ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Ogłoszenia o naborze

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Burmistrz Krosna Odrzańskiego informuje o wolnym kierowniczym stanowisku pracy i ogłasza nabór na stanowisko Kierownika Biura Kontroli i Audytu Wewnętrznego Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim

Informacja ogłoszona dnia 2011-12-30 13:20:55 przez Administrator Systemu

Akapit nr 1 - brak tytułu

                                                                  Krosno Odrzańskie, 2011-12-30
O-II.2110.6.2011

Burmistrz Krosna Odrzańskiego
informuje o wolnym kierowniczym stanowisku pracy i ogłasza nabór
na stanowisko Kierownika Biura Kontroli i Audytu Wewnętrznego
Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim

I. Miejsce zatrudnienia
   ul. Parkowa 1
   66-600 Krosno Odrzańskie

II. Forma zatrudnienia: –  umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu.

III. Wymagania związane z wykonywaniem pracy na tym stanowisku:

A. Wymagania niezbędne. Kandydatem może być osoba która:
1.      Spełnia wymagania określone art. 6 ust. 1, ust 3 pkt 2 i 3 oraz ust 4 ustawy
o pracownikach samorządowych.
2.      Nie była prawomocnie skazana za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego
lub umyślne przestępstwo skarbowe.
3.      Posiada wykształcenie wyższe, preferowane wykształcenie o profilu prawniczym, administracyjnym, ekonomicznym lub pokrewnym.
4.      Posiada co najmniej pięcioletni staż pracy.
5.      Posiada co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy w zakresie wykonywania czynności kontrolnych.
6.      Posiada umiejętności obsługi komputera i sprzętu komputerowego.
7.      Znajomość przepisów prawa z zakresu:
-        ustawy o samorządzie gminnym,
-        postępowania administracyjnego,
-        ustawy o finansach publicznych,
-        ustawy prawo zamówień publicznych.

B. Wymagania dodatkowe:

1.      Znajomość zagadnień związanych z opisanym poniżej zakresem zadań wykonywanych
na stanowisku Kierownika Biura Kontroli i Audytu Wewnętrznego.
2.      Staranność, samodzielność, obowiązkowość, zdolność planowania pracy w zespole.
3.      Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym.
4.      Studia podyplomowe w zakresie kontroli lub audytu wewnętrznego.
5.      Prawo jazdy kat. B

     IV. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
1.      Kierowanie działalnością Biura zgodnie z wytycznymi Burmistrza i zadaniami stojącymi
przed Biurem;
2.      Informowanie Burmistrza o stanie wykonania zadań oraz potrzebach związanych
z funkcjonowanie Biura i Urzędu;
3.      Ustalanie planów pracy Biura oraz harmonogramów ich realizacji.
4.      Prawidłowe organizowanie pracy Biura i podziału pracy pomiędzy pracowników w tym:
1)     Ustalanie zakresów czynności dla pracowników,
2)     Opracowanie oraz podział obowiązującego rzeczowego wykazu akt.
5.      Przestrzeganie procedur wynikających z prawa o zamówieniach publicznych w odniesieniu
do zamówień dokonywanych w Biurze.
6.      Nadzór nad terminowym i prawidłowym wykonywaniem zadań i załatwianiem spraw
przez pracowników.
7.      Przygotowywanie projektów uchwał i innych materiałów wnoszonych pod obrady Rady,
oraz Komisji z zakresu działania Biura.
8.      Nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników Wydziału dyscypliny pracy, przepisów
o ochronie informacji niejawnej oraz przepisów o ochronie danych osobowych.
9.      Odpowiedzialność za wyniki pracy Biura, prawidłową organizację oraz sprawne i prawidłowe wykonywanie zadań.
10.   Przygotowywanie projektów sprawozdań, ocen, analiz i bieżących informacji o realizacji zadań tematycznie związanych z działalnością Biura.
11.   Współpraca ze Skarbnikiem Gminy w zakresie opracowywania projektu budżetu.
12.   Przygotowywanie projektów odpowiedzi na wnioski i interpelacji posłów, senatorów, radnych, komisji Rady, wojewody, organów samorządu województwa i powiatu.
13.   Nadzór nad realizacją zadań Biura, w tym w szczególności:
1)     Prowadzenie ewidencji kontroli i rekontroli w urzędzie i jednostkach organizacyjnych, zbioru protokołów i zaleceń pokontrolnych.
2)     Opracowanie rocznego planu kontroli jednostek organizacyjnych w uzgodnieniu
ze skarbnikiem oraz kierownikami komórek organizacyjnych, w oparciu o propozycje komórek organizacyjnych.
3)     Organizowanie i prowadzenie kontroli kompleksowej w uzgodnieniu ze skarbnikiem
i kierownikami komórek organizacyjnych.
4)     Organizacja i współpraca z komórkami organizacyjnymi w zakresie udziału
w kontrolach wynikających z zaistniałego zdarzenia na zlecenie Burmistrza.
5)     Współdziałanie z organami kontroli zewnętrznej i sporządzenie planów realizacji zaleceń pokontrolnych.
6)     Przeprowadzanie kontroli gospodarki finansowej jednostek organizacyjnych powiązanych z budżetem gminy.
7)     Przygotowywanie projektów sprawozdań, ocen, analiz i bieżących informacji
o realizacji zadań tematycznie związanych z działalnością Biura.
8)     Sporządzanie protokołów z przeprowadzonych kontroli.
9)     Przygotowywanie wystąpień i zaleceń pokontrolnych mających na celu usunięcie stwierdzonych nieprawidłowości w kontrolowanych jednostkach organizacyjnych.
10) Przeprowadzanie rekontroli wykonania zaleceń i wniosków wynikających
z protokołów kontroli.
11) Opracowywanie ocen i analiz przeprowadzonych kontroli wewnętrznej projektów realizowanych w ramach programów operacyjnych.
12)  Współpraca z audytorem wewnętrznym w zakresie prowadzenia audytu wewnętrznego.
14.   Wykonywanie obowiązków wynikających ze Statutu Gminy, Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miasta oraz Regulaminu Pracy Urzędu Miasta.
15.   Przestrzeganie przepisów ustawy o ochronie danych osobowych przy obsłudze i przetwarzaniu bazy danych osobowych i współpraca z administratorem bezpieczeństwa informacji w Urzędu;
16.   Realizacja zadań wynikających z ustawy o dostępie do informacji publicznej,
w tym przekazywanie materiałów do publikacji w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim;
17.   Przestrzeganie przepisów o ochronie informacji niejawnej;
18.   Wykonywanie innych zadań z upoważnienia lub na polecenie Burmistrza.

V. Warunki pracy na stanowisku: stanowisko administracyjno – biurowe, praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godz.

VI. W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Miasta w Krośnie Odrzańskim, w rozumieniu przepisów
o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosił
co najmniej 6%;

VII. Wymagane dokumenty i oświadczenia

1.      Życiorys (CV) z opisem dotychczasowej kariery zawodowej.
2.      List motywacyjny.
3.      Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
4.      Dokumenty potwierdzające wykształcenie – dyplom lub zaświadczenie ukończenia studiów wyższych – uwierzytelniona kopia.
5.      Inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje (dyplom ukończenia studiów podyplomowych – uwierzytelniona kopia, zaświadczenia o szkoleniach)
6.      Dokumenty potwierdzające staż pracy– uwierzytelnione kopia.
7.      Oświadczenie kandydata, że posiada pełną zdolność do czynności prawnych
oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych.
8.      Oświadczenie, że kandydat nie był skazany za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
9.      Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
do celów rekrutacji.

Dokumenty aplikacyjne kandydata, który zostanie wyłoniony w ramach procedury naboru nie podlegają zwrotowi. Dokumenty aplikacyjne osób, które w procesie naboru zakwalifikują się do dalszego etapu, zostaną umieszczone w protokole i będą stanowiły załącznik
do protokołu z przeprowadzonego naboru. Dokumenty aplikacyjne pozostałych osób będą odsyłane lub odbierane osobiście przez zainteresowane osoby.

VI. Sposób i termin składania ofert:
1.      Oferty z wymaganymi dokumentami kandydaci powinni składać w zamkniętych kopertach
w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta lub drogą pocztową do dnia 13 stycznia 2012 r.
O zachowaniu terminu złożenia oferty decyduje data wpływu do Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim. Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.
2.      Na kopercie powinien znajdować się napis: „Nabór na stanowisko Kierownika Biura Kontroli
i Audytu Wewnętrznego
Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim”

Nabór odbędzie się zgodnie z ustawą z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych (Dz. U. Nr 223, poz. 1458) oraz Regulaminem postępowania przy naborze pracowników na wolne stanowiska urzędnicze, wolne kierownicze stanowiska urzędnicze w Urzędzie Miasta w Krośnie Odrzańskim oraz wolne stanowiska kierowników gminnych jednostek budżetowych
oraz samorządowych zakładów budżetowych wprowadzonym Zarządzeniem nr 10/11 Burmistrza Krosna Odrzańskiego z dnia 15 marca 2011 r.

Wymagane dokumenty powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29 sierpnia1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku Nr 101, poz. 926 tekst jednolity ze zm.) oraz ustawą z 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych (Dz. U. Nr 223, poz. 1458 ze zm.).

Informacje dodatkowe o naborze można uzyskać w Urzędzie Miasta w Krośnie Odrzańskim.
Osobą upoważnioną do kontaktu z kandydatem jest:
Sekretarz Gminy – Agnieszka Czarnolewska.
Telefon kontaktowy: 68 383 50 17.

  Marek Cebula

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Gmina Krosno Odrzańskie
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Wioletta Pobiedzińska
Data wytworzenia informacji:
2011-12-30
Osoba, która odpowiada za treść:
Data wprowadzenia do BIP
2011-12-30 13:17:52
Wprowadził informację do BIP:
Data udostępnienia informacji:
2011-12-30 13:20:55
Osoba, która zmieniła informację:
Data ostatniej zmiany:
2011-12-30 13:20:54
Artykuł był wyświetlony:
1403 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »