ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Ogłoszenia o naborze

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim informuje o wolnym stanowisku pracy i ogłasza nabór na stanowisko starszego referenta ds. administracyjno-finansowych w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim

Informacja ogłoszona dnia 2012-03-15 13:37:05 przez Administrator Systemu

Akapit nr 1 - brak tytułu

Odrzańskie, 2012-03-15

Kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim

informuje o wolnym stanowisku pracy i ogłasza nabór

na stanowisko starszego referenta ds. administracyjno-finansowych w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim

I. Miejsce zatrudnienia

   Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim

   ul. Pułaskiego 3

   66-600 Krosno Odrzańskie

II. Forma zatrudnienia: –  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na stanowisku urzędniczym.

III. Wymagania związane z wykonywaniem pracy na tym stanowisku:

A. Wymagania niezbędne. Kandydatem może być osoba która:

1.      Posiada wykształcenie wyższe odpowiedniej specjalności umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku lub wykształcenie średnie o profilu ogólnym lub zawodowym umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku z minimum 2 letnim stażem pracy.

2.      Spełnia wymagania określone art. 6 ust. 1 i 3 ustawy o pracownikach samorządowych.

3.      Nie była prawomocnie skazana za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego
lub umyślne przestępstwo skarbowe.

4.      Posiada umiejętności obsługi komputera i sprzętu komputerowego.

B. Wymagania dodatkowe:

1.      Znajomość zagadnień związanych z opisanym poniżej zakresem zadań wykonywanych na stanowisku starszego referenta ds. administracyjno-finansowych.

2.      Znajomość przepisów prawa z zakresu:

-        postępowania administracyjnego,

-        ustawy o pracownikach samorządowych

-        ustawy o finansach publicznych

-        ustawy o rachunkowości

3.      Staranność, samodzielność, obowiązkowość, zdolność planowania pracy w zespole.

4.      Doświadczenie przy organizowaniu imprez o charakterze sportowo – rekreacyjnym.

5.      Prawo jazdy kat. B

     IV. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

1.      Odpowiadanie za właściwe przechowywanie i prawidłowe udokumentowanie dokonanych obrotów gotówkowych.

2.      Sporządzanie na bieżąco raportów kasowych.

3.      Odpowiedzialność za formalne udokumentowanie zleconych wpłat i wypłat przez osoby do tego upoważnione.

4.       Podejmowanie i odprowadzanie gotówki do banku.

5.       Prowadzenie ewidencji druków ścisłego zarachowania.

6.       Przyjmowanie interesantów odwiedzających firmę, dbałość o pierwszy kontakt z klientem i udzielanie informacji

         interesantom.

7.      Przygotowywanie i redagowanie dokumentów.

8.      Odbiór, rejestracja korespondencji i rozdzielanie korespondencji oraz monitorowanie terminowości jej załatwiania.

9.      Obsługa korespondencji przesyłanej za pośrednictwem poczty elektronicznej.

10.    Przygotowywanie korespondencji do wysyłki.

11.    Prowadzenie sekretariatu/ biura OSiR.

12.    Archiwizacja dokumentów.

13.    Pobieranie opłat za korzystanie z obiektów OSiR.

14.    Dekretacja dokumentów księgowych.

V. Warunki pracy na stanowisku: stanowisko starszy referent ds. administracyjno-finansowych.

VI. W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych
w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej
i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosił mniej niż 6%;

VII. Wymagane dokumenty i oświadczenia

1.      Życiorys (CV) z opisem dotychczasowej kariery zawodowej.

2.      List motywacyjny.

3.      Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie

4.      Dokumenty potwierdzające wykształcenie – dyplom lub świadectwo ukończenia szkoły – uwierzytelniona kopia.

5.      Inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe.

6.      Oświadczenie kandydata, że posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych.

7.      Dokumenty potwierdzające min. 2 letni staż pracy- w przypadku wykształcenia średniego – kopia potwierdzona za zgodność z oryginałem.

8.      Oświadczenie, że kandydat nie był skazany za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe ( w przypadku zatrudnienia wymagane będzie zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego).

9.      Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Dokumenty aplikacyjne kandydata, który zostanie wyłoniony w ramach procedury naboru nie podlegają zwrotowi. Dokumenty aplikacyjne osób, które w procesie naboru zakwalifikują się do dalszego etapu, zostaną umieszczone
w protokole i będą stanowiły załącznik do protokołu z przeprowadzonego naboru. Dokumenty aplikacyjne pozostałych osób będą odsyłane lub odbierane osobiście przez zainteresowane osoby.

List motywacyjny, CV, wymagane oświadczenia powinny być opatrzone datą i własnoręcznym podpisem kandydata do zatrudnienia. Oferty zawierające nie podpisane dokumenty i oświadczenia nie będę rozpatrywane.

VIII. Sposób i termin składania ofert:

1.      Oferty z wymaganymi dokumentami kandydaci powinni składać w zamkniętych kopertach
w siedzibie OSiR osobiście lub drogą pocztową do dnia 26.03.2012r.
O zachowaniu terminu złożenia oferty decyduje data wpływu do siedziby OSiR w Krośnie Odrzańskim. Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

2.      Na kopercie powinien znajdować się napis: „Nabór na stanowisko starszego referenta ds. administracyjno-finansowych”.

3.      Nabór odbędzie się zgodnie z ustawą z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych (Dz. U. Nr 223,
poz. 1458)

4.      Wymagane dokumenty powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29 sierpnia1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku Nr 101, poz. 926 tekst jednolity ze zm.) oraz ustawą z 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych (Dz. U. Nr 223, poz. 1458 ze zm.)

5.      Informacje dodatkowe o naborze można uzyskać u Pani Kamilli Łabuć – Głównego Księgowego OSIR w Krośnie Odrzańskim. Telefon kontaktowy:  68 3835408

p.o. Kierownika Ośrodka Sportu

i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim

Bogusław Zaraza

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Gmina Krosno Odrzańskie
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Bogdan Zaraza
Data wytworzenia informacji:
2012-03-15
Osoba, która odpowiada za treść:
Data wprowadzenia do BIP
2012-03-15 13:36:59
Wprowadził informację do BIP:
Data udostępnienia informacji:
2012-03-15 13:37:05
Osoba, która zmieniła informację:
Data ostatniej zmiany:
Artykuł był wyświetlony:
1195 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »