemysław Granat
6. Sebastian Pieńkowski
7. Mirosław Rawa
8. Izabela Piotrowicz
9. Partyk Broszko
10. Robert Surowiec
Komisja Gospodarki i Rozwoju
1. Marta Bejnar-Bejnarowicz - Przewodnicząca
2. Jerzy Wierchowicz - Wiceprzewodniczący
3. Sebastian Pieńkowski
4. Mirosław Rawa
5. Grzegorz Musiałowicz
6. Jan Kaczanowski
7. Zbigniew Syska
8. Jarzy Synowiec
9. Izabela Piotrowicz
Komisja Oświaty i Wychowania
1. Halina Kunicka - Przewodnicząca
2. Piotr Zwierzchlewski - Wiceprzewodniczący
3. Grażyna Wojciechowska
4. Zbigniew Syska
5. Jan Kaczanowski
6. Marta Bejnar-Bejnarowicz
7. Michał Szmytkowski
8. Jerzy Sobolewski
9. Robert Jałowy
Komisja Kultury, Sportu i Promocji
1. Jerzy Sobolewski - Przewodniczący
2. Krzysztof Kochanowski - Wiceprzewodniczący
3. Piotr Paluch
4. Grażyna Wojciechowska
5. Ewa Hornik
6. Michał Szmytkowski
7. Artur Andruszczak
8. Halina Kunicka
9. Krzysztof Kielec
10. Roman Sondej
Komisja Spraw Społecznych
1. Roman Sondej - Przewodniczący
2. Grażyna Wojciechowska - Wiceprzewodnicząca
3. Grzegorz Musiałowicz
4. Krzysztof Kochanowski
5. Ewa Hornik
6. Artur Andruszczak
7. Partyk Broszko
8. Halina Kunicka
Najbliższe posiedzenia:
Posiedzenie Komisji Gospodarki i Rozwoju 01 kwietnia godz. 15.00 w sali sesyjnej (niski parter) Urzędu Miasta z następującym porządkiem:
Porządek dzienny:
- Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie quorum.
- Zatwierdzenie porządku dziennego.
- Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego pomiędzy ul.Poznańską a rzeką Wartą.
- Sprawy różne.